Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 25.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано21.06.05 13:56



Да се правят грешки не е лошо, точно обратното.
Да не се правят никога никакви грешки, да се седи отстрани като наблюдател..води до незрялост. Аман.

За разлика от животните, хората са снабдени с анализатор на рационалност. Само ние можем да заявим съзнателно : няма да повторя грешката си.


Желая успех с намирането на алтернатива !



Тема Re: КАК СЕ ГЛАСУВА В СЪВРЕМЕННА БЪЛГАРИЯнови [re: 4eHe]  
Автор beta1 (black_hole) (Aquarius/Pises)
Публикувано21.06.05 14:00



Ама ти поне някога опитваш ли се да разбереш какво се говори или винаги вижаш това което искаш да видиш?

Някъде да съм казал че не съм?

Amicus Plato sed magis amica verias


Тема Re:нови [re: 4eHe]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано21.06.05 14:02



с това съм съгласна.
мерси...
ти като гледам си си намерила алтернативата?

______
alive! she cried.


Тема Re: КАК СЕ ГЛАСУВА В СЪВРЕМЕННА БЪЛГАРИЯнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор beta1 (black_hole) (Aquarius/Pises)
Публикувано21.06.05 14:06



Да, този ден ще бъда по друга работа в жилището в което ми е регистрцията. Ще огледам съкварталците.
А разходката в планината ще я правя на Еньов ден. Както знаеш тогава се берат билки. Преди 7 дни разбрах че в тази традиция има много логика. Интересно е как това е било известно за да залегне в народната традиция.

Amicus Plato sed magis amica verias


Тема Re: КАК СЕ ГЛАСУВА В СЪВРЕМЕННА БЪЛГАРИЯнови [re: beta1 (black_hole)]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано21.06.05 14:07



Аз съм на билки, не ми забелязвай..пиши си



Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано21.06.05 14:10



Момиче мило,

днес е едва вторник.
В четвъртък съм на ловджийска маса. Има някаква традиция с вещици, летене и огън, та участвам - със собствена метла
До събота, Ехххххххххххххххххххееее колко чай ще изпия, колко мисли ще минат, колко промени ще настъпят. No rush for long, happy life



Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано21.06.05 14:25



Simak. Фантастика Много хора ми казват че съм останал на ниво 14 г. защото обичам да чета фантастика

Жизнь – это борьба зла с ещё большим злом.


Тема Re:нови [re: lnfinity]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано21.06.05 14:37



няма лошо:)

сега като си премествах багажа ми попадна един сборник руска фантастика... издание от преди 89та... и съм го набелязала за като се поосвободя. а това не съм го чувала...

______
alive! she cried.


Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано21.06.05 15:07



Имаше на времето eдна книжарница до ВИТИЗ където си бях купил цяла поредица от 15 книжки Зарубежная фантастика. Много жалко за руските книжарница. Много ги обичах. Сега в тия дето са останали предимно кримки

Жизнь – это борьба зла с ещё большим злом.


Тема Re:нови [re: 4eHe]  
Автор jojo-mojo (контактьор)
Публикувано21.06.05 15:23



Ами, да си кажа и аз - за първи път съм решила да не гласувам. Винаги до сега съм го правила - парламентарни, президентски, кметски избори - там съм. Сега не и моето търпение си има граници.

За циганското население мисля, че силен стимул е участието на Азис и тези совалки на мисис Плейбой.

За завистта на американците - абсолютно вярно. Имам познат американец, който дойде в България по линия на "Корпуса на мира" преди 6-7 години, остана 2 години и оттогава спорадично се връща у нас. Последно пристигна преди няколко месеца, купи си къща и се останови за постоянно. Сега любимите му предавания са предизборните диспути по всички телевизии. Искрено заинтригуван е. Непременно ще ме пита за кого \а не дали \ще гласувам и като му кажа мнението си ще бъде разочарован от мене.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.