Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема bye-bye life....нови  
Автор another_brick (непознат )
Публикувано25.03.05 11:06



Bye bye life

Bye bye happiness

Hello loneliness

I think I'm gonna die

I think I'm gonna die

Bye bye love

bye bye sweet caress

Hello emptiness

I feel like I could die

Bye bye your life goodbye

Bye bye my life goodbye

There goes my baby with someone new

She sure looks happy

I sure am blue

He sure is blue

Е,сетихте ли се за тази песничка?Почнахте ли да си тананикате мелодията вече...сигурно!
Не съм чак толкова екстремно настроен,че да се залича физически,но душевно със сигурност това беше края!!!
Уморих се да правя опити да се измъквам от блатото,уверих се че сам няма да мога....
Видях светъл лъч в един човек,който мина съвсем наблизо по брега,почти съм сигурен че чу виковете ми за помощ,подаде ми сламка за която се вкопчих...но просто не му стигна куража,не пожела докрай да ме измъкне....спря се,обърна се и потъна някъде в мъглата...
Сега приятели не ми остава нищо друго освен да се отпусна по течението и леко и спокойно да потъна,чувайки някъде отдалеч тази песничка...докато още мога въобще да чувам,преди калта съвсем да ме е затиснала...като поредната тухла в стената!!!



Тема Re: bye-bye life....нови [re: another_brick]  
Автор cuddly (дивото зове)
Публикувано25.03.05 11:09



аааааааааа, няма пък!
не потъвай, моля ти се!
Не виждаш ли как идва друг човек и вече не сламка, ами въже носи да го хвърли към теб. И не се надявай, че въжето е изгнило и ще се скъса - ново новиничко е.
Айде, хващай се. На брега те чака...(кажи кво искаш)



Тема Re: bye-bye life....нови [re: another_brick]  
Автор woman (Любяща и любима)
Публикувано25.03.05 11:19



Години живях с тази песен... И днес сърцето ми се удря в стената, като я чуя... Зарязах едно гадже, така на улицата, както си вървяхме, защото каза, че не разбира нищо от този филм. Не се гордея особено с това, но за да видиш колко обсебена бях...
После успях да видя надеждата в тази песен. Не отчаянието и примирението, а борбата и всъщност, липсата на край... Всичко друго, но не и отпускане по течението има тук...
Така, че имаш 2 варианта: или да смениш песента; или просто да плуваш срещу течението, и очевидно имаш силите за втория, щом имаш сили да я слушаш...





Тема Re: bye-bye life....нови [re: another_brick]  
Автор kpилe нa жeлaниeтo ()
Публикувано25.03.05 11:48



и това ще отмине.

а песничката може да се приеме като доста весела, леко иронична ако се замислиш.

защо си попаднал в блато? не се опитвай да се измъкнеш, използвай го, превърни го в нещо друго.



Тема Re: bye-bye life....нови [re: another_brick]  
Автор aiq_ (търсеща)
Публикувано25.03.05 12:32



...имаше една мисъл:"Всички сме в блатото,само че някои от нас виждат звездите!" - КУРАЖ - винаги има изход.

Не се страхувай от съвършенството - никога няма да го достигнеш


Тема Re: bye-bye life....нови [re: another_brick]  
Автор TRlNlTY (Just a Girl)
Публикувано25.03.05 18:26



You're not the only one...

I'm The Left Eye
You're The Right
Will It Not Be Madness To Fight ?

We Come One


Тема Re: bye-bye life....нови [re: another_brick]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано25.03.05 23:04



Толкова много хора чакат някой нещо да направи за тях.

Да ги спаси.
Да им подаде ръка.
Да ги утеши.
Да ги запали.

Смешното е, че такъв човек няма. Но пък сигурно е по-леко да се чака, отколкото да се направи нещо. Като например да си самоподадеш ръка, вместо да обвиняваш някого, че не ти я е подал.
Абе... защо ли ги пиша тези неща. Ще ти дойде и на теб до главата рано или късно - като престанеш да чакаш хората да правят нещо за теб, ще живееш милиарди пъти по-спокойно. Краен етап - когато не е останало на какво друго да се надяваш, можеш да се надяваш само на себе си.





<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: bye-bye life....нови [re: Aлeдap]  
Автор cuddly (дивото зове)
Публикувано25.03.05 23:10



а кво правим с любовта?
не съм успяла да се обичам сама за сега.
ако ми дадеш рецептата, ще те позлатя!




Тема Re: bye-bye life....нови [re: cuddly]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано25.03.05 23:16



Ти какво чакаш - спасител, или някого да обичаш и да те обича? Защото има разлика. Никой не може да те измъкне от личната бездна, ако ще да те обича така, че тухли да се пукат.
Любов ли чакаш да те направи пълноценна? Ами ако те изкоруби - случва се.





<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: bye-bye life....нови [re: another_brick]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано26.03.05 02:51



Случайно да си забелязал, че реалния живот не е като във филмите?
Какво блато? - питам, и отговор не искам. Видял светъл лъч в един човек и чакал да го измъкне... Защо сам не се хванеш да се измъкнеш? Твоето измъкване зависи само от теб. Как се увери, че няма да можеш сам? Нямаш воля ли? Ако нямаш воля, то това е направо срамно.
Дано скоро разбереш, че светлите лъчи не идват чрез хората, а чрез теб. Отвътре трябва да ти дойде светлия лъч, а не да го търсиш другаде.
По-добре поработи над себе си. Ако едно негативно събитие може да те цапне тотално и да те запрати в блатото, то тогава ти нямаш персона, която знае какво иска и как да го получи. Ако нещо не се е получило, винаги има и друго, и трето. Трябва само да го видиш. А ако сам не желаеш да го видиш, то значи сам се обричаш на мания или пристрастеност към дадено (емоционално) състояние. Това няма да те направи по-щастлив.
Ами... отпусни се... пей си песничката... пъхни се доброволно под някоя тухла и се дави сам в калта. Това е най-бързия път към осъзнаване на нуждата от промяна. Дано стигнеш до нея. Успех!

God?
The absence of proof is not a proof of absence.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.