Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 22.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Може ли някой да ми обясни?нови  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано10.02.07 00:12



Каква е точно връзката между:

- безопасността за живота на таксиметровите шофьори
- спирането на нелегитимните таксита?

Е не мога да включа!!!



Значи ако мен утре ме сбутат от петия етаж на работа, да тръгна да стачкувам пред парламента срещу незаконната конкуренция? Какво общо има? Не знам дали ме разбирате. На мен ако не ми се осигури безопасност по време на работа, ще имам три варианта:
- или сменям работодателя
- или сменям изобщо вида работа
- или настоявам за поправка в нормите за безопасност /тоест - законът да ми задължи работодателя, а не на мен някой министър лично да ми купи каска!!!/


Сори, тая блокада днес ми излезе не през носа, а не знам през къде!

Лошо няма някой да гледа да си защити оборота и джоба, ама на мен ми е мръсно да се ползва смъртта на човек като повод за нещо съвсем друго!! Та каква е връзката между убийството на таксиметровия шофьор и елиминацията на нелегитимните таксита, моля кажете ми.

- - - -



Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Aдa (сега)
Публикувано10.02.07 00:27



общото е.... в калабалъка по-лесно се лови рибата. доколкото знам в софия едно "нелегитимно" такси излиза тройно и петорно по-скъпо от нормалното такси:)

като анархист по убеждение аз съм ЗА да се правят блокади и стачки и прочее. трябва някой все пак да казва на ония "горе", че са боклуци. да видим, ако не са таксиметровите шофьори колко и кога някой им го казва така право куме та в очи?



бтв не разбирам как така ... някой си защитавал оборотите + джоба по този начин???? от къде и от каква умна глава го чу и разбра това? защото ми намирисва на яка манипулация тип "разделяй и владей". дам. абе казвам го грубо, без да се обиждаш - мислете с главата си, ако и това не можете - поне с джоба си мислете.

Be prepared to leave your reality.
Wake up to a game called life.

Редактирано от Aдa на 10.02.07 00:40.



Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: Aдa]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано10.02.07 00:42



Аз си го измислих. Ясно и точно чух, че искат да се намалят такситата, да се разкарат нелегитимните, да има квота за града, това не е ли пазене на джоб?


п.п. НЕ че съм против да се дебнат и спрат най-сетне разните измамници, по принцип искането е ок. Да се прави връзка между снощния случай и това не ми е ок.
- - - -

Редактирано от Бeзcъннa на 10.02.07 00:44.



Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Aдa (сега)
Публикувано10.02.07 00:43



незнам, това са глупости според мен. прах в очите. истината е другаде.

Be prepared to leave your reality.
Wake up to a game called life.


Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано10.02.07 02:12



ти, моя мила Безсънна, много разтревожена си станала, което в следствие тревожи и мен, ква е тая разтревожена любоФ по м/у ни, как ще я караме така







Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано10.02.07 15:51



преди две, три години Иван Костов лично по повод на една друга смърт и подобен протест ... измени приетият със закон данъчен статут на таксиметровите фирми
и аз не разбрах каква е връзката - тогава

а сега връзката е , че тогава изнудването сработи



Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: supremacy]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано10.02.07 15:54



такааа ли?

нова година - нова любоФ?



къде се затри бе, идиот, няма кой да ме напсува

да му ... се невиди



Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: jojo-mojo]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано10.02.07 17:44



тук съм бря, стиа вряка, без мен за къде сте?
аз изрично подчертавам отговорността, която нося, в ролята на дАлновиден member на клуба.





Тема Просто израза..нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано10.02.07 18:01



.."шофьорите са, като ято.." трябва да се замени с по-подходящия "шофьорите са, като стадо.."
Ще ми е гот, когато ги задължат да си изпълнят "ИСКАНИЯТА" - Прегради, камери ДжиПиЕс-и.. Все едно, че до сега някой им е забранявал да ги сложат.
А и стадото явно не си знае правата, но мучи.. Много отдавна отмениха задължението за предпазните колани за таксиметрови шофери. Ама, когато не си изпълняваш задълженията, как да си научиш правата.



Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.

Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: Aдa]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано10.02.07 19:51



Спечелих баса. Браво на теб.
Прав бях че си мъж с женски ник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.