Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 28.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема пропадам много зле....нови  
Автор ssarod (непознат )
Публикувано22.08.07 20:40



Пиша тук, защото не мога да говоря с абослютно никого за това. А трябва да излея душата си някъде, защото просто ще полудея.... Приятели, познати, роднини - на никого не мога да кажа това което е в сърцето и душата ми. На 33 години съм. Омъжена съм от 12 години за прекрасен човек, имам 2 деца, работа, пари, приятели,луксозно жилище, кола....всичко, което би искала една жена от живота....Но какво се случи? Обичам онлайн игрите - страст са ми. Естествено това ме запознава с много хора. Преди 2 години се запознах с едно момче в една игра и запознанството стана нещо повече....Той е по малък от мен с 10 години и аз се влюбих в него като тинейджърка. Не беше като останалите лигльовци които познавам, говорили сме с него до безкрай за какво ли не - минахме през всички фази на интернет - любовта и накрая се срещнахме... Само веднъж - и беше прекрасно... Лицето му, очите му, устните му, ласките му...Всичко беше прекрасно. Виждах любовта в очите му и бях щастлива...
В крайна сметка съпруга ми разбра , че имам връзка, ако може да се нарече така изобщо... Случайно, заради моя нелепа грешка....Минахме естествено по реда - стотици скандали, обвинения един друг и т.н. Всичко в крайна сметка се успокои. Постарах се да докажа на мъжа си, че това са глупости и че няма такова животно "интернет - любов". Той естествено прояви благоразумие и ми повярва....Не се радвам за това. Излъгах мъжа си за първи път в живота....И при това го направих убедително - като мръсниците.... А не бях такава....Знам, че има интернет любов, защото тя още е в сърцето ми. И ще остане там завинаги. С момчето, което обичам и което също ме обичаше - това го казвам със сигурност, защото го разбрах, когато дойде при мен от 200 км за да се видим за няколко часа, буквално (не мисля, че мъж би направил това само заради един секс) в момента не поддържаме връзка както преди. По понятни причини. Чуваме се съвсем рядко, но адски много ми липсва. Искам отново да ми каже "мило....", искам отново да усетя целувките му, но в същото време знам, че дори и да се случи отново, дори и да се случи още много пъти - той никога няма да е мой, никога не САМО мой. Аз никога не бих разрушила семейството си и изоставила децата си, но трябва да живея със забранена любов в сърцето си...И повярвайте - много боли... Не очаквам някой да ме разбере и не очаквам помощ или съвет от никого, а в същност - и не искам. Просто трябваше да излея душата си ....С всички тези думи - не успях да пресъздам всичко, което е в сърцето и главата ми - там има любов, болка, ревност, страст, гузна съвест, надежда .... Адски съм объркана, а не бях такава, Бях силна и самоуверена, държах живота си в ръце, а сега изгубих всичко това...Сега съм лъжкиня. Лъжа всички около себе си и предполагам и себе си лъжа.....Ужасно е....



Тема Re: пропадам много зле....нови [re: ssarod]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано22.08.07 21:49



разбирам те много добре.....


иска ми се да креща



Тема Re: пропадам много зле....нови [re: ssarod]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано22.08.07 22:21



Първо. Мъжете СА способни на всичко за секс. Еле приключенски.


И второ. Разкарай внушенията от главата си.
Нежността е присъща необходимост и жажда на всяко човешко същество. И ако си била обект на изливане на нечия такава, то не значи задължително да е било любов. Обичай си мъжа опитвам да кажа. И не се обвинявай, всеки има мечти за нещо повече. Но живеят най-спокойно със себе си тези, които не се срамуват, че имат мечти, но си знаят мястото. И го ценят. Ще се уравновесиш, желая ти късмет да се получи бързо.

- - - -



Тема Re: пропадам много зле....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор ssarod (непознат )
Публикувано22.08.07 22:51



мечти ли? къде видя, че имам/е мечти?

много ми се иска да беше толкова елементарно, но не е...в
тая връзка изобщо не става въпрос за мечти. и двамата бяхме и сме напълно наясно, че пред нас няма нищо....няма бъдеще, няма мечти, няма нищо.....това са неща обсъждани и мислени милиони пъти....това, което се случи не плежи на обяснение. не очаквам да ме разбере, човек, който не го е изпитвал, а няма как да ме разбере, тъй като и аз не разбирам сама себе си. сложно е и граничи с невероятното, но е факт.....



Тема Re: пропадам много зле....нови [re: ssarod]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано23.08.07 00:05



ще ти мине. и ще видиш, че всичко, което ни се случва е за добро - чувстваш се жива, нали? другото са подробности




I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: пропадам много зле....нови [re: lullaby]  
Автор Eлиз (минаващ)
Публикувано23.08.07 00:11



стига бе, само на мен ли ми звучи малоумно


направо ще се засрамя от себе си




Тема Re: пропадам много зле....нови [re: Eлиз]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано23.08.07 00:16



абе то много неща звучат, че и са малоумни. ама трябва да гледаме польожително, както един бивш премиер казваше.
каква полза да си блъскаме главата в стената?




I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: пропадам много зле....нови [re: ssarod]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.07 09:13



Това което пишеш по-скоро напомня на търсене на оправдание пред себе си а не изясняване на нещата. След като нещата са станали и ти си получила това което търсиш и искаш какво повече те влече? Много добре разбираш себе си и станалото. Но пустия мистицизъм и така любимата тема на жените за необятните дълбини на женската душа и невъзможноста и да бъде разбрана от мъжете. Зад което често се крият съвсем обикновени неща. Факт е че си се видяла с човека и ти е било хубаво. Искаи да се повтори? Няма. Ако държиш на семейството си и самоуважението си отрежи човека. После ако искаш страдай плачи обвинявай жестокия свят и т.н. Но ще изпаднеш в положението на разглезено дете на което са му взели играчката и то пищи и се тръшка. Разбирам прекрасно положението ти и затова ти казвам всичко това. Колкото повече отлагаш нещата толково повече ще плащаш когато се наложи да ги спреш. И тогава никой няма да прояви и грам съчуствие към теб. Всеки ще те посочи с пръст и ще каже - Тя е виновна. Разпнете я! Изкушенията са сладко нещо. Но после дяволът идва с големия шиш...



Тема Re: пропадам много зле.... [re: ssarod]  
Автор stopwatch (непознат)
Публикувано23.08.07 09:26



Аплодисменти за жените открили за първи път изневярата и наистина я направили. Ама прости жени - прости съдби!...

While there's life there's hope



Тема Re: пропадам много зле....нови [re: stopwatch]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано23.08.07 10:57



хм.........може ли малко пояснение?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.