Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 28.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Колко от васнови  
Автор БeзcъннaМодератор (head-on)
Публикувано14.12.06 12:00



имат деца? Нещо хич не ми е драго като ме загложди нещо, да ходя да се съветвам в друг клуб. Пък и носталгията така здраво ме е хванала, че не ме пуска. Едно време знаехме, че някой днес не пише, защото е на изпит. Примерно. Или че няма да е онлайн до другата седмица, защото пътува. Сега човек не смее да пусне поздрав за сватба, щото младоженецът като не се похвали, ще е едва ли не клюкарско, ако кажа аз. И... такива ми се въртят. Пълната анонимност въобще не ми понася. Ето - ако знаех, че има някой, на когото няма да му е досадно да говорим за деца, спокойно щях да се обърна с питанка, нормално. Като не знам изобщо кой-какво, за половината неща, за които ми се говори, се чудя и не пиша, да не би да досадя. С две думи - моля да се запознаем. Кой доколкото си позволи. И ако е в настроение изобщо. Думите, настроението и поведението са много, но /поне на мен/ все още нещо ми липсва, някакси. Поне? За децата да се ориентирам?








Тема азнови [re: Бeзcъннa]  
Автор Льoня (понякога)
Публикувано14.12.06 12:16



имам момиченце на 2 годинки и 9 месеца



Тема Re: азнови [re: Льoня]  
Автор БeзcъннaМодератор (head-on)
Публикувано14.12.06 12:23



Сетих се, че не е честно да питам без да кажа и аз нещо. Дъщеря ми е на девет години.

Тъкмо си мислех, че ако някой реши, че нахалствам за лична информация, ще умра! Благодаря!








Тема Re: Колко от васнови [re: Бeзcъннa]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано14.12.06 13:31



Аз нямам ..нито брачни нитоизвинбрачни..а на тези които иат..пожелавам от все сърце ного здраве,щастие и късмет:))

Само в смъртта има живот.Само в мрака светлина.Само в мълчанието-слово.


Тема Re: Колко от васнови [re: Бeзcъннa]  
Автор tilia_cordata (непознат)
Публикувано14.12.06 14:34



И аз нямам, не съм бракувана все още, макар че то не задължително условие, за да имаш челяд

.



Тема Re: азнови [re: Бeзcъннa]  
Автор deep_laid (вярващ)
Публикувано14.12.06 14:39



Az simam edno zlatce na 2g i 1 m

mnogo mi e palava i beladgiika golqma,no ia obojavam

VHERA NAPRED
,UTRE NAZAD


Тема Re: Колко от васнови [re: Бeзcъннa]  
Автор kremiy (непознат )
Публикувано14.12.06 16:30



Здравейте,отдавна ви чета,но до сега не съм се осмелила да пиша.Тази тема ми харесва.Имам двама сина.Те са вече големи.Малкият е в гимназия пред завършване,а големият е вече завършил.Много са различни и като визия и като характер.С носталгия си спомням за времето ,когато бяха малки!Не съм го вярвала,но е истина ,дето казват -малки деца,малки ядове;големи деца,големи ядове.





Тема Re: азнови [re: Бeзcъннa]  
Автор mata68 (cher only)
Публикувано14.12.06 18:57



И аз досега Ви четях, но е хубаво да има първи път

, и моята щерка е на девет. Благодаря!



Тема Re: Колко от васнови [re: Бeзcъннa]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано14.12.06 19:31



Имам едно във втори клас и много обичам да давам особено ценни съвети по отношение на възпитание и обучение






Тема Re: Колко от васнови [re: Бeзcъннa]  
Автор indra (macondo)
Публикувано14.12.06 21:35



а аз нямам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.