Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Честита годишнина  
Автор ledzep (фен)
Публикувано26.02.07 14:20



Честит рожден ден на клуб "Споделено". Както се разбира от темата по-горе, клубът навършва 5 години. Аз съм сравнително нов тук (малко повече от година), така че тук да се изказват ветераните по-компетентно. Мога само скромно да споделя впечатлението си, че в този клуб повече се чете, отколкото пише. В Клуба на разведените примерно е обратно. Така че това може да е само адмирация. Поздравления и за модератора на този клуб. И довечера да пиете едно за мен. Напомням на Инфинити специално, че в него ми е надеждата да ме спомене.

"Като дъх на бизон през зимата"


Тема Re: Честита годишнина [re: ledzep]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано26.02.07 14:39



След пет години е логично да сме уморени от писане "ветераните".

Новите се плашат от постоянното присъствие на мода като от някой дзвер и си четат. Това си е особен клуб поначало. Хората са важни, не лицето на първата страница. Експериментът по статуквото ни смятам твърдо, че си заслужава, спестили сме много неща за разлика от други местенца, а човеците са повече от буквите, така че - благодаря на всички за това, че ви има!

- - - -



Тема Re: Честита годишнина [re: Бeзcъннa]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано26.02.07 15:23



Мисля че честитката е уникална, а препратката към клуба на разведените - един от най хомогенните - приемам направо като комплимент ! Между купонджии и раково болни, разведените намирали разтуха в пространството СПИН-Споко Бтв.

Класическа реплика. Аплодисменти.

Зад всяко интересно място стои голяма история. Пет години фактическо натрупване в над 5000 теми за какво-ли-не, 137 хиляди мнения от къде-ли-не.
Клонирало в няколко други явки "Чекмедже" и износ на мозъци по форуми и блогосфери. Купони като продължение на дискусията от виртуала.

Времето за откриване и насочване на таланти към Споделено не е свършило, напротив. Тук всеки е себе си и за да не му се наложи да напуска и крие маски, дежури безсънно модератор



В пости не пия, но Да сте здрави !



Тема Не си забравен [re: ledzep]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано26.02.07 15:28



Но още повече ще се радвам да те видя. Не можеш ли да откачиш поне час?

Карл Клару склонил к аморалу. Оралу, аналу и кончил в кларнет.



Тема Re: Честита годишнина [re: ledzep]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано26.02.07 18:48



Честито на клубарите и от мен!
Пожелавам ви още много хора, да познаят в това място своят клуб и да останат.

И понеже усетих в по-горните пожелания една тенденция, искам да ви подаря малък цитат от П. Куелю с пожелания за попътен вятър:

“Не сравнявайте. Нищо не сравнявайте - нито цените, нито чистотата, нито нивото на живота, нито транспорта - нищо! Вие “пътешествате”, не за да сравнявате кой живее по-добре от другите. Вашите търсения в действителност са насочени да научите как живеят другите, на какво могат да ви научат, как възприемат реалната и нереалната страна на живота”.


Успех!!!

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Честита годишнина [re: ledzep]  
Автор zvetenze (Нежно и ухайно)
Публикувано26.02.07 21:39



Хех и аз да се разпиша като един от ветераните, но вече излязла в оставка


Наистина честита годишнина и се надявам за в бъдеще наистина не само да чета (защото да си призная това напоследък правя честичко), а да понаписвам!
Много поздрави и цунки на всички, които ме помнят и познават (е, и на които съм липсвала де)!

You can shine for me!Somebody has to shine for me.It's difficult not to shine for me!

Тема Re: Честита годишнина [re: zvetenze]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано27.02.07 10:55



Приятелствата нямат нужда от графични доказателства, мога само да се радвам, че живееш там някъде и летиш:-))) Целувам те много!

- - - -



Тема Re: Честита годишнина [re: Бeзcъннa]  
Автор zvetenze (Нежно и ухайно)
Публикувано27.02.07 21:13



Честно казано ще се радвам някой ден да се заземя Летенето е хубаво, но много болезнено занимание.
Време е да кажете как мина сбирката...

You can shine for me!Somebody has to shine for me.It's difficult not to shine for me!

Тема тц, тц, тц [re: ledzep]  
Автор ledzep (фен)
Публикувано28.02.07 12:14



Ееее, никой нищо не разказва за купона. А сме от един клуб, уж... И то с името "Споделено". Безсънна, ако друг не се обади, знаеш, че отговорността да разкажеш се пада на теб.


Благодаря на Инфинити, че се е сетил да пие едно за мен. Знайте, че и аз пих едно за вас.


"Като дъх на бизон през зимата"

Тема Re: тц, тц, тц [re: ledzep]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано28.02.07 21:22



Купон е силна дума.


Понеже за две седмици не се разписаха много желаещи, нямаше смисъл да насилвам нещата, а съм и адски заета. Инфинити звънна, казах ок, оставих знак тук като за всеки случай и това беше. Един на гости, друг се прибрал надалеч, трети на среща, четвърти на кино, изпопредадохме си поздрави от отсъстващите, хапнахме и пийнахме дружно аз с дъщеря ми, Инфинити и Грас, спазихме традицията, почетохме деня, разбрахме се, че торта ще ядем в по-друг момент като са всички по-свободни и така.

Ей на, понесох си отговорността, доволен?

- - - -




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.