Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Тема Важно споделяненови  
Автор Haннa (минаващ)
Публикувано09.03.07 16:26



Не може да не разкажа на света вчерашният ми 8 март

Отиваме с приятелките на тържествен обяд по женски, а преди това звъни мъжа ми и пита дали съм си в офиса.Казах му, че по някое време ще излизам на обяд.Вече сме седнали в кръчмата и той пак звъни да ме пита къде съм.Обяснявам му, като си мисля,че иска да ни се меси /за пръв път/ в обяда нещо.На третото позвъняване пита на коя маса сме- казвами гледам през прозореца дали идва вече.В този момент влиза някаква девойка и застава до масата,казва името ми и пита коя е.Отговарям, че аз съм тази - тя ми поднася красив,голям букет с любимите ми цветя,кошница с шоколадови подаръци и думите "От един мъж,който Ви обича.Сама ще се сетите" .Развълнувах се, бутнах си чашата с виното, загубих говор и картина и ме държи и днес..И след 10 години успя да ме изненада и влюби в себе си пак[izchervqvam se... Освен това се гордея със себе си



Тема Re: Важно споделяне [re: Haннa]  
Автор ledzep (бек)
Публикувано09.03.07 16:43



Страхотен жест! Сигурно си жена, която го заслужава. Историята приспа циника в мен, за да разбуди романтика. Обичайте се.



"Като дъх на бизон през зимата"

Тема Re: Важно споделяненови [re: Haннa]  
Автор БeзcъннaМодератор (Сатурн в първи)
Публикувано09.03.07 16:53



Мммммм.... а какво стана между вчера по обед и днес? Или това беше? /аз нали все недоволна!

/ Шегувам се де, просто ми се привидя някаква дупка, вечерта изненади имаше ли, нямаше ли, любопит!

- - - -



Тема Това е страхотно!нови [re: Haннa]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано09.03.07 17:40



Поздравления! И все така занапред!

*thumbs up*

* * *
"We have no right to consume happiness without producing it." - George Bernard Shaw

Тема Re: Важно споделяненови [re: Haннa]  
Автор worldomination (косатка)
Публикувано10.03.07 00:52



е така става като си недоебана



Тема Re: Важно споделяненови [re: Бeзcъннa]  
Автор Haннa (минаващ)
Публикувано12.03.07 11:29



Имаше - дааа





Тема Re: Важно споделяненови [re: worldomination]  
Автор Haннa (минаващ)
Публикувано12.03.07 11:32



Ако и ти беше толкова недоебан/а щеше да се наредиш на опашката

ако изобщо остане време и за теб



Тема Re: Важно споделяненови [re: Haннa]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано24.03.07 19:46



Имаше един български филм в който главният грой-мъжът в семейството след като отпореше шушоните на някоя колежка се връщаше в къщи с огромен букт цветя... и беше толкова мил и внимателен към жена си....



незабележим

Редактирано от silent на 24.03.07 19:47.



Тема Re: Важно споделяненови [re: silent]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано26.03.07 10:23



Нанна..не се притеснявай,от думите на Silent..Или завижда:))или иска да ти развали настроението:)Пожелавам ти много семейно щастие и късмет:)

Само в смъртта има живот.Само в мрака светлина.Само в мълчанието-слово.


Тема Re: Важно споделяненови [re: ¤MИHAЛO¤]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано26.03.07 18:50



Нито едно от двете... радвам се за тях и се шегувам... като абсолютно непознат мисля че мога да си го позволя...

незабележим



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.