Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 10.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: ето, че се случинови [re: Гинec]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано16.04.07 10:45



разбираш ме, наистина е кошмар, особено в началото беше така. нещата обаче се подобряват с времето, най-лошото е че той иска да се чувства полезен, и не можем да го спрем да прави неща, които вече не му се отдават или не са по силите му. но не можем да го вържем нали? все пак е човек. знам, че инсултите се повтарят, единственото с което можем да помогнем е лекарства срещу холестерол и здравословно хранене, съответно да се следи кръвното, за да го отдалечим доколкото може.
мерси на всички за съчувствието.



Тема Re: ето, че се случинови [re: Aдa]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано16.04.07 14:39



В 40-50 хората са с възрастни родители и или са минали вече през подобни неща, или в момента ги минават. Имат опита да ти дадат практически напътствия как да осигуриш повече безопасност за татко ти. Може да не ти е до дълбаене в такива разговори, но се посъветвай с хората, мисля, че ще се почувстваш по-спокойна, ако знаеш повече.

- - - -



Тема Re: ето, че се случинови [re: Aдa]  
Автор a|iaS (not big deal)
Публикувано16.04.07 15:54



сега си иска обратно това, което ти е дал, нали


а това за часовника е вярно ахъм... казват, имал е нужда от почивка. то така и след като се свлечеш на улицата после се чувстваш изненадващо добре, за разлика от втрещените ти приятелки, които не знаят какво да правят...
ето че се случи... винаги предварително си мислиш колко страшно би било ако... сигурно и той - някакси да зависиш от дъщеря си, от другите... а същевременно тя е зависила от теб, значи защо не сега поне малко да си починеш... а и в този свят човек може да е щастлив по някакъв начин може би само ако е луд... или дете. баща ти сега е като дете - ето че се случва времето и назад да се връща. може да е подарък от Господ, кой знае...


А friend in need is a friend indeed.

Редактирано от a|iaS на 16.04.07 16:07.



Тема Re: ето, че се случинови [re: Бeзcъннa]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано16.04.07 19:37



ако някой има конкретен съвет, няма да откажа.
по-скоро съм отчаяна и изпадам в отчуждение, за да не ме боли толкова.
майка ми отнася повече удари от съдбата, щото е постоянно с него /в първите месеци и аз бях много ангажирана/, сега гледам да се покривам с работата или с "гледане на моя живот"...





Тема Re: ето, че се случинови [re: Aдa]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано17.04.07 00:07



Те надали идват всички да четат тук. Неудобно ли ти е да питаш? Ако не ти се пуска тема, поне иди някакво търсене да пуснеш. Сигурна съм, че има разговор за това, от отдавна, за "всички теми" като време пусни. Аз дълго страдах, че съм можела по-добре да се грижа за леля ми, но си намерих там думи да ми докажат, че "най-доброто" зависи от много неща. И беше наистина важно, благодатно и утешително. Когато се почна, аз бях на 13 и сама, а ти към ден днешен имаш възможността да говориш и питаш, ползвай я максимално, за да не се мяташ в неизвестното. А отчуждението е нормална защита, не си го слагай на сърце - като го знаеш, ще се държиш да не изпадаш в крайности, поне се надявам. Не настоявам, разбира се, да не го вземеш така, само казвам ако много ти натежи, да не се колебаеш да идеш до другия клуб, говоренето с някой като теб ще те задържи.

- - - -



Тема Re: ето, че се случинови [re: Moonlight.]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано17.04.07 02:47



наи първите ми спомени за у4ение са с маика ми - стая на село - тетрадка - миризма на попара с мляко и тежкото тогава наказание - да напиша 5 реда с "мама", 4естно не знам на колко съм била. а когато запо4нах да 4ета с желание - се записвах с микрофон с едни приказки на Шарл Перо.

после се фуках на брат ми 4е мога да 4ета

Редактирано от Aдa на 17.04.07 02:54.



Тема Re: ето, че се случинови [re: a|iaS]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано17.04.07 02:52



така казаха лекарите - 4е сега 6те си имаме 70 годи6но дете у дома





Тема Re: ето, че се случинови [re: a|iaS]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано17.04.07 03:01



страшно е само ако ни е страх от кошмарите, скъпа Али.


и верно ми напомни един филм - ефектът на пеперудата....

Редактирано от Aдa на 17.04.07 03:22.



Тема като..нови [re: Aдa]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано18.04.07 11:41



Като заговорихме за учение и МАМА..в пъриви клас учехме да пишем и четем..и то мама:)тогава не можех да прочета по срички ма-ма:).не знам колко пъти татко ми обяснява,,но...аз не та не..:)Тогава изядох 1-ия от общо двата шамара през живота ми от татко:)..е след като се разплаках ..вече прочетох мама на срички:)един прекрасен спомен.:)



Тема Re: ето, че се случинови [re: Aдa]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано18.04.07 12:26



Ада..мога само да ти пожелая да си силна.Грижи се за него..и дано се пооправи з аад може да се обслужва сам.:)Пожелавам ти го от все сърце....
Ако искаш да попита6 нещо или да споделиш..ето ти пощата ми...
morel@abv.bg
И отново ти пожелавам от все сърце..а то е както казва една докторка..огромно..късмет:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.