Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Набор 1983 - Анатомия на расизманови [re: beta_n(black_hole)]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано29.09.06 15:13



теорията на конспирацията, част 100098





Тема Re: Набор 1983 - Анатомия на расизманови [re: Aдa]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано29.09.06 15:15



Да си наивен не е заслуга само на 1983


Има ги и в по-стари, по-грозни варианти.
Безвредни са, но ако искаш им посвети тема.



Тема Re: Набор 1983 - Анатомия на расизманови [re: 4eHe]  
Автор Aдa (сега)
Публикувано29.09.06 15:18



мен не ме интересува възрастта на някой, за да му дам оценка. въпреки че, това би ме поставило редом с такива величия като Стоянов и Чене, но не ми пука.





Тема Re: Набор 1983 - Анатомия на расизманови [re: Aдa]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано29.09.06 15:23



Време ти е да поемеш към Европейския парламент, значи





Тема Да бенови [re: 4eHe]  
Автор Гeвpek. (член)
Публикувано29.09.06 15:29



електронното писмо на Стоянов било в отговор на реплика на кипърски депутат, че даването на въпросната награда се е превърнало в конкурс за красота.


===
Медиите пропускат това!
===

А моята импровизация е следната:

Ян Мариус Виерсма, зам.–председател на Партията на европейските социалисти:
а) в България хората трябва да протестират и да се чувстват засрамени
б) ... нетолерантност към ромската общност в страната като цяло - въпрос, който бе обект на критика от страна на ЕК


Димитър Стоянов, мисля, прави планиран скандал - планиран с оглед кандидат-президентската кампания на Волен Сидеров.
Експлоатация на фактическата, реалната нетолерантност.
+ страхотен ПР без нито стотинка във всички медии!

Противник ще му е позиция, градяща се на желана (в неопределено бъдеще) толерантност.
Залагам на реалностите , т.е. че ще стигне до балотаж.



Тема Набор 1983 - Анатомия на расизманови [re: 4eHe]  
Автор Aдa (сега)
Публикувано29.09.06 15:30



ако не се заяде някой, просто няма да стане тема.

по принцип възрастта няма много общо с пипето /има донякъде, но не много общо/. аз твърдя, че изказването е грубо, темпераментно, необмислено и в този смисъл неуместно. но не е расистко. ако човекът, който го прави е имал расистки подбуди - това вече е отделен въпрос, който пак опира до предубежденията. а Атака не е само расистка партия, но и много други неща - да речем индикатор, или пък рупор на някои прикривани истини. ако нямаш нищо против, по въпроса за национализацията самият ЕС в препоръките си набелязва мерки срещу прането на пари... какви други предполагаш са те, освен национализация /за закона Петканов за незаконно придобитото имущество предполагам си чувала?/...



Тема И още (реалност)нови [re: Гeвpek.]  
Автор Гeвpek. (член)
Публикувано29.09.06 15:34



Моята асистентка днес: вчера ме беше страх да се прибера, хем беше 21 ч. - около мен само кучета и цигани

И още реалност: никой, дори аз, нито купуваме или наемаме имоти в циганските квартали, нито искаме децата ни да имат за съученици цигани, спираме ги от училище (поради собствената ни неграмотност), когато в класа има контактни с хепатит ромски деца, стреляме с куршуми по конете им, обикалящи с каруци елитните ни квартали - Бояна, Лозенец и др. - и сипещи лайна, смрад и кучешки лай.



Тема Пропуските в медиитенови [re: Гeвpek.]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано29.09.06 15:36



Медиите ще опитат да опростят въпроса до линейното отношение българи:цигани
Трябва да внимаваме къде става случката, щото точно в момента скандала е тотално излишен, поръчков или друг.



Тема Re: Пропуските в медиитенови [re: 4eHe]  
Автор Гeвpek. (член)
Публикувано29.09.06 15:37



Съответно са ми особено интересни кипърските медии!



Тема още от българскитенови [re: Гeвpek.]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано29.09.06 16:09



Десетки депутати се оплакаха официално на председателя на парламента Жозеп Борел. Представителят от Зелената партия Елс де Грюн обяви, че партията на Стоянов "Атака" принадлежи към категорията на "расисти, ксенофоби и отрицатели на холокоста, чиито вестници, сателитен канал "Скат" и уебсайтове разпръскват омраза към евреи, турци и цигани".






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.