Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 04.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Честит празник!нови  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано14.02.05 13:49



Моля ви да ми простите, че волно или неволно с мисли, думи и дела съм ви засегнал и обидил при общуването си с вас.
Специално към Оро като най- засигнат...Оро моля те прости ми!
Няма вече да правя така!
Това е сериозно от мен!

Всичко е лъжа. Така е замислено


Тема Re: Честит празник!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано16.02.05 15:56



Това прошки ли е или е задушница, къв празник?



Тема Re: Честит празник!нови [re: Kaлинckи]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано16.02.05 17:33



Само на празниците ли ще си прощаваме...не мога да чакам до тогава.

Силата ни е в нашето различие!


Тема Re: Честит празник!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано17.02.05 11:06



А защо да си прощаваме изобщо? Особено на празници!



Тема Re: Честит празник!нови [re: Kaлинckи]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано17.02.05 19:56



За да живеем по- добре!

Силата ни е в нашето различие!


Тема Re: Хората - комари......нови [re: ПЪTниk]  
Автор paзвeceлeн oт rлyпocтa ви (възмухитен ?!)
Публикувано18.02.05 01:00



Дейността на мухите и комарите е всеизвестна като крайно досадна и неприятна. Един комар със своето нищожество не може да те убие /освен ако е маларичен!/ но може да те тръшка цяла нощ и да не те остави да мигнеш, може да те подуе и побърка от сърбеж...... Аз лично съм обявил война на тези насекоми и я водя с много ефективни средства:
ултразвук
Райд
разни ароматни свещи разпространяващи умразен за тях мириз
шамаросване и размазване по най-старомоден начин

Мислил съм за това дали мога да им простя агресията и това, че ме взимат за мезе....което е твърде обидно..... И отговора е един:
Мога да им простя и ги оставя да си летят около мен и дори да ме кацат само при положение, че не ме хапят и жилят. Това обаче е против тяхната природа и инстинкт за оцеляване. За тях аз съм ....храна.

Как стои въпроса с хората решили да вършат дейността на навлеци/комари ?
Те нямат нужда да я вършат и да имитират насекомите, за да оцелеят. те просто я вършат защото....са решили да го правят и им доставя един или друг вид задоволство /колкото и да е перверзно то/

ПУТкин от няколко години е наточил нос на комар и дебне из клубовете да зърне нещо написано от Оро и ....хоп да се лепне като комар и да почне да реди своите тиради и словоблудства....т.е. да слага капак на всяка дума на Оро....за да разводни смисъла и да напасне всичко казано на своето крайно ниско интелектуално и духовно ниво на развитие. Един вид избиване на комплекси и религиозен фанатизъм - "Ти не можеш да пишеш неща, които не са казани в Библията"........ Оро от години набива в тъпата гаванка на тоя селянин-влах:
- Върви си по пътя човече и ме остави на мира. С тебе не желая да разговарям.
Това всеки що-годе интелигентен полуидиот с елементарно възпитание би схванал и би го направил. Но не и ПУТкин. Тоя просто си бръмчи като комар и жили Оро, където се появи...... Пълна патология! Роб на една перверзна идея. Отрепка без морал, без воля и без самоуважение!!!
Колко пъти ПУТкин се е заричал да остави Оро на мира и......в следния миг отново се лепва гнидата му с гнида и почва да плямпа и се лигави....
Оро е единствения юзър в дирника, който е "пробуден" и е открил това, което безбройното стадо дълбоко заспали дръндословещи словоблудци търси
да открие съзнателно или не...... И това че Оро го заявява и иска да помогне и на другите да го открият събужда в примитивните тикви като тази на ПУТкин, ГЕЙсби, отровен, абеТОР, MG42 и др. яростна съпротива.

Това не е в състояние да промени фактите и истинското положение на нещата.

Бъди човек - не комар!


СПРИ ДЕЙНОСТТА НА КОМАР И.....МОЖЕ ДА ТИ ПРОСТЯ....... СПРИ ДА ПИШЕШ В МОИТЕ ТЕМИ И МАЖЕШ СОПОЛИТЕ СИ !!!!

"Възмухитен" е човек едновременно възхитен и възмутен - моя дума принос в българския.


Тема Re: Хората - комари......нови [re: paзвeceлeн oт rлyпoc]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано18.02.05 02:03



А ето и една моя дума принос в българския език - петокрил седмохуй. С пет крила и 7 там каквото.

Със здраве да я употребяваш!



Тема Re: Честит празник! [re: ПЪTниk]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано18.02.05 11:11



Безразличието прощаване ли е? Кое е по-добре? По-добре е изобщо да няма какво да прощаваме. Ето тогава живеем по-добре.
Какво значи да се прощава? Изобщо не се случва такова нещо. Пука ми - не ми пука. Или ти пука, или не ти пука. Как може първо да ти пука и в не знам си кой момент - не ти пука? Влюбен си - не си влюбен. Как може първо да си влюбен и да пробваш как звучи изведнъж - не си влюбен. Или по начало не ти пука и по начало не си влюбен, или... им прощаваш



Тема Re: Честит празник!нови [re: Kaлинckи]  
Автор ПЪTниk (лелекъфпич)
Публикувано18.02.05 18:53



Калински, много емоционално гледаш на нещата, какви са тези неща които си изписала тук, изобщо не става дума за това.
Ооооо, аз не говоря за такова прощаване за каквото ти си мислиш...
виж...набързо....причините се зараждат като идеи в духовния свят, следствията от тях доситаг и до нашия свят-това е живота ни.
Прощаването е сегашно отиване в тогавашното време и място, с цел сегашна промяна на тогавашната причината, с цел сегашна промяна на тукашното следствие.

Същото като това което ти пишеш, но с много по големи възможности за творчество и засяга и въпроса не само как трябва да бъде, а и как може да бъде направено.
Нали разбираш, ако ме разбираш

Силата ни е в нашето различие!


Тема Re: Честит празник!нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано22.02.05 09:38



Ако те разбирам, естествено че те разбирам.
Обаче как си сигурен, че тогавашната причина може да бъде променена сега?
Нещата не са толкова емоционални за мен, колкото ги представям.
Няма нужди от прощавания, от знаене на причини и от вини. Защото това нищо не променя. Това са именно емоции.
А нещата са такива, каквито са факт. Ако на някого не му харесва, нека промени фактите, ако може!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.