Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Тема за Фро и 4еНе. Другите имат право да четатнови  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.04.07 12:01



Никой не говори за съвременните турци

Що ? Кви други турци има днес ? Вчерашни ?


нито дори Волен /с малко име/
Клипът бе забранен, защото създаваше напрежение между съвременните българи и съвременните турци. Намери го в глога на Хасковската Атака или питай Геврек за линк.

. не разбирам защо ги намесваш???
Защото манипулират безочливо и българите им се връзват.

пак преиначаване.
Така е.
истЕрикът Божидар
и СКАТ тия дни голЕм цирк направиха, с цял народа клоуни.



става дума за миналото, или и на тебе ти куца мисленето?
За миналото - какво да мисля ?
Че се е случило ?
Кой казва друго ?



поне в четенето вярвам си добра?
Справям се на четири езика. Ти ?


кой и къде спомена съвременните турци?
Питаш втори път, отговорих по-горе.



едно изречение поне ще посочиш ли?
Цял клип посочих. С видео връзката как си в интернет ?

или само си чешеш клавиатурата?
Всъщност, това е реакция на безсилен човек, който ти не си.
Не падай така ниско, личи ти.



пп. а всъщност да, споменати са от Бренбауер и теб.

Още не сме говорили, но аз нямам параноичната натура на някои дето отхвърлят кандидат за диспут без среща

Сега се успокой и изложи ясно позицията си
искаш ли Турция в ЕС и как България трябва да я подкрепи като изпрати не социалисти в европарламента



Тема Re: Тема за Фро и 4еНе. Другите имат право да четанови [re: 4eHe]  
Автор kpилe ()
Публикувано28.04.07 13:57



никога няма да успееш да промениш мисленето на хора като фро по тези въпроси. причино-следствената връзка е прекалено сложна. има един друг момент, че хората с по-примитивно социално мислене на запад се влияят поне от социална желателност. в България социалната желателност е да си поне малко расист, да демонстрираш поне няколко учебникарски предрасъдъка и т.н.

част от причините наистина са лични интереси - политически и финансови, но отдавна вече колелото се е затъркаляло и тези неща се говорят и пишат просто защото се приемат добре и защото разни хора (като онова хлапе от Атака дето ни излага пред Европа) наистина мислят така.



Тема Re: Тема за Фро и 4еНе. Другите имат право да четанови [re: kpилe]  
Автор Fro (zen)
Публикувано28.04.07 20:09



я стига квалификации!

и към двамата - изобщо няма да отговарям на провокации. темата беше за Батак и в нейния контекст никъде не са споменати съвременните турци. контекста на изборите е друг. впрочем що да не се подведа и аз по линията на квалификациите?

поне малко интрига да стане. дам, можете ли да допуснете, че човек би могъл да е с космополитен светоглед и без да е безродник и вторачен в изкуствено подклаждани истерии. въпросът е, докато баща ми е далечен роднина на Каблешков, вашите прадядовци дали са похърквали сладко във времето на априлското въстание и дали не са разбрали, че България е освободена само по това, че някви хора отнякъде са дошли и са сменили знамето на конака с трибагреник? от шопско ли сте? чели ли сте Записките? а какво пише там за шопско по време на въстанието спомняте ли си?

Редактирано от Fro на 28.04.07 20:20.



Тема Re: Тема за Фро и 4еНе. Другите имат право да четанови [re: 4eHe]  
Автор Fro (zen)
Публикувано28.04.07 20:22



Чене, простите факти са, че докато го има това:



Турция никога няма да влезе в евросъюза. и никакви Воленовци и никакви Бренбауровци не могат да променят положението.



Тема Re: Тема за Фро и 4еНе. Другите имат право да четанови [re: Fro]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.04.07 21:15



Къф контекст, маце !
Некъф пиян ви се пени по най-популярното тъпо тв шоу колко патриотично е да дискутираш академични проекти на западноевропейски университети..между другото, течат повече от един, в повече от един бг университети
и
веднага го лапнахте.
Щото нали, шльоковицата е нашто верою, описано от Ботев насам

Интрига и провокация търси някъде из чаршафите на Волен, що дириш тук.

Той ги мъти турско драматичните сценарии за простосмъртни българи днес, лето 2007 и си мисли, щот нали
всичкио народ люби СКАТ
любим Българията
ей сега ще въстанат
и изгонят лошите академици от аудиторията за дебат на..забележи - картина.

Наслушах Ви се на дивотийките и ми прави впечатление следничкото
рано Ви беше.
Ужасно рано ви бе за демокрация
за Европа днес
за евро фондове.
Требе Ви Тато
пак
и певачките му от едно време
Божидарчо и Волен
щото това е единственото дето рупате.



Тема Re: Тема за Фро и 4еНе. Другите имат право да четанови [re: Fro]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.04.07 21:17



Мнението ти е доста, доста атакаджийско, но ще го оставя на незрялост.
За мен няма разлика.
За теб, чийто съсед и огромен инвеститор Турция е
има разлика дали си външна граница на ЕС
или
Турция
с армията-държава
ти е гръб.



Тема Re: Тема за Фро и 4еНе. Другите имат право да четанови [re: Fro]  
Автор kpилe ()
Публикувано28.04.07 21:20



мисълта ти криволичи като планинско поточе :)

някой пише историческа статия. има някакви разсъждения, които са общо взето смислени и плахи твърдения (т.е. теория). неграмотните бг журналисти взимат материала и създават новина от него, заедно с политически марионетки като волен (доколкото разбирам от думите на ченето за последното). ествествено хора като теб и даскала откликват първосигнално на натиснатите бутони.

щеше да ми е смешно, ако не ми беше тъжно, че си прекарвам някаква част от свободното време в този клуб и че още живея в тази страна.



Тема Re: Тема за Фро и 4еНе. Другите имат право да четанови [re: kpилe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.04.07 21:25



Ела де, ела !
Колко пъти го написах вече. Ако не като друго,
като орган донор ела.
Ей че си човек.



Тема Re: Тема за Фро и 4еНе. Другите имат право да четанови [re: 4eHe]  
Автор kpилe ()
Публикувано28.04.07 21:32



ще дойда, но не искам като гастърбайтер, а като равен, че и по-горен какъвто съм. иначе такова мислене има навсякъде, но в по-малка степен от тук (поне на повечето европейски места разбира се).

сега като сме в ЕС на практика съм "там", с тази разлика, че всяка сутрин гледам идиоти с купени книжки да фучат по улиците и да паркират по тротоарите и слушам мъдри размисли и нежни закани като тези в темата за батак.



Тема Re: Тема за Фро и 4еНе. Другите имат право да четанови [re: 4eHe]  
Автор Fro (zen)
Публикувано28.04.07 21:36



не съм от Атака. и това не го казвам за оправдание. допуснете поне за миг /ако не сте тесногръди/, че има хора, които си уважават определени ценности /в това число влиза и негодуванието към насилието, лъжата и манипулацията, беззаконието/ и без да са националисти или мразещи. примерно циганите, които са крадци и мърлячи, които ми крадат от джоба, дори само неплащайки си тока - не ги обичам, не щото са цигани, а защото са крадци. също не ми харесва да вляза някъде, я в община, я в кметство из Родопите и там да ми се говори на турски. не щото е турски, а защото не е такъв официалния език и реда в моята държава. законите на която са гласувани от избрани и от мен депутати. демек, просто съм ЗА закона. нищо повече, но и нищо по-малко.

дано да си ме разбрала, защото да влизам в измислени спорове не обичам.

Редактирано от Fro на 28.04.07 21:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.