Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 18.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Чудя се как се справяте или понасятенови  
Автор Излишнopoмaнтичнa (наивница)
Публикувано05.07.06 11:04



това ,което се случва непрекъснато и навсякъде?
Вървя по улицата и гледам разни мъже и жени, които сякаш нищо не забелязват и са в състояние да претъпчат дете с извинението, че са много забързани, замислени и какво ли още не и не са го видяли и....смятат това за достатъчно извинително.После спирам на светофар сред тълпа от хора и...минаващите коли буквално минават през краката на първите чакащи.Качвам се в тролей, а там шофьора с вид на каубой вика по всяка минаваща жена ,независимо от възрастта й "Нежни думи" и обяснява доста нецензурно колко глупави и ненужни са жените и за нищо не стават, пък него не го е родил и отгледал мъж, нали!После слизам на спирка, а там на улицата седи старица, цялата в черно, почти на 80-90 години протяга ръка.Бръквам в джоба си, а там някакви дребни парици естествено набирам из тях някоя малко по смислена монета и я пускам в ръката на старицата ,а зад себе си чувам безумно грозен коментар от млада хубава жена с голо пъпче. Почвам да се чудя какво не ми е наред на зрението ,че виждам всичко това, а много хора не го виждат.После клошар с кученце в ръка , радвам се ,че имам покрив над главата си като го гледам, но пък такава обич има в тези двамата човек и куче.Заслушвам се в разговорите на спирката , а те...."И представяш ли си тя с нейния дебел задник ще ми обяснява!Първо да си оправи килцата!", "Абе ти как отслабна ,че направо немога да понасям тези кила!Какво пи?Колко пари ?"....и т.н.Питам се какво не ми е наред, че за мен килата на някой не са критерий, ако той е човек който има душа и ум!
Моля кажете ми вие виждате ли тези неща?





Тема Re: Чудя се как се справяте или понасятенови [re: Излишнopoмaнтичнa]  
Автор beta_n(black_hole) (стар познат)
Публикувано05.07.06 11:55



Това се нарича пир по време на лумпенизация



Staying between prediction and inference

Тема Re: Чудя се как се справяте или понасятенови [re: Излишнopoмaнтичнa]  
Автор pirogovec (лъвче)
Публикувано05.07.06 13:00



Виждам го по доста подобен начин, седя оотстрани и гледам за някой като теб да поконтактуваме

, ама и трябва да се внимава - винаги в час, имай го предвид

Мразим да мислим, легам да спим...

Тема Re: Чудя се как се справяте или понасятенови [re: Излишнopoмaнтичнa]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано05.07.06 14:31



Обществото не е наред и модела на поведение,който посредствените тъпанари(около 99.99%)възприемат.

Отвращават ме!
Направо ми се повръща от тези неща,странно,но и аз ги забелязвам,дори в по-голям мащаб!
Навсякъде където е съсредоточено голямо население е така-хората са няккакви уроди с изкривени възприятия и промит мозък...всъщност не занм какви са,но като ги гледам сички тия тълпи,шофьори,трафици....ставам агресивен.

По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!

Тема Re: Чудя се как се справяте или понасятенови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано05.07.06 15:06



Трябва да се научим да се надсмиваме на тези неща....повече майтап,повече сарказъм.Тва е спасението!



По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!

Тема Re: Чудя се как се справяте или понасяте [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор pirogovec (лъвче)
Публикувано05.07.06 15:54



Според мен не трябва да се живее със самочувствието, че си нещо повече от тия хора, така ставаш един от тях! Така мисля, но ...

Мразим да мислим, легам да спим...



Тема Re: Чудя се как се справяте или понасятенови [re: pirogovec]  
Автор Излишнopoмaнтичнa (наивница)
Публикувано05.07.06 17:30



Не мисля ,че съм по-добра от който и да било.Стремя се да съм по-добра без да наранявам .Опитвам се да гледам и да виждам ,да чувам и да слушам, но понякога е много трудно да си безучастен!



Тема Re: Чудя се как се справяте или понасятенови [re: Излишнopoмaнтичнa]  
Автор pirogovec (лъвче)
Публикувано06.07.06 11:25



ама аз на лонгура писах, кво се заоправдава изведнъж, я кажи кажи защо? Нещо те жегна, кажи го де!!! Кисес



Мразим да мислим, легам да спим...

Тема Re: Чудя се как се справяте или понасятенови [re: Излишнopoмaнтичнa]  
Автор БeзcъннaМодератор (heat)
Публикувано06.07.06 11:52



Ако някой сега ми каже откъде беше това, ще съм му благодарна - имаше нещо в смисъл, че не можеш да спасиш целия свят, но ако искаш да помогнеш на общото, можеш да го направиш, ако спасиш дори само себе си. Имах такива периоди, в които всичко ми вадеше очите и можех да ревна от вестникарско заглавие. Но обичайно съм достатъчно заета със себе си, за да успявам да не преживявам. Учим се да отсяваме нещата. Несправедливостите се поправят от теб, от хората около теб, малко по малко. Ако кажеш нещо хубаво на някого, той ще е усмихнат и няма да обиди някой друг, поне тези неща може да се правят. Другото не зависи от нас.



- - - - -
Не е нужно да сте луд, за да работите при нас, но все пак помага.


Тема Re: Чудя се как се справяте или понасятенови [re: Излишнopoмaнтичнa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано08.07.06 12:13



последните 10-на години в България хората проявяващи човещината взеха да стават изчезващ вид .

важни са килограмите, външния вид , парите, материалните придобивки... и мръсните номерца и надпреварата кой как да прекара другия .




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.