Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 04.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ада,нови  
Автор alteza ()
Публикувано17.04.07 09:07



всички думи,които чух от тебе по телефона(номер,който не ти е даден,а си изровила от нета) от снощи до този момент,ме карат да се страхувам

за тебе...отиди на психиатър бе,жено развратна!
Намери си някой или си купи вибратор на първо време,
даже два,та да запушиш тази уста, дето не спира да лае
Аз ли да ти помогна да се докопаш до supremacy?Баси идиота си



Тема Може ли да попитамнови [re: alteza]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано17.04.07 09:36



Защо отношенията между хората истински или въображаеми трябва да се изнасят на показ? Ако някой иска да е с някой в цъфналата ръж овес ечемик и прочие все пак комуникацията трябва да е двустранна. Многостранната в такива случаи създава само виртуални мрежи тип "счупен телефон" и "ко стана как'Сйике". Лично мнение.



Тема Dragi lnfinity,нови [re: lnfinity]  
Автор alteza ()
Публикувано17.04.07 10:11



az sym strashno tyrpeliv chovek-do edin moment.Vyprosnata patka ne povqrva na ushite si kato i kazah,che ne e nared-e da vidim s ochite kak e. V sluchaq obshtuvaneto e tristranno

,dvustranno i ednostranno,poslednoto se otnasq do patkata,koqto se okaza,che moje da byde razbrana samo ot sebe si.Kontaktite sa na dumi,za neradost na gospojicata.Ne se pritesnqvam da izloja na pokaz chast ot lichnite si vzaimootnosheniq tuk.A i vaprosnata se vihri v tova pole.Dano otide da se pregleda kato prochete,sled kato ne jelae da chue.Moje da priemesh i che si pochivam pokrai drugoto stoene pred kompa.Interesno kak ne e zvynnala tazi palavnica poveche ot 2 chasa







ako imate malko tigrovo kotence i iskate da se otyrvete ot nego,daite go na men

Редактирано от alteza на 17.04.07 10:15.



Тема Re: Ада,нови [re: alteza]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано17.04.07 11:15



Знаеш прекрасно, че това не е за тук. И авантата по липса на някои опции ще е за кратко.

Удобен момент да споделиш какво ще постигнеш. Ще й падне самочувствието на Ада, авторитетът ще й пострада? Ще й се накриви може би шапката, ако някой застане зад теб да потвърди, че ти си правата? Просто ми кажи какво се гони с тия клюкини. Никога не съм го разбирала. Отиваш, оплакваш се от телефонен тероризъм и си решаваш проблема. Ако не ти е досаждано много - ми голяма работа, че два-пет пъти някой е дръннал един телефон. Пък като си оставяш координати такива по нета, ще си носиш последствията. Предпочиташ някой изнасилвач и убиец ли да те напипа!



- - - -



Тема Re: Ада,нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано17.04.07 11:59



истината е, че цяла нощ не спря да ми призвънява гуспоицата, аз пък и вдигах, за да я набутам - жестоко, цяла нощ, поне 50 пъти. ами просто съм инат.





Тема Re: Ада,нови [re: alteza]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано17.04.07 12:08



по телефона имаш сладко гласче.
гъдигъди.





Тема btw [re: alteza]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано17.04.07 12:52



altez, къде е сюприм да ме напсува?
ти нещо го играеш firewall ли?
или може би Франкенщайн?





Тема мила алтезке,нови [re: alteza]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано17.04.07 14:22



това да си го спомняш?
sme6ko, ostavi me,badi sirious,niama ti se obadia az, ako nema6 pari za tel - ne me byrka men.
или това?
ko si se razzvanial - da ne bi maika ti da si e legnala da spi ve4e, manik?
или пък това?
grumni se, az pone dosajdam samo do poluno6t, ligla neponiatna
или пък това???
altez,iska6 da slu6a6 muzika, li,baby,zvynni pak:)))
а, може би ще си припомниш че ти казах
good nicht, dear:)
еле пък това:
6te te ignoriram na tel, kakto go napravih v 4ata, ne6tastnica gnusna:)))pre4i6 mi na jivota, piklo


за останалото, което съм ти казала - вече не отговарям, мнооооооооо е афектиращо да ти звънят през 10 мин през нощта.






Тема Re: Може ли да попитамнови [re: lnfinity]  
Автор ledzep (дух куче)
Публикувано17.04.07 15:53



Нещо им става на жените днес. Чета, чета и не разбирам. Аз ли съм "изпляскал", или те? Кажи, братче.



"Животът ни е като дъх на бизон през зимата".

Тема Всеки има правонови [re: ledzep]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано17.04.07 16:23



Да търси обяснение на нещо. В това няма нищо лошо. А за какво говорят - те си знаят и явно се разбират






Редактирано от lnfinity на 17.04.07 16:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.