Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: още от българскитенови [re: Гeвpek.]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано29.09.06 17:06



Да му се не види, пак не е оригинален

, само copy cat, евро рецепта.



Тема Как мислиш,нови [re: Aдa]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано29.09.06 17:09



Ако говори за цигани така извън горния контекст, по-приемливо ли ще е ?



Тема European Parliament Goes Bananas over Bad Jokeнови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано29.09.06 17:19





Една перспектива, която тотално ми убягна


anyone who says they would prefer a 12 year old, is just a little bit sick



Тема Re: Набор 1983 - Анатомия на расизманови [re: Гeвpek.]  
Автор EasyBreezy (вятърничава)
Публикувано29.09.06 17:25



Не виждам връзка между това, което съм казала, и това, което си написал(а) ти.

По дискотеки по принцип отдавна не обичам да ходя - въпрос на вкус. Пък и работя много, което изисква да си осигурявам нужното количество сън. Във Филиповци също не ходя, както не ходя и в много други квартали на София.

Предвиждам следващия въпрос - дали бих живяла във Филиповци. Отговорът е "не", както не бих искала да живея и в много други квартали. Но това, което бих искала, е хората, живеещи в България, да живеят достойно, независимо от етническата им принадлежност.

Talent will out


Тема Re: Това ми е чуденкатанови [re: 4eHe]  
Автор EasyBreezy (вятърничава)
Публикувано29.09.06 17:33



Смяташ ли, че е стигнал "толкова високо професионално"? От това, което прочетох за него, останах с впечатлението, че е типично кариеристче с болни амбиции, решило да гради съмнителна политическа кариера (политическа, не професионална - за мен разликата е огромна). Нещо като комсомолски активист на "Атака", намерил си песпективна, според него, пазарна ниша.

Изявил ли се е наистина в някоя п р о ф е с и о н а л н а област, преди да се залепи за въпросната "Атака " като към ракета-носител? (Или съм пропуснала важна информация от СV-то му?)

Talent will out


Тема Re: Набор 1983 - Анатомия на расизманови [re: 4eHe]  
Автор kpилe ()
Публикувано29.09.06 17:54



набор 83 гледа родителите си - таксиметрови шофьори, учители, бизнесмени, които гласуват за АТАКА и смятат, че "циганите" са мързеливи, мръсни и т.н.

поставянето под знаменател на една цяла раса/нация е стереотип ("руснаците пият водка"), също го наричат предрасъдък, а в най-негативния вариант, който може да доведе и до определени действия/изводи е и расизъм.

виж темите "не на разсизма, ама..." и "меко да на расизма" и ми кажи изказванията в тези теми расистки ли са или просто глупави, невежи и просташки?


по скалата на опасността аз лично поставям глупавите приказки на по ниско стъпало от расистките действия - за мен гласуването за АТАКА е действие и то расистко, заради платформата на тази партия. гласувайки за тази партия човек съзнателно дава ВЛАСТ в ръцете на хора, които открито са заявили, че ще правят трудови лагери за роми.



Тема Re: Набор 1983 - Анатомия на расизманови [re: 4eHe]  
Автор snowdrop (дете на студа)
Публикувано29.09.06 17:57



"унгарската евродепутатка от ромски произход Ливия Ярока е номинирана за титлата "Парламентарист на 2006 година", присъждана в Брюксел от списанието на парламента"



Та какво общо имаше горната номинация с това как изглежда въпросната депутатка? Как по-точно този младеж е намерил в тази ситуация повод да си изрази мнението относно ромите?

Дразни го, че номинират циганка за еди какво си отличие. (?)
Проявата му е изключителна простотия! Самия подход и език, който е избрал са нелепи! И сопред мен това е направено умишлено, за да се създаде скандал и да се изцапа пак името на България, понеже за който не си спомня - АТАКА е против ЕС!! Та моят въпрос е какво прави член на партия, която е против членството на България в ЕС в евро-парламента?

Той бил искал да създаде прецедент с който да обърне внимание на реалните проблеми с ромите. Ами да беше по-интелигентен и по-културен можеше и да успее.. но в момента само се оцапа, защото не му стига нито подготовката, нито природните дадености.........................

Недораслек.



Тема Re: Това ми е чуденкатанови [re: EasyBreezy]  
Автор beta_n(black_hole) (стар познат)
Публикувано29.09.06 18:03



Ами Волен го е отгледал. Преди време някъде кръвният му баща беше казал, че Сидеров го е направил нещо като еничер. И Волен и Димитър са интелигентни, но момчето май няма психически проблеми. Че е млад и темпераментен е вярно, но явно е и добър политически играч. То в политиката къде ли по света не мирише. Все пак с това в нормалните страни не се гордея.
Ама както беше казал един преподавател, като го нарисували като касапин след като скъсал голяма част от една група "докато има говеда ще има и касапи".

Staying between prediction and inference



Тема Re: криви усмивки от стари и нови ленти...нови [re: beta_n(black_hole)]  
Автор poвepcиpoтa (фиделизъм ))))
Публикувано29.09.06 19:02



за пореден път се генерира загриженост за нерешени проблеми по просташки начин, за да се пробуди у тъпи полу-идиоти пришита потребност от етническа опасност и съответна защита, атака и движение под строй
нещата не са сложни
има правила, трябва всички да ги спазваме
без привилегировани категории на етнически, класов и не знам си какъв принцип
не харесвам циганите, но атака са по-смешни и вредни от тях

пакета е за вас

Редактирано от poвepcиpoтa на 29.09.06 19:18.



Тема Re: Как мислиш,нови [re: 4eHe]  
Автор Aдa (сега)
Публикувано29.09.06 20:04



мисля, че ако не беше "г-н Стоянов, член на Атака", а "г-н Стоянов, внук на Радой Ралин и български депутат" щеше да звучи само "пресилено и грубо", но не и расистко

. изводите си ги прави сама.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.