Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Тема ))))нови  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано12.10.06 23:20



Безсънна спи ли, спи.
Диването пише ли, пише.
Нещо си е объркала ника.
И ако ми изтрие овцата темата с предложенията, нека някой от вас да я пусне от свое име.



Тема Re: ))))нови [re: Дивaнe]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано12.10.06 23:21



Вярно, че сутринта дръпнах две "магистралки" ама и аз съм човек. Ще ви оставям вече.
Лека на всички!



Тема Re: ))))нови [re: Дивaнe]  
Автор Aдa (сега)
Публикувано12.10.06 23:26



аха, "магистралки" и после виагра, за да ти стане физически и бой по каската на някой, за да ти стане дуХовнО. всичко ясно, няма тръпка някак си....

впрочем кат една либопитна сврака пак ще ми доде да питам, а тая кикерица дет те люби толкова ли е тъпа?



Тема Re: ))))нови [re: Aдa]  
Автор somebody (тя)
Публикувано13.10.06 16:34



Адски съм тъпа. И грозна при това. Хич не ти трябва да питаш, камоли да ме срещаш на живо. После ще те гонят кошмари години наред. Ъ-хъ, бегай далече и си плюй в пазвата. Или в гащите. По избор.



Тема Защо?нови [re: somebody]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано13.10.06 17:01



Не ходите да се любите някъде извън тоя клуб? Човека се направи на интересен ти го видя би трябвало всички да са доволни. Ако ти си целта му то не виждам защо той продължава да спами на поразия.



Тема Re: Защо? [re: lnfinity]  
Автор somebody (тя)
Публикувано13.10.06 17:08



Кво ви пречим бре?

Човекът си е интересен и без да се прави. Плюс това е свободен да пише и върши, каквото си иска. Аз на теб казвам ли ти да си свалиш тоя плик от главата. Може да ми е писнало да го гледам, ама щом ти харесва нека си стои. Докато ти уври главата мей би.



Тема Re: ))))нови [re: somebody]  
Автор Aдa (сега)
Публикувано13.10.06 17:52



за мен това обяснява нещата.

иъъ, спирам да питам.



Тема Re: ))))нови [re: Aдa]  
Автор somebody (тя)
Публикувано13.10.06 18:04



Ок. Ако пак те заинтересува нещо, питай. Ние сме любезни диванета, когато насреща имаме приятни хора и толерантни хора.


В други случаи не отговарям.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.