Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:26 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дееба и стадото дееба!!!нови  
Автор BoдkacKoлa (пълен цървул)
Публикувано04.08.06 05:38



Абе тва край нема бе! Аман от селяни и пенсионери! Качваш се по рейсовете (то па едни рейсове, ебати и боклуците, ама е така, кой кара пиян, после кола нема и се вози с градския транспорт) и вътре кво да видиш?!?!?! Една сюрия изцъклени мумии дето уж за вода тръгнали, ама седят и завързват социални контакти. Оня ден отивам на работа некви седят и си говорят, ама току що се запознаха. Прибирам се - е те тея същите па седят в душегубката, е...и му мамата! ЦЕЛ ДЕН!!! Е има ли според вас някво разумно обяснение. То верно всички сме изтрещели в тая жега, но това е върха на сладоледа, че и доста отгоре. Нямам нищо против пенсионерите да се возят по голема града София (да сме живи и здрави и да ни е честита тая смрад дето се носи из китното ни градче), но подобно нещо направо може да те закопа с главата надолу до кръста в плочките пред НДК.
После, като тръгнеш по улицата навсякъде са плъзнали разни странно ходещи полупрегърбени олигофрени дето само ти се мотаят в краката. И аха аха да ги заобиколиш, е те все едно имат некво всевиждащо око - направо те прегазват, уж ей тъй случайно. Ма си личи, че точно тебе са те целили, а па ако си и с некви по лъскавки дрешлета, е точно тогава попаденията са най-точни. Ми то си е опасно! Добре бе, немоем да разберем аджеба как става тоя номер. Аз и да искам не мога да го направя. Все си викам "ей сега некой ше ме изпревари и ше го стъпча" и не става, и не става. Брей лоша работа!
Направо яката сме я загазили, честна дума! Да почвам да стрелям ли, що ли...незнам. Направо не ми е ясна тая история!
Чакай да си сипнем нещичко, че вече гълтам въздух!



Тема нали нямашнови [re: BoдkacKoлa]  
Автор Льoня (понякога)
Публикувано04.08.06 09:11



предвид дечковците?

В отговор на:

като тръгнеш по улицата навсякъде са плъзнали разни странно ходещи полупрегърбени олигофрени дето само ти се мотаят в краката. И аха аха да ги заобиколиш, е те все едно имат некво всевиждащо око - направо те прегазват, уж ей тъй случайно







Тема Re: нали нямашнови [re: Льoня]  
Автор BoдkacKoлa (пълен цървул)
Публикувано04.08.06 10:39



Кви дечковци бе! Сичкото животно е от 60 нагоре!!!



Тема много простонови [re: BoдkacKoлa]  
Автор Льoня (понякога)
Публикувано04.08.06 13:34



Картите им да важат само в извънпиковите часове. Ако искат да се возят сутрин и вечер, дупчат билетче. Смятам, че такова решение бързо и ефикасно ще върне нещата в нормално състояние.
само дето никой няма да го направи, защото това е електорат. И процентът му хич не е малък.



Тема Re: много простонови [re: Льoня]  
Автор snowdrop (дете на студа)
Публикувано04.08.06 17:50



Знам, че ви е много болна тема на софиянци това с пенсионерите и транспорта, но извинявай, ако трябва да отидат на лекар сутрин и не им важат картите и получават пенсия колкото да си купят хляб.. все пак.. помисли и ти някой ден ще остарееш. Освен това и те са хора.. като са остарели какво на боклука ли да ги хвърлим и те имат нужда от 2 приказки да си кажат с някой, знаеш ли колко самотни стари хора има. Знаеш със сигурност. Не може да не уважаваме поне малко възрастните хора.

След т'ва изказване си взимам бронирана жилетка, че кой знае какво ще ме направите.



Тема Re: Абе не е баш толкоз просто!нови [re: snowdrop]  
Автор BoдkacKoлa (пълен цървул)
Публикувано04.08.06 22:48



Те тея болните и самотните не се мотат нагоре-надолу като мухи без глави! Бре, да ти кажа, толкова живец има в тез люде рано утринката, че понякога са способни чак мене да ме вдъхновят (хи хи да ми стане хвърковато!)!!!
Апропо! Аз като остарея много се съмнявам, че ще маам гащи цял ден по рейсовете, щото ми е скучно вкъщи. Как казваше оная путка Миро от Бай Брадър 13564 част...Повярвай ми (и тука един овчи поглед, ей така да е по-образно)!!!
Знам много добре за проблемите на старите хора. И аз имам баби и дядовци. Ама те не се реят безметежно всеки ден по 12 часа по линията на двайската. И слава богу де! Няма нужда да ги хвърляме на боклука, нито пък съм против да ги уважаваме-заслужават го, за това не споря. Ама айде и те малко да ни зауважават де, ние кво, не сме човек ли?!?!?!
Бре, вживях се бре! Бахмааму!
Овен, дай една цигара!



Тема Re: Абе не е баш толкоз просто!нови [re: BoдkacKoлa]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано05.08.06 00:18



Ето ти една цигара са... ти кво пушиш? Бе няма значение, взимай каквото ти давам


Ако може да се вярва на статистиките, България вече има застаряващо население за съжаление. И ти ако си здрав, прав и корав, фащай се на работа... или по-точно фащай се на удоволствие. За да има повече млади хора

Baila en la calle de la noche
Baila en la calle del dia


Тема Re: Абе не е баш толкоз просто!нови [re: BИ]  
Автор BoдkacKoлa (пълен цървул)
Публикувано05.08.06 02:11



Бре дееба, фанах се един път и нема да повторим! Иначе съм си прав и си имам работа като слънце! Ич се не оплаквам от туй!
Иначе пушим само синьо виктори, имаш ли?



Тема Re: Дееба и стадото дееба!!!нови [re: BoдkacKoлa]  
Автор elii (объркана)
Публикувано05.08.06 09:07



И тъжно и смешно.Дразня се и аз,особено сутрин от същата картинка.Силно се съмнявам ,че ще дочакам тази възраст.А и като ги гледам честно казано не искам да я дочаквам.



Тема Re: много просто [re: snowdrop]  
Автор indra (macondo)
Публикувано05.08.06 14:43



сутрин е доста обшерно понятие. пък и не знам за нормален човек, който да ходи на лекар нарамил три десетлитрови бидончета. нищо не им пречи да ходят и на луната, ама след девет. все е сутрин, нали?
пенсиите, колкото и да са мизерни, в момента са от данъците върху моята заплата. а заплатата ми е такава, каквато е, в следствие на десет - дванадесет часови работни дни. и когато се прибирам мъртва от умора или пътувам към работата и ми връхлети някоя бабка, която е взела двестате метра до трамвая на бегом, втъкнала стратегическия бастун под мишница, да не й пречи докато тича и започне да ме убеждава колко е болна и ако може да се свия в ей онзи ъгъл, някакси не мога нито да я взема насериозно, нито да й обърна внимание.
като им трябват социални контакти, да си направят клуб по интереси, но да не ме занимават мен. особено в час пик.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.