Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 23.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема квартира?нови  
Автор REVELATOR (st.)
Публикувано05.06.07 19:18



Здравейте :) Отдавна чета тук,но никога не съм писал.Досега


Спомням си,че преди време тук някой беше пуснал обява за квартира.Сега аз съм в подобно положение-налага ми се да се местя,спешно,а няма къде,ограничен съм откъм време и ми е малко трудно Ако някой може да помогне,ще бъда много благодарен Няма значение дали има/няма съквартиранти,просто ме притискат отвсякъде.За мен: на 22 съм,работя,уча и пр.

http://vbox7.com/play:b8772df7

Тема Re: квартира?нови [re: REVELATOR]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано05.06.07 23:27



Агенциите не са ли добър начин? Поне на мен ми се струва, че са единственият практичен подход, когато се налага да е толкова бързо.

Не че много помогнах...

Хората разчитат на приятели и познати, а агенциите взимат пари и задължават с аванс към хазяите, но ако изборът е да си на улицата, прецени си кое е по-малкото зло.

- - - -



Тема Re: квартира?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор hawking (непознат )
Публикувано05.06.07 23:56



може би знае за агенциите, просто има друга причина да пише тук точно по този повод. не дай си боже да ми се наложи на мен да си търся квартира и то със съквартирант... просто няма начин да ползвам агенция за това



Тема Re: квартира?нови [re: hawking]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано06.06.07 00:27



Може би иска да излезе на квартира с някой от Споделено, кой знае



Тема Re: квартира?нови [re: 4eHe]  
Автор hawking (непознат )
Публикувано06.06.07 00:48



Може да е план :) Скрита реклама на нескафе :) Веднъж на хижа "Рай" един тип обеждаваше всички, че всяко нещо може да бъде обяснено като скрита реклама на нес кафе :)

Редактирано от hawking на 06.06.07 00:49.



Тема Re: квартира?нови [re: hawking]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано06.06.07 01:00



Егасиму кви стратези са взели да влизат насам, истински бобифишерци и гарикаспаровци !
А аз наивно да си мисля, че човека скоро ще спи на гарата или пейка в парка и му трябва креват под покрив, дето агенциите въобще не забелязват..

Изметоха се програмистите и няма някой като пича от джопс.бг да обслужи групата 22+ г. Ония кръвопийци, за които Безсънна пише, изобщо не са къстъмъ майндид..най-много да са на бонус система и интернета да им е през БТК (скъп)

Кво стана с каравана парковете ? Или употребявани по рок фестивали в Европа палатки ? Няма ли да свърши работа временно ?



Тема Re: квартира?нови [re: 4eHe]  
Автор REVELATOR (st.)
Публикувано06.06.07 19:28



Не мога да се прибера вкъщи преди 19:00,което ми пречи да обикалям из агенциите

Те си поставят своите условия,часове и т.н. и ако не ти изнася-бегай.
А иначе и на палатка може.Някъде на Витоша,може да стана пък и втори Иван Рилски

http://vbox7.com/play:b8772df7

Тема Re: квартира?нови [re: 4eHe]  
Автор hawking (непознат )
Публикувано06.06.07 22:14



шега беше все пак :)



Тема Re: квартира?нови [re: hawking]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано06.06.07 23:47



Не пия нес, не ходя на хижи..най-високото място е 147 м и му казват Небесните планини. Не можах да отреагирам на шегата, но можеш да ме погъделичкаш





Тема Re: квартира?нови [re: REVELATOR]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано06.06.07 23:48



Мани агенциите
Там където си - питай
Временно жилище се намира с познавам един дето познава друг, който е приятел на трети дето търси съквартирант




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.