Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Kpъr]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано22.06.05 10:15



не мога да се ориентирам кой точно постинг коментираш, само виждам, че е мой - help!



Тема Re: Точно обратнотонови [re: 4eHe]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано22.06.05 10:49



Гласуването показа ПРОТИВ а не ЗА Колко процента гласуваха в последните парламентарни избори? Ако у нас в момента се проведе референдум за евроконституцията ще е против. Хората им писна от лъжливи политици и дебели и корумпирани чиновници. Хеле пък тия в Брюксел дето няма привилегия дето не са си я гласували.

Жизнь – это борьба зла с ещё большим злом.


Тема Re:нови [re: Гeвpek]  
Автор Kpъr ()
Публикувано22.06.05 11:58



В отговор на:



В отговор на:


Негласуването също е позиция




Позиция от същата категория като самоубийството.




Моето виждане е че избора самоубийство е да избереш да НЕ се самоуважаваш... Отделно от това, такъв избора има.

П.С. - фактически съм съгласен с теб Не знам това учудва ли...

Редактирано от Kpъr на 22.06.05 12:00.



Тема Re: КАКнови [re: Гeвpek]  
Автор jojo-mojo (контактьор)
Публикувано22.06.05 12:14



Всъщност е Джоджо-Моджо.
А дали съм хохо мохо? Сигурно, щом седя на маса и си говоря със стар геврекКак да оцелееш, ако не си малко луд? И колко луд е малко луд-всеки решава за себе си.
Не приемам извода, който налагаш, че не-гласуващите са сбирщина песимисти, които могат само да се оплакват колко всичко не е наред и не правят нищо, абсолютно нищо, дори със собствения си живот, дори за себе си. И винаги друг е виновен, последните 4 години беше царя. Разбира се, има такива. Има всякакви, разбира се. Аз не съм. Отказвам да се разпозная в тая картинка. Аз съм ангажирана личност - в личен план болката на приятелите ми ме боли и радостите им ме радват. Вярвам, че и ти си така към твоите.
В обществен план - вярваш или не - обаче преди 2 г. ме беше треснала гражданската съвест. Обадих се в "Център за независим живот" и им предложих услугите си. Отговориха ми "Заповядайте на среща в офиса, ако смятате че сега е подходящото време." Отивайки на там си мислех

Ах, Джоджо, с пълна скорост се гмуркаш в поредното недоразумение. Можеш ли да отделиш достатъчно влеме от малкото си свободно? Наистина ли го искаш - истинската болка, борбата за оцеляване на тези хора да ти бъде ежедневие? Знаеш ли какво ще стане сега - ще ти звънят по всяко време, ще тичаш постоянно по някакви задачи. Можеш ли да издържиш? А личния ти живот - забрави. И какво, по дяволите означава "ако мислите, че сега е подходящия момент" - от доброволци е имало нужда и вчера и преди пет години, но аз не бях узряла. Ако някой ме беше помолил да свърша нещо тогава, щях да го направя като по задължение. Е, като си тръгнала - отивай и гледай да не ги разочароваш.

Срещнах се с администратор, който съвестно записа всичките ми координати. Обсъдихме проблемите на хората с увреждания като на диспут. Разбра, че не очаквам заплащане. До днес никой не се е обадил.

А за самоубийството- не се надявай. Ще ти досаждам



Тема Re:нови [re: Kpъr]  
Автор jojo-mojo (контактьор)
Публикувано22.06.05 12:17



Кръг, здравей!

Днес си на светло!



Тема Re:нови [re: jojo-mojo]  
Автор Kpъr ()
Публикувано22.06.05 12:23



по светло, но все още не съм стигнал до светлата бира... гледам че те четат ту на английски, ту на испански, а най-често - спокойно :))



Тема Re: КАКнови [re: jojo-mojo]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано22.06.05 12:28



А, друг път няма да изпъквам с единственото, което знам за испанския език - че j е х.

Ето ти специален подарък:





Тема Re: ТАКА ЛИ СЕ ГЛАСУВА В БЪЛГАРИЯ?нови [re: kpилe]  
Автор beta1 (black_hole) (Aquarius/Pises)
Публикувано22.06.05 12:37



Е, тази да, но "Другата България" всичко вижда всичко знае и винаги ще ти даде добър съвет. Когато трябва дърпайки те за ушите ще те извади от тинята и ще те вкара в правият път.

Amicus Plato sed magis amica verias


Тема ТАКА СИ Е!нови [re: beta1 (black_hole)]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.06.05 12:40



Добре, че го има ЧеНе да ни отвори очите, че ние тука не можем да видим сметището от кофите.

а кой беше правият път, че все не стоплям...?



Тема Re: ТАКА СИ Е!нови [re: kpилe]  
Автор beta1 (black_hole) (Aquarius/Pises)
Публикувано22.06.05 12:44



Абе и аз не го виждам. Явно трябва да се гледа отвисоко с орлов поглед де, за да се види.

Аз по принцип не следвам пътища ориентирам се по слънцето.

Amicus Plato sed magis amica verias



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.