Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 15.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Напомняненови  
Автор somebody (тя)
Публикувано16.01.07 19:49



Ако някой случайно не знае или други са забравили, да взема да ви кажа, че ужасно, ужасяващо и безумно обичам Диването! Той е моята половина, с която искам да остарея и да му плета пуловер (сега все още не мога да плета), седнала пред прозореца в къщата ни. Да му се усмихвам над очилатата (които все още не нося), когато влиза през вратата ни. Вечер край огъня в камината да си припомняме всичките хубави, трудни и шантави моменти, които сме преживели заедно. Да посрещаме щастливи в изпълнения ни с топлина дом всичките си деца. Вечер да хващам лицето му в длани и да му казвам с едно неугасващо, дяволско пламъче в зениците: "Обичам те Диване! Щастлива съм, че животът ни срещна."



Тема Re: Напомняненови [re: somebody]  
Автор poвepcиpoтa (фиделизъм)
Публикувано16.01.07 19:59



страхотно е да бъда свидетел на това виртуално щастие, озарено от вербални протуберанси
простете нетърпението, но очаквам актуални снимки, за да е пълно шоуто (излагацията)

пакета е за вас


Тема Re: Напомняненови [re: somebody]  
Автор Aдa (сега)
Публикувано16.01.07 20:00



всичко туй хубаво, ужасно хубаво, ама да полюбопитствам - олко деца ще му народиш и не работите ли вече над въпроса. не? защото не ви стиска, мухахха.

всичко увисва във въздуха, ако човек няма достатъчно силно желание и не му стиска. всъщност вас даже ви е страх от сбъдването на мечтите, страх, че тогава ще се изпарят. можете да ги въждлеете само когато са неосъществими. абе просто сте бъзльовци, които или живота ще смачка и върне в руслото още по-недоволни и озлобени от него или ще ги свари неподготвени и по принуда ще нахълтате в битовизма на това лелеяно щастие и ще ви стане ясно розовите облаци стават ли за плуване.

Be prepared to leave your reality.
Wake up to a game called life.

Тема Re: Напомняне [re: poвepcиpoтa]  
Автор Aдa (сега)
Публикувано16.01.07 20:01



прочетох анални снимки, сори за неграмотността



Be prepared to leave your reality.
Wake up to a game called life.

Тема Re: Напомняненови [re: somebody]  
Автор БeзcъннaМодератор (head-on)
Публикувано16.01.07 20:23



Предлагам да увековеча любовта ви в закована тема най-отгоре в клуба.

Гарантирам, че така ще сте съвсем-абсолютно-напълно-тотално сигурни, че никой новодошъл няма да си позволи наглостта да влезе тук без да разбере за вашия случай или пази Боже, някой от присъстващите да допусне да го забрави.

Сериозно говоря! Само за вас, само за любовта ви, и най-отгоре! ЕДНА тема!

Това е най-добрата оферта. Ако откажеш или почнеш да ми се заяждаш, ще считам, че не ти е достатъчно важно и ще броя всяко подобно следващо обръщение за спам.

Приемаш или не?


- - - -



Тема Re: Напомняненови [re: Aдa]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано16.01.07 20:24



Абе деца си имаме достатъчно, ти не бери грижа. Тая година си довършваме къщата и се изнасяме там. А относно снимките, какви ги искате, нормални (с дрехи и лица), или еротични (меко казано).





Тема Re: Напомняненови [re: Бeзcъннa]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано16.01.07 20:26



И без да ми напомняш, че си "от другата страна на барикадата", ми е ясно защо е тази злоба у теб.
Сори, твой проблем


А ти сериозно ли си мислиш, че ме интересува точно ти, какво ще броиш за спам, и дали ще триеш нещо или не.
Но гледай да не се срещнеме някой ден на живо с теб, и тогава да реша, че ти си спам, ше се видиш в небрано лозе.

Редактирано от Дивaнe на 16.01.07 21:09.



Тема Re: по повод снимкитенови [re: Дивaнe]  
Автор poвepcиpoтa (фиделизъм)
Публикувано16.01.07 21:00



лица без маски, едър план и меки тъкани



пакета е за вас

Тема Re: Напомняненови [re: Бeзcъннa]  
Автор somebody (тя)
Публикувано16.01.07 21:09



Не ме бива в бизнеса Безсънна, особено в пазарлъците. На въпрос, чийто отговор се очаква да е, какъвто ти желаеш, няма да отговоря, защото:

"Ако откажеш или почнеш да ми се заяждаш, ще считам, че не ти е достатъчно важно и ще броя всяко подобно следващо обръщение за спам."

Та така:
1. Не се очаква да откажа.
2. Всяко мое мнение ще се счита за заяждане, а споделените ми теми за спам.

Аз съм свободен човек. Ще пиша и правя, каквото си поискам. Ти прави и разбирай, каквото пожелаеш.
Приятна вечер и спокойна нощ!



Тема Re: Напомняненови [re: Aдa]  
Автор somebody (тя)
Публикувано16.01.07 21:14



Брееееееееееййййййййй, ти сигурно си гледачка от канал 2001.

Ще ми кажеш ли нещо за далака, бъбреците, черния дроб, стомашно-чревния тракт?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.