Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Да се посъветвам за мама.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано15.03.07 13:25



на улицата съм от 1999, не съм бачкал с месеци, но се храня сам (ако уцеля кухнята).



Тема Re: Да се посъветвам за мама.нови [re: supremacy]  
Автор БeзcъннaМодератор (Сатурн в първи)
Публикувано15.03.07 13:32



Айде малко се опитай да говориш сериозно. Все с нещо си купуваш храната или поне някой я зарежда тази кухня, дето ти се храниш в нея.



- - - -



Тема консилиумнови [re: Бeзcъннa]  
Автор ledzep (бльон)
Публикувано15.03.07 14:39



Бих заложил на разговор, но след свикване на сестринския консилиум (ако е възможно това, разбира се). От едната страна мама, от другата - вие. Просто наистина й припомни, че ако някоя от вас /примерно ти/ има нужда от помощ, то тя няма да бъде способна да я отдаде. Уффф, баналности говоря, прости ми.
Истината е, че мисля, че ще си го влачиш още този проблем - 3-4 години, както казваш, докато приключи с пенсия. Взирането в утехата е, че срокът е краен, т.е. достижим, отброим и устоим със стискане на зъби.
Успешен ден.
Досега съм се оплаквал на Инфинити, че ме цепи главата, все едно банциг реже черепа ми.

И за да се усмихнеш:

Не може цял живот човек да бъде шотландец. Той трябва да се измъкне от черупката си и да се смеси с останалите. Тази вечер аз се измъкнах от черупката си и се смесих с една канадка.

познай от кой де



В моя случай снощи аз се смесих с една водка.


"Като дъх на бизон през зимата"

Редактирано от ledzep на 15.03.07 14:42.



Тема Re: Да се посъветвам за мама.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано15.03.07 20:32



добре. живял съм и с 30 и с 3000 лева на месец, когато съм нямал съм искал тези 30. когато съм имал, оставали са за храна. важното е, че не съм крал и убивал, нито съм търпял ебалниците, дето се праят на шефове.



Тема Re: Да се посъветвам за мама.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Лятo,лятo (непознат )
Публикувано15.03.07 22:04



С моя роднина разговорите ги водим горе долу през 1 година- толкова издържа на едно място. И понеже знае, че няма да го оставим да вие от глад, продължава все така. За съжаление мисля, че трудно ще променя начина му на мислене. И понеже ми е роднина, не мога да му кажа "писна ми вече, оправяй се". Трудна ситуация. Разбирам те, но няма смисъл да се ядосваш. Приеми нещата, такива каквито са. Майка ти ще си намери работа, но едва ли се промени.



Тема Re: Да се посъветвам за мама.нови [re: Лятo,лятo]  
Автор БeзcъннaМодератор (Сатурн в първи)
Публикувано16.03.07 00:09



Повече съм притеснена, отколкото ядосана. Ако се наложи за по-дълъг момент да помагам, току-виж закъсам, а да меря между майка си и дъщеря си никак не ми е приятно, да му се не види.

- - - -



Тема Re: консилиумнови [re: ledzep]  
Автор БeзcъннaМодератор (Сатурн в първи)
Публикувано16.03.07 00:30



Офффф, това сме го обсъждали. Пет жени на едно място е било и друг път и е страшно. Ако се съберем /градовете са различни просто/, ще трябва аз да взема най-малката сестра, която е при майка, за да не отнесе нацяло бурята. Разумно е предложението, благодаря ти, може би трябва да стане. Макар че дъщеря ми надали ще понесе още един човек в къщата, а и сестра ми ще търпи забрана за гаджета в нас, дреболийки са сякаш, но са съществени, може и да пробваме да заобиколим такъв вариант. Още никой не се е обаждал, пък дано се тревожа излишно.

- - - -



Тема Re: Да се посъветвам за мама.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано16.03.07 23:36



na pedalite google wqra nqmam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.