Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 27.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Отчет.нови  
Автор БeзcъннaМодератор (ЗатишиеПредБуря)
Публикувано09.01.05 14:57



Може да съм будна, но за съзнание не може да говорим. След 46те часа на крак и диви танци за капак ми е леко трудно. Помощ! Късметите са в мен, ще ви разоблича, но някъде по-късно.

За отсъствалите - ние не сме добре. След Мамма Миа се разписахме /държа да отбележа - впечатляващо!/ в Ел Корасон до четири и нещо сутринта, направихме и разбор на пораженията със сутрешна супичка в Хепи. Накрая останките от бойната армия бяха извозени по леглата и като последна стъпих у дома в седем. Това е. За повече думи съм в момента в невъзможност. Компромати има, но за радост са недокументирани.


Ама пък какви танци и каква енергия! Луди хора!!!



- - - -
Куда Вас, сударь, к черту, занесло?
Неужто Вам покой не по карману?


Тема Re: Отчет.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kpъr ()
Публикувано09.01.05 15:04



Добро начало :)

аз късмета си го помня дори - м.п.

лека нощ



Тема Re: Отчет.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано09.01.05 15:13



Нещo не връзвам крайщата.
Tи дo 4 не пoркаш та да вoзиш алкo-трупoвете?

нямаш шанc, ергo изпoлзвай гo




Тема Късметчета.нови [re: Kpъr]  
Автор БeзcъннaМодератор (ЗатишиеПредБуря)
Публикувано09.01.05 22:05



Първа група листчета бе забодена в баклавата, втора група бе предложена в шепички. Някои ми се губят, но които са налице:

ТАИС -
"Жега!" и "Пора-пора-порадуемся на своем веку!" - мммммного подходящи, бих казала.

АНГЕЛ -
"Пътнико свиден, пътнико млад,
тръгнал да видиш белия свят"...

ИНА -
"Като на 17!"

АМБРО -
"Чунга-чанга, синий небосвод!
Чунга-чанга - лето круглы год!" - мисля, е ясно.

КРЪГ -
"Crazy Little Things Colled Love" - ясно ли е?
/А какво е това м.п.?/

ГРЪМ -
"Канят ме мамо, на тежка сватба, млад кум да стана" - а да видим.
И - "Пусть всегда будет солнце" - виждаше се!

За ПРАВИСТ изтеглихме след като си тръгна. Скъпа, получаваш -
"Боса по асфалта вървя си, свиркам си и нищо не търся.
Просто детски навик още в мен живее"...

WELKIN MAZE - "Забранен завой наляво". Тук Амбро да обясни, че ни се загуби.
А другия късмет не го помня.

Един офлайн приятел /забравих му името, срамувам се!/ получи "Another One Bites The Dust". С две думи късметлия! Друг ще опере пешкира.

SHAMROCK издърпа - "Варна, морето, сините вълни".

А BAD COMPANY да внимава - "Разкажи, Снегурочка, где была???"...

Аз, напълно в унисон с ника попаднах на:
"Дълга нощ в малкия Париж" /превежда се като пожелание за Пловдивски приключения/.
В комплект с - "Още има люлякови нощи". После нямало било съвпадения?!


АНИМА! Какво изтегли? Твоите не са у мен?

И така.

Прегръдките в стил "Приятел в нужда се познава" започват да се затвърждават като традиция. Благодаря обаче на мъжете, че не я спазиха като за помежду си, тогава щяхме силно да се притесним.



Беше ми много приятно с вас!



- - - -
Куда Вас, сударь, к черту, занесло?
Неужто Вам покой не по карману?


Тема Re: Късметчета.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kpъr ()
Публикувано10.01.05 00:59



малък, но вече знае... само малко любовта... иначе какво значи израза ми е ясно :)

Мечо Пух :


(това ми беше другия късмет)

това важи за прегръдките - колкото повече Само на Гръм му се размина (от мен) , но пък си го получи откъдето трябваше



Тема Re: Късметчета.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано10.01.05 08:35



знаех си аз, че най-хубавите късметчета тази година са у мен
а аз така както раничко си тръгнах, така и почти моментално след като се прибрах, си заспах кротичко...
следващият път, хм, може би ще е по-по следващият, може да направя демонстрация на късметчето :)))

може би там и тогава друга съм била...


Тема Re: Късметчета.нови [re: Kpъr]  
Автор Гpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано10.01.05 09:46



прегъдки в ляво,прегръдки в дясно,
като новогодишна нощ..

