Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сега да споделя, че ни е труднонови  
Автор somebody (тя)
Публикувано15.02.07 14:15



Понеже все ни хулехте, че с Диването се обичаме и пишем сладникави темички(не всички де))))))), сега ще ви зарадвам:
Трудно ни е. Предстоят ни два много тежки развода. Законните ни не щат да ни пуснат по живо по здраво, с нормални споразумения. Решили са, че не могат без нас и трябва да ни задържат на всяка цена. От близо месец е една психологическа война, с разговори, разбори и обяснения. Със замесване на всякакви хора в арсенала. Знаехме, че това ни чака. Бяхме подготвени, че ще застанем кажи речи срещу целия свят. В началото всички бяха в шок и ни нападаха, че рушим семейства. После полека лека взеха да свикват с мисълта и да приемат фактите и позицията ни, че всеки живее собствения си живот, а не този на хората около него и има право на своето щастие. Най-близките ни ни подкрепиха. За мен това е важното. А най-важни от всичко са децата ни. Децато, които обичаме и на които сме дали много любов. Децата, на които сме чели приказки и сме пипали топлите челца, докато спят болни, обгръщали са ни с малките си ръчички, говорили сме и сме ги съветвали като големи хора и приятели в растежа им. Най-много от всичко се моля, да запазим тях в тази война.
С Диването си търсим квартира на подходяща цена за няколко месеца, докато успеем да завършим или по-скоро да започнем да градим дома ни, когато е готов да се пренесем за постоянно там.
Може би имаме нужда от малко кураж. Понякога се отчайваме, но се държим здраво един за друг.
И моля ви, не ме убивайте за следващите изречения: Обичам този мъж! Не мога без негооооооооооо! Съдба и живот ми е!

Опс, забравих! Благодаря на ledzep за поздравите. Получих ги.

Редактирано от somebody на 15.02.07 14:17.



Тема Тази тема може и да си има адресант, нонови [re: somebody]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано15.02.07 14:54



..попада на мен.
Няма лошо да се пускат всякакви темички.
Трябва да се очаква, че когато дискретността на въпроса граничи близко с индивидуално желание, вяра, схващане.. ще има отпор.

Обаче
това което не разбрах
е очакването любовта да е нещо лесно ?
Защо, това ?
Е, всякави мерки и теглилки има за съжителство на двама : дълго, кратко, нажежено, балансирано, страстно, сухо.. обаче ТРУДНО ме изуми !

В името на децата,
моля
слезте от розовите облаци и напуснете интернет !
Таз територия е с капани и бомби, ако човек се влияе от мнението на другите, загубва вътрешния си глас какво е правилно и не може да направи избора.

Идеята за обичането на един единствен мъж до края на живота е прекрасна. Вълшебна ! Направо ми се завива свята, че е възможна !

Ограничете си комуникационните канали с незаинтересованите страни и се научете да фокусирате върху важното - онова там, дето имате.

Научете се да си държите устата затворена, клавиатурите- прашни, а връзката - ваша.

Останалите НЕ ГИ интересува.
Толкоз



Тема Защо?нови [re: somebody]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано15.02.07 15:00



Смяташ че всички се интересуват от историите ви въображаеми или реални с Диването? Що ли си мисля че личния живот е личен именно заради това а не е нещо заради което да се бие барабан насред селото. Дреме ми на всички видове работи за това какво правите или не правите. Но поведението на кокошки разкудкудякали се колкото може за да видят всички какъв запъртък са снесли ми се види странно за сериозни неща като деца и разводи. Вие с Диването обичате само и единствено себе си и виртуалните си мастурбации в Нета. Не е ли логично да се захванете с нещо по-сериозно като например да изоставите логореята и да си гледате работата



angel in my heart daemon in my head

Редактирано от lnfinity на 15.02.07 15:01.



Тема Re: Защо?нови [re: lnfinity]  
Автор somebody (тя)
Публикувано15.02.07 15:05



................................



Тема Re: Сега да споделя, че ни е труднонови [re: somebody]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано15.02.07 15:39



Децата, децата, децата. Изпитваш нуждата да бъдеш оправдана, разбрана и реабилитирана. Искаш да си чиста, бяла и добра. Оправданията твърде лесно стават обвинения и тази война децата ще помнят докрай. А те, вашите деца, имат по двама родители, не принадлежат лично и само на вас и не обичат само вас. Да ги разкъсате е гарантираният начин да ги загубите. Независимо с кого останат и независимо какво направите в бъдеще за тях. Те помнят и плодовете на всичко казано ще видите едва след време. Заради децата - внимавайте с какво ще оправдавате решенията си.

Понеже Диването си умира да плюе по мен, ще се огранича с това.

- - - -



Тема Re: Тази тема може и да си има адресант, нонови [re: 4eHe]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано15.02.07 15:43



"Научете се да си държите устата затворена, клавиатурите- прашни, а връзката - ваша."

по моите клавиатури само торни бръмбъри дето няма, но не помага - все по-мизерни стават машините, да не говоря за мониторите, те са най-преебани откъм външен вид... как да се справя с тази така нелека козметина задача?



Тема Re: Сега да споделя, че ни е труднонови [re: Бeзcъннa]  
Автор Гидиlongurмpьceн! (cancerogen)
Публикувано15.02.07 15:45



Moeto nejno lyvsko myjko syrce smqta,che nai-dobre da si napravqt novi i gotovo

kat shte se pyrzalqt po nova pista,da e chista



Тема Re: Сега да споделя, че ни е труднонови [re: Гидиlongurмpьceн!]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано15.02.07 16:06



На моя мил така му казах, да е жив и здрав и права му писта, амин.



То хем да е чисто ново, хем квот има да забършем от старото... не става винаги това с желанията.

- - - -



Тема Re: Тц, тц! Не е добре това [re: somebody]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано15.02.07 20:06



Не знам за кое нещо се държите здраво един за друг, но взаимното държане не помага, когато човек започне да се усеща в трудност! Това значи, че любовта си е отишла

, тъй като, когато си в любов - всичко ти изглежда лесно, дори и най-трудното. Я се стегнете! Няма трудно!




Тема Re: Сега да споделя, че ни е трудно [re: somebody]  
Автор kpилe ()
Публикувано15.02.07 21:25



поздрави за решителността и успех.

надявам се следващата тема, с която да ни "подразните", да бъде за сватбата ви.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.