Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 25.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Избор?нови [re: lnfinity]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано21.06.05 15:36



Според мен самоубийството, както и всеки отказ от права, си е отказ от избор.

Отказ от избор = избор е твърде сложна софистика, нещо като сила=слабост или огън=вода, мъж=жена и пр. Кабинетни упражнения, нямащи нищо общо с истината, ако практиката е истината.



Тема Re: КАКнови [re: 4eHe]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано21.06.05 15:49



Да не чува господ, затова предположи ex ante.
Моделът на негласуване следва модела на самоубиване, най-малкото защото последствията са еднакви - няма те в модела "после".

("Катарзис" превеждат филма на бг, ще го видя. Още ме държи впечатлението от

, не го пропускай - тук излезе в началото на месеца, нищо че е от 2004 г.)



Тема Re: КАКнови [re: Гeвpek]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано21.06.05 17:37



Гледах го два пъти. Не Мога, Геврек !
Сай фи са ми любимите книги, най-желаните разговори и предпочитаните филми. И двата пъти не влязох на вълната на автора





този месец съм наказана с готини филми и липса на време
Трябва да изчистя харда (160 ГВ) от кино, за да си инсталирам Тигър без двд (на Мака). Това предполага да се изгледат повече от 40 филма, да се запишат добрите, да се изтрият останалите..и не се виждам



Тема Re:нови [re: jojo-mojo]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано21.06.05 17:41



Всеки трябва да реши сам, жожо можо.
Време все още има.
А за да има и нещо освен време, трябва да се направят някои промени.
Няма кой друг да долети и ги направи !



Тема Re:нови [re: 4eHe]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано21.06.05 18:39



Според мен е хохо-мохо



Тема Re: КАКнови [re: 4eHe]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано21.06.05 18:44



В отговор на:

не влязох на вълната на автора



Ясно. Ред сълзи, ред сополи, ред сълзи и т.н. Аналогичен случай у наше село, благоверната ...



Тема Re: КАК НЕ СЕ ГЛАСУВА В СЪВРЕМЕННА БЪЛГАРИЯнови [re: Гeвpek]  
Автор Kpъr ()
Публикувано21.06.05 23:00



тази позиция е в наличност колкото и самоуважението...





Тема ТАКА ЛИ СЕ ГЛАСУВА В БЪЛГАРИЯ?нови [re: 4eHe]  
Автор kpилe ()
Публикувано21.06.05 23:41



леле, тази България била МНОГО ЗЛЕ, бре!



Тема Re: КАКнови [re: Гeвpek]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано22.06.05 00:15



.
та после трябваше да разпускам с упражнения за сърдечния мускул като
A Lot Like Love
First Daughter



Тема Re: Избор?нови [re: Гeвpek]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано22.06.05 10:06



Каква е разликата между общество претензиращо че е демократично но не даващо право на избор в определени области и общество не претендиращо да е демократично постъпващо по същия начин? Бил съм на избори дето ми даваха директно плика с бюлетина за БКП и ходих да го пускам бил съм и на избори дето уж имах избор. Накрая се оказа че играта е така направена че всъщност съм имал псевдо-избор. Що се отнася до правото на самоубийства - ако не те мързи да поровиш преди окоо две години ту имаше много голяма дискусия на тая тема. Кабинетните упражнения са за хората дето смятат че уж имаме право на избор ама тяхното мнение е по-вярното. Ти към кои си? Аз съм за пълното право на избор. Ако човек желае да умре да умре. Ако иска да се откаже от всичко да се отказва. Негово е правото и отговорноста. Взимане на решения за ограничаване на правата на хората на база милосърдие състрадание или здрав смисъл си е чистото им погазване маскирано зад често лицимерни егоистични или лични мотиви.

Жизнь – это борьба зла с ещё большим злом.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.