Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 28.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема offнови [re: supremacy]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано11.02.07 12:03



За втори път днес чета, че си ми влюбеничък!


Аз си имам вече фаворит с онлайн-либофффта, младежо!
Повече романтика и по-малко натурализъм ще трябва, за да размисля!

- - - -



Тема Re: Просто израза..нови [re: Maймyнa]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано11.02.07 12:11



А! А! Това де! Кой им пречи да си сложат прегради? Кой? Ето - искат някой да им ги купи и подари ли, какво? Гледа ли за такситата в Англия? Няма такси без преграда. Значи такъв е законът. Ок, да не се дава лиценз на превозвачите без да са си оборудвали колите подходящо - това би било промяна. Айде парламентът да гласува това и да видим колко ще се зарадват такситата, че са ги защитили!




/Начи още съм бясна! Що не паркираха на майната си и не стачкуваха пеша, а?! Каква разлика би имало? Ние на шествието за медиците с колите си ли отидохме?! Ако стачкуваме за нещо, с колите си ли ще отидем? Пфу.

- - - -



Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: jojo-mojo]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано11.02.07 12:19



Виж. В нашата фирма имаше смъртен случай през лятото. Нали се сещаш какво би станало, ако само нашият персонал /от 200 души минимум, а броят не е постоянен/ се бяхме юрнали с багери, бетоновози, камиони и бусове да стачкуваме за контрола на безопасността в строителството!!! И причина има - обединяват фирмите с права, а едновременно допускат дейността на изпълнители без права, за какво да си покриваме нормите, като други не го правят и пак си работят, ми дай да почваме с изнудването? Леле, колко нещо ми съсипаха тоя петък, не е истина! Жал ми е, бившият ми съпруг беше такси преди десетина години, и аз съм треперила в колата с него посред нощ, не ми е чуждо безпокойството на хората, но не ми харесва нито начинът за поставяне на претенциите, нито извъртането на нещата.

- - - -



Тема моженови [re: Бeзcъннa]  
Автор QTEK™ (ЗАЛИЧИТЕЛ)
Публикувано12.02.07 19:19



бакшишите отклониха вниманието..
и така турците ще могат да избира...техни хора

М
и
н
а
в
а
щ


••

watch if you're smart!•••



Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано12.02.07 22:41



И очевидно не само аз така мисля. Хареса ми да чуя тази вечер новините!




Инициатива "Без Бакшиш!"

След събитията от 8-ми февруари, на които таксиметрови шофьори от София:

Блокираха българската столица
Създадаха невероятно големи неудобства на 1.2 милиона души
Почти провалиха шествието в подкрепа на медиците ни
Поругаха законите на Република България
Цинично използваха трагедията на 51 годишния убит шофьор, за да поставят исканията си за финансови облаги
Изискаха да ни возят в 20 годишни автомобили, без да слагат предпазен колан

Ние - нормалните граждани на тази страна, ви призоваваме в периода от 9-ти февруари, до 9-ти март, да не оставяте нито стотинка бакшиш на такситата, услугите на които ползвате.

Крайно време е някой да каже на тези копелета, че не могат да правят каквото си пожелаят когато си пожелаят - въпреки, че живеем в демокрация. Това не е свобода, а свободия.

Ако подкрепяте инициативата - чувствайте се свободни да дадете адреса на тази страница на вашите колеги и приятели.

Желаем ви приятен ден!

Група възмутени граждани.


- - - -



Тема ах, новините!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Aдa (сега)
Публикувано13.02.07 00:00



на големите бакшиши много им пука, че малките наивници няма да дават бакшиши на малките бакшиши. по въпроса кой какво си бил издействал, ами отиди и ти да врещиш на площада, че да си издействаш "финансови облаги" - аман от хора, които гледат в чуждата паничка.

Be prepared to leave your reality.
Wake up to a game called life.

Редактирано от Aдa на 13.02.07 00:04.



Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано13.02.07 11:54







Тема Re: ах, новините!нови [re: Aдa]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано13.02.07 23:24



Ти май все ядосана си ходиш.

Щом от написаното не си включила, че не ме бъркат паничките, а друго, няма смисъл да се мъча да ти обяснявам.

- - - -



Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: 4eHe]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано13.02.07 23:34



Благодаря, почетох.

Чудесно решение би било следващия път господин кметът като дава разрешителни за подобни неща, да изисква да е БЕЗ коли. Заслужават да паркираме зад тях в знак на протест срещу подобни блокади, да видим те как ще се приберат. Нагледах се цял ден на линейки и мъка кой къде да се качи, за да ги пусне да успеят да стигнат.

- - - -



Тема Re: Може ли някой да ми обясни?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Гeвpek (член)
Публикувано14.02.07 10:25








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.