Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 21.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Тема o sancta simplicitasнови  
Автор ledzep (фен)
Публикувано08.02.07 14:18



Бесен съм. На моменти ме вбесява глупостта. Ами истински. Набрало ми се е! Колежка преди малко нахлу с уникалното прозрение: "Видите ли - там, където построят манастир, и бликва лечебна вода".
На друга така и не успях да обясня абсурдността в ситуацията, при която затворници от плевенския затвор носят лентички "Не сте сами".
Дивите са ме хванали направо.
И ми се налага да работя с тези хора!



"Като дъх на бизон през зимата"

Тема Нидей ся нервинови [re: ledzep]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано08.02.07 14:40



Човешката дебилност и олигофрения расте в геометрична прогресия. Оня ден имах следния случай: след двудневна битка с един скапан хард диск да му извадя данните успявам. Връщам ги върху новия диск на госпойцата. На другия ден ми звъни: въх данните изчезнаха. Как тъй бе моме? Ами отворих видах ги затворих и като отворих отново вече ги нямаше. Айде пак да ми ги извадите отнякъде (стария диск вече е куп отпадъци). Но върха беше преди известно време когато една девойка ме убеждаваше че пратеното и преди време PC от щатите реагирало на звукови команди. Пали гаси и тръгвай. Ама в България щото магнитното поле било друго таз опция не бачкала. Да не ти приказвам че редовно идват да ме зарибяват с чудотворните манастир дето като пили вода с праха от олтара слепите видели радиовълните глухите чули кихане на комар а немите пропсували на 6 езика (последното го правя и без да сим пил нищо.

). Не си го слагай на сърце. Довечера ще пия един джин за душевното ти здраве

angel in my heart daemon in my head

Тема Няманови [re: lnfinity]  
Автор ledzep (фен)
Публикувано08.02.07 16:10



Побъркал съм се, бе братче! Щом онзи ден съм минал през Клуба за попържни, считай колко ми хлопат лагерите в главата вече. Имам се за уравновесен човек, обаче...
Приятна вечер на теб. И аз ще си купя нещо по пътя след работа. :)))

П.П. Апропо, отбелязах носталгията ти в друга тема по Дядо Мраз и особено за "алкохолната целувка на Снежанка". А не може ли да бъде: "алкохолната целувка на финландка"?



"Като дъх на бизон през зимата"

Редактирано от ledzep на 08.02.07 16:11.



Тема Re: o sancta simplicitasнови [re: ledzep]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано08.02.07 16:54



Не се ядосвай за глупости

Пробвай да не изхождаш от позицията и презумпцията, че ти си правият и всичко знаещият - и ще ти олекне. Особено като си помислиш, че и въпросните ти колеги се мислят за абсолютно прави и знаещи




Тема Re: Няма [re: ledzep]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано08.02.07 17:37



С финладки опит нямам. Виж полякините навремето бяха такива смукачки че шапка им свалям. И те бяха русоляви и синеоки но пиеха по бутилка водка за разгрявка. В едно градче наречено Мепрозет където бяхме на състезание здравето ми взеха

Върнах се с минимум кръв в моето алкохолобръщение

angel in my heart daemon in my head

Тема Re: o sancta simplicitasнови [re: ledzep]  
Автор MaPBuH (WPM)
Публикувано09.02.07 01:19



- дано ти е останало малко чувство за хумор

Ето и още малко изкуство, консумацията в известни дози помага:

Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен,
гора зашуми, вятър повее,
тъмна вечер, духа вятър,
циганин отива на театър...


--
Lip my stockings!

Тема Re: o sancta simplicitasнови [re: ledzep]  
Автор БeзcъннaМодератор (гад)
Публикувано09.02.07 05:49



Оооооооууу, добре че не се докопах до тук вчера, без малко да проима две бесни теми!



И добре че не ми се налага да се застопорявам с едни и същи хора за по цял ден, сигурно щях все подивяла да си ходя! Сега саааамо по час-два ме тресе като лудна и после нещо ново, та прескачам предишното, хех.

Спокойно! Хората си имат някакви техни си мисли, не можеш им влезна в ритъма на всичките, чувай и отминавай. Ако можеш де. Ако не става - тренирай!

- - - -



Тема Re: o sancta simplicitasнови [re: ledzep]  
Автор Kpъr (ентусиаст)
Публикувано11.02.07 12:47



надявам се колежката да е била саркастична...

ако не - лошо



Тема Re: o sancta simplicitasнови [re: ledzep]  
Автор Изтoчнaтa_Фeя (вълшебница)
Публикувано11.02.07 13:58



имаш ли слушалки ...... ако нямаш вземи си и слушай

...иначе няма спасение .... не се хаби да обясняваш на хора, които няма да разберат това, което им казваш......

и хич да не ти пука как ще приемат реакциите ти .....

Дивите са ме хванали направо.... ....а мен не са ме пускали от ...няколко години вече....



Тема Re: o sancta simplicitasнови [re: ledzep]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано12.02.07 03:10



толкоз не можеш ли да им усучеш по един цигански шамар?
или като Бени Хил ги пляскай по празните тикви, а може и с някоя тачка с пирони.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.