доволно беше,а сега е време
за дълбок зимен сън

там където има воля,там има и път

Редактирано от Гpъм* на 10.01.05 11:09.



Тема Три дена яли, пили инови [re: Бeзcъннa]  
Автор Ambro ()
Публикувано10.01.05 14:41



и... още един изпълзял до клавиатурата. Хай!! Много щуро си беше. Веселили направо бледнее. Което си е така. Така си е.
Поздравления за организация, заведение, атмосфера, баклавички... И с късметите мултипликативния ефект беше повече от чудесен.

Ма ти сън сънила девойчице, така да пропуснеш първия от тях за клубарите в странство – "Съдбата обича смелите!" Ай, На здраве на Чене, Ви, Гетсби и т.н... макар на патеричка. И пълно с успехи!

А елита на десния фланг, слънце - Простака?
Лелеее (ма то с такъв дългокос Бог срещу теб и аз навярно да съм се РазАмброзийнала съвсем, та нейсе ти е простено)
Към на"Варна –та.." и "Снегурочка..." за приказ се наместиха и другите им късметчета – "Батман завинаги!" И – "Любов"
Да е по вода и с начинанията им нетни!

Така е то. Това последното да го напиша два пъти, за да може естествено по мърфовски, да ми го отнесе и втория Правист. Честита и на теб - "Любов!"

За мен оная страстна – "Звезди в косите, сълзи в очите и пясък на други места... " Изобщо няма го уточняваме. Стегнах куфарите за плажа. Остава да си намеря и шапката?! А, да, на главата ми е.
Но още малко. Къде бях? Да.
Та първото късметче очерта за простака – "Интрига в асансьора..."
Странно как само едно мъничко изреченийце може да те вкара в съвсем нова атмосфера и настроение...(асансьор в Мамма мия нямаше, но за това пък колко стълби. цели три етажа)

- Е, милооо ми кво да направя!? – с меки лапи показва своето Таис – "Жега!!! " Опаа.
Почнахме да се оглеждаме с Кръг за каски. Ма верно е жега. И ме съветва да махна всичко излишно по себе си.
"Колкото повече. Толкова повече" – го съветва Мечо Пух тази година.

Безсънна-та уцелва и тя едно - "Дълго и романтично в малкия Париж", и невинно се усмихва на изтегленото от Анима – "Здраве".
- Ммм, си гледате...
и Анима тегли отново като успява невероятно да го съчетае с – "Млад любовник на - нинайсе –тте, с дебела банкова сметка".
Хич да не се натоварва с хороскопи и да следи редовно термометъра;)))

Не разбрах ще зазимява или ще разтресе Гръм с изтегленото – "Канят ме мамо на тежка сватба млад кум да стана", щото Ачо бързо отнесе разговора към "Йовано, Йовано..." и се включих да му припявам.
Късметите им с Ина бяха особено зашеметяващи. Той – "Девет седмици и половина или едногодишен абонамент за списание Девет месеца" Избери. Щото Тя – "Внимание деца!!!". Пожелавам им добър спонсор за сценария.

И за Никнейм обяснявам, че беше последната там флангова опорна точка и няколко милиметра само на ляво, и а изпаднА от диванчето. Срещу него офф късметлията се движеше с изтеглен – "Път с предимство", та друга посока не се предвиждаше просто, освен към нас, мен, на дясно... :)))))

Ох, една увивна, екзотична и несериозна кожица... бе кво кожица!? Само люспица да мерна...!!! И един МГееееец с изключен звън из софийско...
Хм :)))))))
Това помня. Май ми трябва отпуска от още три седмици за почивка от празници и наместо към Черноморието ни път някъде за из Нова Зеландия:))
На всички най-сърдечно, до когато




Тема Re: Три дена яли, пили инови [re: Ambro]  
Автор npocmak (фул)
Публикувано10.01.05 16:16



мчи, кък нема да се нажежи атмосферата!
ми то милото искаше да прави "жега в асансьора",
пък на мен ми се падна на във второ теглене:
"We will, we will rock you!"...
смятай, става: хасансьора тесен за моЙта душа е! УЖАС!!!



Тема Re: Късметчета.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Cutty Sark)
Публикувано10.01.05 17:06



ша та карам да ми плащаш авторски права за руските фрази.

____
Курить, - значит буду дольше жить



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.