Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 18.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Чудесно!нови  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано01.04.07 08:21



Аз като казвах, че модераторката е тъпо парче, вички мислеха, че се заяждам с нея.
А честито сега!
Добре дошли в Академик Свищов!
Ебаси и безумието!!!
Това ми е първото и последно мнение тук, направо нямам думи за простотията на неспящата!





Тема Re: Чудесно!нови [re: Дивaнe]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано01.04.07 09:57



"Гледам и не вярвам на ушите си"


Влизам със засилка и ...дум...главата в стената. То не че съм пуснала корени в "Споделено"-то, ама в епохата на гласността, дали ще се наеме някой да ми обясни, защо се налага да ставам фенка на "Академик - Св."

П.П. Диване, не се коси, ами раздавай фанелките и плакатите. Бодито, да сътвори песента. Тя е по римите. Семките са от мен.
Единодушно те избираМ за шеф на агитката

Carpe diem! Volente deo!


Тема Слънчице!нови [re: Дивaнe]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано01.04.07 20:47



Имаш ми тотално недоверие!



Как можа да си помислиш, че ей така без сричка обяснение ще направя нещо толкова сериозно?

Няма да каже как е, кво е, ми да намрънка по злата Безсъница пак!

Аааааайде и на теб първоаприлски целувки!


- - - -



Тема Re: Слънчице! [re: Бeзcъннa]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано03.04.07 20:43



Когато ти се шегуваш, всички трябва да се смеем. Когато друг се шегува, веднага триеш. А между другото, с твоята политика в клуба, наистина си тръгнала към Свищов.
За справка, виж какъв "бурен" живот кипи тук. Всичко живо се изнася по други клубове и сайтове. Но поне на сбирките се събирате по 3-4 души...все още






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.