Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ти какво ми казваш по темата ?нови [re: 4eHe]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано14.02.06 10:08



Така е Miscreant е чел и виж каква логика вади...такива не трябва да четат и пишат тук!


Че кой друг, ако не ние?


Тема Re: Ти какво ми казваш по темата ?нови [re: ПЪTниk]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано14.02.06 12:47



Всеки може да чете и да пише каквото иска, където иска.
Не сме били равни и няма да сме. Miscreant още не го е разбрал.



Тема листовки с конкретни указаниянови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано14.02.06 15:22



Във всички училища в Дупница бяха разпространени листовки с конкретни указания как да се предпазят от изнасилване.

Те са изработени от местната Комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни, съобщи местният в. Вяра.

Листовката съдържа 12 конкретни указания, между които:
Никога не пътувайте на автостоп, дори и по двойки.
Ако непознат или малко познат ви предложи да ви закара с кола, откажете, без да спирате, независимо от това колко ви е симпатичен.
Избягвайте компанията на пияни мъже дори да са ви познати.
Посещавайте обществените тоалетни само с придружител.

От комисията коментират, че все пак водеща е ролята на родителите, които трябва да напомнят на децата си инструкциите.

На 15 февруари МВР ще запознае две парламентарни комисии с данни за престъпленията срещу деца.





Тема Re: Ти какво ми казваш по темата ?нови [re: 4eHe]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано14.02.06 15:27



Разбрах те още веднагаMiscreant има право да чете но твоя съвет към него е ако не му харесва да не чете.
Защото виждаш ли как мисли като те чете, че и аз мисля като него като те чета, но аз също не бива да чета щом така си мисля
Достоен наследник на академично наследство никога не би участвал в такава дискусия, ако бях аз отдавна да съм преключил с темата, дори нямаше и да я подхващам.
Но в момента с любопитство проучвам академичното наследство, докъде може да достигне

Че кой друг, ако не ние?


Тема Re:нови [re: Miscreant]  
Автор Miscreant (devious)
Публикувано14.02.06 21:46



ОК, махнала си сайта, но любезно моля ей тук напиши как моят пост е по-груб от тези на другите??? И какво означава "потребители, които НЕ участват в клуба"? И защо други никове (виждаш кои са) не са обвинени в "подхранване на кофликти" когато си казват мнението по по-директен начин? Не мисля, че нанесох някаква лична обида, нито дори споменах "пишки" и други подобни. Хайде прочети по-внимателно кой какво е писал.

Аз участвам в клуба.

ПС. Това беше до Безсънна

Редактирано от Miscreant на 14.02.06 21:47.



Тема Re: Ти какво ми казваш по темата ?нови [re: 4eHe]  
Автор Miscreant (devious)
Публикувано14.02.06 22:30



За съжаление не си права - виж как модераторката ми се кара, въпреки, че не те наричам "бабче на педали", нито употребявам думи като "шитня" и подобни, нито те иронизирам, нито ти казвам че си арогантна (но сигурно си го мисля). Това, че реферирам към тези изрази не означава, че взимам страна против употребилите ги. Просто подчертавам как според модератора, ако нещо идва от познат, е допустимо. А ако идва от непознат, не е. Ти в такъв случай защо още пишеш тук? И като си толкова печена, що седиш тук да споделяш мнението си с разни хора, с повечето от които (явно е от тази тема) нямаш общ език? Интересното не е ли да споделяш с поне-малко-тебеподобни, че да стане разговор, или е по-важно да има конфронтация...?


По темата. Наистина нямам какво да ти кажа. Станалото наистина е ужасно. Но на запад също стават такива неща, пък досега никой на запад не е пропагандирал - "Спасявайте се в чужбина защото тук има убийци", ами мислят как да се справят с тях.
И наистина мисля, че тонът ти е груб на места.
И още неща мисля, но май няма да ги кажа тук (нали никой не ме пита, спасявам се )

А, питах за опита ти с машинни езици. Не за да се заяждам, а от интерес. Щото нали, не е добре само да си говорим без покритие. ???

Ае наздраве, че е Трифон Зарезан



Тема Re:нови [re: Miscreant]  
Автор БeзcъннaМодератор (мираж)
Публикувано15.02.06 11:16



Няма да гадая кой е другият ти ник, за да се сетя пишеш ли в околността изобщо или си тук само заради 4еНе. Тема, която се превръща в лично-обоснован спор, не е вече тема по повдигнатия въпрос и предпочитам да не наблюдавам подобни конфликти. Че ти е по-груб постът от останалите не съм казала. Помолих за съобразяване и това е. Ако смятах за необходимо, досега да съм заключила. Проявявам уважение, считайки, че сте достатъчно големи, за да спрете сами.

И отново моля да се приключи с анализите на лична основа.



- - - - -
lionfish siren


Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Miscreant (devious)
Публикувано15.02.06 23:38



Имам усещането, че идеята ми не беше разбрана. Идеята е към всички да си еднаква, а не само към тези, които "пишат в околността". Затова няма нужда да се сещаш кой ник съм, мога да съм абсолютно всеки. Отношението би трябвало да е справедливо. Ако всичко, което сега си написала са истинските ти мотиви, то ти отдавна трябваше да си се обадила в тази тема, а не да чакаш да се появи някой непознат, който да "опере пешкира" - понеже виждам, че още преди да пиша аз се е превърнала в спор на по-лична основа, но модераторска намеса не е имало.

Наистина ли вярваш, че някой може да идва тук само заради 4eНе? Особено при наличието на глогове.

Ок, приключих, и без това досега само въпроси се задават без да се отговаря (визирам монолога ми с инициатора на темата).

Чао.



Тема Re:нови [re: Miscreant]  
Автор obi4ampurjoli (непознат)
Публикувано16.02.06 17:18



Не мога да ти разчета ника .....може би заради прекомерната ми слепота....и любов към пържолите...НО...по някаква причина прочитайки първите няколко поста на тази тема и последните такива се възроди онова познато и надявах се...позабравено от мен желание да си счупя компютъра и да не посещавам този клуб още година две...поне...ОБАЧЕ...ЧЕНЕ....оооо НЕ... ЧЕНЕ винаги е способна да бъде многословно интелектуално засукано непроницаемо изнервящо високомерно и тотално неприемлива за мен с ужасните си ИСТИНИ от първа ръка за които ЕСТЕСТВЕНО аз не знам нищо......като гледам и ТИ. Единствения ми въпрос свързан по някакъв начин с всичко това е :" Откъде по дяволите Чене намираш толкова време да се изказваш така обстойно, компетемтно и Ежедневно по....въпросите в щастливото си и осигурено спокойно некриминално, задгранично пребиваване....искам и аз ......подяволите....имате ли пържоли А?



Тема толкова забавнонови [re: obi4ampurjoli]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано16.02.06 17:40



Е да гледаш гърчовете на посредственоста. Най-интересното е че винаги си намира оправдания да се яви наново и наново. А ти не прекалявай с пържолите за да не си останеш с едноцифрено число постинги




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.