Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Опасна..тишинанови [re: 4eHe]  
Автор влъxвa №2 (1 от 3-мата)
Публикувано23.02.05 18:51



Професия като на курва? Това ще да е от

или от испанското значение на "крива"? (curva)
Т.е., криволичеща професия...

Под "вътрешнонемски" имам предвид атака от страна на опозицията (ХДС/ХСС), не масонски истории. Искането за оставка и т.н. Поради стремителното падане на рейтинга им.
Може да е ставало дума за изборите за ландтаг в Schleswig-Goldstein (миналата неделя, 20.02.2005) или за много важните предстоящи избори в Nord-Rhein-Westfalen (22.05.2005)?

Редактирано от влъxвa №2 на 23.02.05 19:00.



Тема Re: Опасна..тишинанови [re: влъxвa №2]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.02.05 19:24



На мен ми е лесно. Седя си на дивана и си блогвам на кирилица.

Нека ги оставим да си се самоопределят, а. Както остатъкът от нацията, момента на самоопределение е момента на среща със себе си, защото да лъжеш останалите е далеч по-леко.

Изборите от миналата седмица - и тук ми обещаваш да не опонираш много на величеството, той пак е назад с инфото ако четем нюзбг - разби непобедимостта на коалиционния блок.

Блоковата политика е инструмент за печелене на избори от памтивека. Влиза едно дребно датско малцинство - щото това е стара територия на кралството, както 1,3 от Швеция, SSV и смее да твърди, че немско трябва да се преориентира към скандинавски модел.
С думи прости, управление на малцинство вместо блокова политика.
И почват разправиите, щото новите се явяват езичето на везната.

Ногу интересни манга канали гледаш, вместо да ходиш да са веропизяваш http://www.filmmakersbg.org/program-films.htm
Препоръчвам Писмо до Америка.
Като ударя 40 бг заглавия в колекцията си, ще плесна една тема бг синема ревизитид.


I can't complain, but sometimes I still do.


Тема Re: Опасна..тишинанови [re: 4eHe]  
Автор влъxвa №2 (1 от 3-мата)
Публикувано23.02.05 19:49




Ето ти програмата на IX София Филм Фест, 4-13 март в Сф и после по прованса (щом се интересуваш от кино; още не е окончателна):



Редактирано от влъxвa №2 на 23.02.05 19:51.



Тема Re: Опасна..тишинанови [re: 4eHe]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано23.02.05 20:27



Не ме омерзявай друг път с такива теми...вестниците били писали.
Да правят каквото си искат, аз съм най- обикновен огняр.
Стига си духала в огъня, еййй че се ядосах, кръвно вдигнах...въобще не съм и предполагал че водещите обществото са способни на такива мерзости, ама и интелигентните как духат, пууу че се омерзостих
Клюкарка, в една съседна тема се твърдяло...и това е повод за невинно раздухване...200 на 300 ми е кръвното да се ядосвам с теб

Борбата - е съдбата на глупавите.

Редактирано от ПЪTниk на 23.02.05 20:30.



Тема Re: Опасна..тишинанови [re: влъxвa №2]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано23.02.05 20:33















нямаш шанc, ergo изпoлзвай гo


Тема Re: Опасна..тишинанови [re: Gatsby©]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано23.02.05 21:00



Какво е това Гетсби?

English | Български | Пишете ни


Фест 2005 Филми Прожекции Жури Награди Новини Отзиви Гости Галерия Организатори За нас






© 2001 - 2005 продуцентска къща "Арт Фест" Концепция - created by



Борбата - е съдбата на глупавите.


Тема А линк към това:нови [re: Gatsby©]  
Автор влъxвa №2 (1 от 3-мата)
Публикувано23.02.05 21:22



From: Stefan Kitanov [kita@sofiaiff.com] Sent: сряда 23.02.2005 10:54
To: (...)
Subject: Sofia IFF
Attachments: Programme-22.02.2005-FINAL.doc (380 KB)

===
Към това Гугъл дава ли ти линкче? И то преди да се появи на цитирания (от мен) сайт?

А в Гугъл има ли това:
"Арт Фест" ЕООД, седалище и адрес на управление София, район “Триадица”, пл. България 1, ет. 15, стая 8, предмет на дейност: организация на кино-, музикални и други фестивали, производство и разпространение на филми и програми на всички възможни формати - кинолента, видео, цифрови носители и нови технологии, продуцентска дейност в областта на културата и други дейности, незабранени със закон. Дружеството се управлява и представлява от собственика Стефан Тодоров Китанов. (Държавен вестник бр.89 от 2001 г.)

===
Ето до какъв резил за Гетсби води увличането в злобата... че е посочил линк втори, а не - първи. Че не е знаел за съществуването му даже.

Редактирано от влъxвa №2 на 23.02.05 21:31.



Тема Re: Опасна..тишинанови [re: 4eHe]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (razorBladed)
Публикувано23.02.05 22:15



никога не съм питаела патриотизъм, по тоя повод и в момента не защитавам родината - защитавам хората, глобално. Пак.

_______
Cold as a razor blade,
tight as a tourniquet, dry as a funeral drum....


Тема Re: Опасна..тишинанови [re: ПЪTниk]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.02.05 22:39



Дали вестниците се интересуват от това че си огняр с високо кръвно, неам представа.

Ползвах аргумент, дето можеш да прочетеш.
Ако ти напиша, че стягам багаж за пътуване и от три часа диря инфо за Ротердам : инфаркта не ти мърда. И утре те копат. Няма да мога да дойда щото съм на семинар. Много важен. Даже наех кола.

Нооооооооооо, честит Рожден Ден на основателите на Споделено ! Ще ударя --- някой да знае какво трябва да пие човек в Холандия - поне едно двойно ? това без да вземам наркотици с напитката !
И видя ли някое по-засукано гей парче, поздравявам го от теб.
Учтиво.
Как си с водата в тялото, задържаш ли ? щото там каналите са повече от хората и колелетата взети заедно. Ревматизмът мори и без вестници. пук и чао.


I can't complain, but sometimes I still do.


Тема Re: Опасна..тишинанови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано23.02.05 22:55



Оооооооо, това не бе съвсем честно.
Патриотизмът съществува.
Държавата съществува.
Искаме или не.
Има поне едно нещо, дето ти стартира неуправляема емоция.
За едни е 101 гайди, за други - домат, за трети - кой знае какво.
Нерационално, свръхлогично, субективно, но Т В О Е .

Хората от представите ни са дефинирани.
Веднъж напуснари белтъка под кората - ох как се защитаваме.
И аз искам да дискутирам за хората въобще. Ама !
Не мога. Глобално не ги познавам; само ги замервам към..първите 20 години.


I can't complain, but sometimes I still do.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.