Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нови приятелинови  
Автор Дaмa ()
Публикувано23.07.06 13:12



На 40г съм! Жена! Живея в София! С объркан личен живот! С пораснало дете, разведена, с поредната провалена връзка и отдалечена от почти всичките си приятели, поради различни причини - кой в чужбина, кой прекалено зает, кой просто променен заради нов начин на живот! Днес изтърпях поредната житейска гадост и се оказа, че няма на кого да звънна за едно кафе, да си изплача душичката! Не съм се запознавала с никого досега по интернет, но много ми се иска да намеря други хора, с които да контактувам. Било чрез нета или дори да се виждаме! Не търся интимна връзка! Ама никак! Но не мога без приятели! А те обикновено вървят в компания с половинката! И все напомнят за миналия живот! Искам да общувам с нови хора! Не зная как ще стане това и как се сближават хората по този метод, оттук, но наистина се чувствам много отчаяна. Ако някой прояви желание за общуване, бих отговорила на всеки! Благодаря, че прочетохте моите излияния!



Тема Re: Нови приятелинови [re: Дaмa]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано23.07.06 13:22



Добре дошла!


Аз в неделя ставам в 11:30 и просто няма начин до 13 ч да "изживея поредната житейска гадост" , освен ако например - ставам и няма ток : няма кафе, няма нет, нищо няма.
Сега вече, трябва да свърша малко работа. Но ти разкажи. Какво е детето, колко е голямо, при тебе ли е?



Тема Здравей и от меннови [re: Дaмa]  
Автор Anjeliens ()
Публикувано23.07.06 13:24



Добре дошла в клуба





Тема Re: Нови приятелинови [re: Дaмa]  
Автор Tpyпaщия_пeчaл (търсещ)
Публикувано23.07.06 13:50



Мисля, ще тук ще намериш приятели..



Истината е някъде по средата!

Тема Re: Нови приятелинови [re: Дaмa]  
Автор cuddly ()
Публикувано23.07.06 16:53



на всеки живота в някаква степен и област е объркан.
Dано намериш тук приятели




Редактирано от cuddly на 23.07.06 16:56.



Тема Re: Нови приятелинови [re: jojo-mojo]  
Автор Pyмпeлщилцxeн (екс киликандзер)
Публикувано23.07.06 17:03



Ти па ме уби с това 11:30. Егати поспаланата

Интепесно в колко ли си лягяш, че да ставаш тогава?

П.п. Виж от колко малко се нуждаеш, че да ти всичко оk - ток, нет и кафе

Скоро се преселвам на морския бряг Завиждайте благородно!

Тема Re: Нови приятелинови [re: Дaмa]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано23.07.06 17:50



Лаф да става, що е то "объркан" (личен живот)?



Здрава ли си - здрава.
От 15-те % българи чували за интернет? - Да.
Девствена още? - видимо не.

И кво?



Тема Re: Нови приятелинови [re: Дaмa]  
Автор Kpъr (ентусиаст)
Публикувано23.07.06 18:36



аз пък съм на 30 и пиша доста отдавна в интернет,
забелязах че за да се запознаеш с хора е достатъчно да имаш само желание - такова сред почти всички в интернет просто не се намира, мнителността и опасенията ги има във всички, и това е логично



Тема да, клише е, нонови [re: Дaмa]  
Автор wasted_youth ()
Публикувано23.07.06 18:51



you are not the only one!

Пиши, появявай се, тук има и свестни хора.



Тема Благодаря!нови [re: Дaмa]  
Автор Дaмa ()
Публикувано23.07.06 19:37



Благодаря на всички от сърце! Наистина на човек му става малко по-леко на душичката, когато разбере, че има хора, дето дори и от далече ти казват "Здравей" и "Добре дошла при нас"!

Надявам се да бъда и аз полезна на някого и да мога да утешавам с добри думи! Но явно ще става след време!
Много се стряскам от тази цифра 40! След месец я превземам! Всичко ми изглежда по-съдбоносно и фатално!Всяка загуба е като последна, а всяка мъка непреодолима!Детето голямо-студентка, със свой живот! Приятелят-май вече бивш- неженен, иска деца, не стават-уж няма медицински проблем! Професията-зациклена, ама крета!Така, като гледам какво съм написала, не звучи уж страшно, а аз се чувствам като болна, без желание да правя абсолютно нищо!И една такава мъка ме е хванала за гушата...
Като пиша,май ми става по-леко!Или поне така се надявам!Ама и това е нещо, нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.