Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 15.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Четох сенови  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано07.02.06 00:50



преди година какви съм ги писала- за тунела без изход, за черното, мрачното за умора от чакането .... и сега след като видях изхода - единствения възможен - не ми е по-добре - напротив ..... защото този изход не е това което искам. за какво ми беше за излизам, да виждам изхода... в тунела, в тъмното ми беше по добре, там поне илюзии имаше....

това нещо живота такива мръсни номера играе, че......

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.


Тема Re: Четох сенови [re: Бapбapeлa]  
Автор Kpokoдилчo (infant)
Публикувано07.02.06 08:14



Moля те, дай линк.

А ти си зелен...като полята в родния ми край


Тема Re: Четох сенови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (мираж)
Публикувано07.02.06 08:40



Аааааа, много съм доволна, че търсачката не работи!!! Щях да се изкуша да се търся и да взема да се гътна от срам!


Иначе - гледай сега. Не бива да се решават неща само по липса на избор. Защо така? Откъде знаеш, че гледаш в правилната посока /дето ти се пада онова "единствено възможно"/? Някои пещери свършват над пропаст. Пусти филми! Само летяща вода ми е пред очите от някакъв такъв един! Наречи момента преходен и шляпай нататък. Само не граби това, което иде нежелано, щото не е много ясно доколко ще се обвържеш, може да не може да се дръпнеш и ще ти е кофти /когато измилиш друго решение/. Лично мнение де, нямам идея какво ти е точно. Пък погледни и така - мръсните номера са и най-поучителни.

Като се замислих... Ми какво толкова и в липсата на избор. Човек трябва да се намества. Приемайки фактологията и обстоятелствата, можеш поне да си осигуриш спокойствие да разсъждаваш на тишинка за по-нататък.



- - - - -
lionfish siren


Тема Re: Четох сенови [re: Бapбapeлa]  
Автор npocmak (кой знае защо)
Публикувано07.02.06 10:28



животът е лабиринт -
лабиринт от тунели =)
просто си излязла от един задушващ, тесен и тъмен
и си попаднала в друг - малко по-светъл и по-широк

пожелавам ти да намериш онзи тунел,
в който сетивата ти ще се чувстват свободни от границите, за да можеш да използваш креативно покоя и въображението си



Тема Re: Четох сенови [re: Бapбapeлa]  
Автор e_777 (новак)
Публикувано07.02.06 11:20



здравей!звучиш ми много песимистично,дано "единственият изход" да не е нещо различно от това,което беше решила преди....



Тема Re: Четох сенови [re: Бapбapeлa]  
Автор jojo-mojo (2006)
Публикувано07.02.06 12:17



След още една година пак ще приемаш различно нещата. Даже по-рано.

jojo-mojo / подпис и печат /


Тема Линкътнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано07.02.06 13:11



и да работи търсачката ...тогава бях с друго име

това е линка :



имаше и други теми във връзка с тази- като ги изровя ще ги постна.

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.

Тема Re: Четох сенови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано07.02.06 13:16



ако можеш това да го кажеш на онова в главата ми.... то друго мисли...

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.


Тема Re: Четох сенови [re: npocmak]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано07.02.06 13:19



не съм излизала от тунела...паднах в дупката - в дълбокото... да си бях стояла в тунела...

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.


Тема Re: Четох сенови [re: jojo-mojo]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано07.02.06 13:39



естествено, че ще е различно.... по-зле ще е...такава тенденция се очертава.

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.