Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема съсипана съм  
Автор Пeтpoвнa (непознат )
Публикувано18.08.05 16:58



и страдам неимоверно - преди месец открих истинския човек и трябва да се разделим защото заминава да учи в Америка. Не знам дали ще издържа десет месеца само на чат и нет.



Тема уфнови [re: Пeтpoвнa]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано18.08.05 17:12



бах ви и лиготиите, честно.

кво значи да не издържиш, ще ми обясниш ли? че ще си срежеш вените, или че ще се изчукаш с първия, дето ти смигне? неясно ми е понеже.

това тук е само вид на мъка,
казва хамлет,
и според мен.

______
and we all lose our charm in the end.


Тема Re: съсипана съмнови [re: Пeтpoвнa]  
Автор бoйнa oвцa (блее)
Публикувано18.08.05 21:19



какво са 10 месеца...

И десет години бих чакала човек, когото обичам.




Тема Re: съсипана съмнови [re: Пeтpoвнa]  
Автор distrustful (непознат)
Публикувано19.08.05 01:06



тук явно тези, които си дават мнението не са и чували за любвеобилност!! както се познавате от месец е твърде относително това с "точния" човек, та вие не се познавате достатъчно все още - може и да не е точния а ти страдаш, но въпреки това те разбирам. а не може ли да си позволиш да отидеш да го видиш напр. по средата на тези 10мес. или когато ти домъчнее толкоз че наистина да не издържаш вече?



Тема Re: съсипана съмнови [re: distrustful]  
Автор Пeтpoвнa (непознат )
Публикувано22.08.05 11:03



Не е толкова просто - всъщност се познаваме отдавна, но все нещо се случваше и се разминавахме. През последните години също бяхме на голямо разстояние един от друг и епизодично се виждахме или чувахме. Това лято стана така че открихме колко сме близки и колко неща ни свързват. Много път ни разделя - 8 часа със самолет... два континента и няколко морета.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.