Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема по кого си падат мацките ?нови  
Автор Well (Летящ Чин :о))
Публикувано02.02.05 16:20



По този, на който се възхищават. Тъй поне си мисля.
Та седя и мисля - абе какво има да ми се възхищават толкова ? Хе - хе, шегичка. Всъщност се интересувам какво у един мъж ви кара мили Жени, да му се възхитите ? Да поставим любовта на научни основи, че да й таковаме ... приятелите и роднините ;))
(Леко скромно питане в мой стил, да види народа че не сме умрели Ептен и съвсем ... И по-здрави на всички, които искам да по-здравЯ ) ;)



Тема Good guess!нови [re: Well]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано02.02.05 16:52



И аз си падам по мъже, на които се възхищавам (държа да се знае, че не ми е възможно да се възхищавам само на един мъж)

Възхищавам се на качества, които аз не притежавам. Тоест, мъжът трябва да има нещо, което аз нямам. (не физически де... )
Ще ти ги изредя лично.

Айде.

I am taking a minimalistic approach to minimalism.


Тема Re: по кого си падат мацките ?нови [re: Well]  
Автор Лaypa ()
Публикувано02.02.05 19:01



мисля, че няма нищо лошо в любовта на мъжете към нас да има и нещо момичешко. това е част от разбирателството между двата пола и говори за способност да вникваш в проблемите на другия. една от най-големите лъжи, с която много мъже са загубили битката срещу нашия пол, е, че жените харесват груби и агресивни мачовци, които се държат господарски към "слабия" пол. тъкмо обратното е, най-голям успех сред жените имат чувствителните, способни на духовни превъплъщения мъже.
не, не лигавите, а наистина чувствителните, ние имаме мъдростта на душата да отличаваме тези две неща.
друга грешка е, че можеш да грубиянстваш, обиждаш и мразиш една жена, и това да се харесва на останалите. просто жените много са се напатили от мачовски номера и бързо обръщат гръб на подобни мъже, защото от немалкия си исторически опит с мъжкото коварство те инстинктивно чувстват, че скоро могат да се озоват на нейното място.
напротив, така наречените "женкари", винаги печелят с това, че се държат добронамерено с всяка жена и не я принуждават да се състезава за него с други. защото жените, освен останалото, са и умерено отмъстителни същества, та често се съюзяват помежду си, когато видят, че тактиката "разделяй и владей" се проявява и спрямо тях самите.
това са няколко прости правила, но мъжете няма как да ги знаят, защото ние рядко говорим за това, и почти никога в компания на мъже ))



Тема Здраcти Уелcки, чувcтвам cе пoздравеннови [re: Well]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано02.02.05 19:38



и cъoтветнo трoгнат.


Разбиранетo на жените. Пoчнеш ли да ги разбираш така, кактo и те не мoгат да cе разберат - възхищават cе. Koетo дефинират пo типичнo женcки прямo и кoнкретнo, "c негo мoга да гoвoра", "кара ме да cе cмея", "мoже да cлуша", "интереcувам гo дейcтвителнo, /прoблемите ми, наcтрoенията ми.../ .........мнo други такива вербални заoбикoлки за "възхищение" има:)

Aе у левo, бе




Тема Вече си мислех, че емигрира. Хейнови [re: Well]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано02.02.05 19:48



Интегритетът. Това е онази тънка линия между казването и правенето, вярването и вършенето, поемането на отговорност и стоене зад нещо по-голямо от индивидуалното его.

Прочел си, че вкуса е много лично нещо.
После, рядко стоим забодени на едно и също място; ерго, вкуса ни също се променя да отговори на етапа ни на развитие.
Когато те гледа пет годишна, тинейджърка, студентка, колежка, възрастна жена - всяка прожектира нещо от света си върху теб. И пак, това не си ти, а само тяхното познание за теб.

време за следващо питане


I can't complain, but sometimes I still do.


Тема Re: по кого си падат мацките ?нови [re: Well]  
Автор Kpъr ()
Публикувано03.02.05 00:30



по Христос.

да си като Бог, но не съвсем, за да може да те разпънат...
християнки са, ако се уважават.
ако са мюсюлманки - или не ги уважават, или те самите могат да превъзмогват дори и това... интересно.



Тема Re: по кого си падат мацките ?нови [re: Well]  
Автор wild_spirit (horse lover)
Публикувано03.02.05 04:34



поринцип винаги различно , ама човка когото харесвам сега изобщо не се прилича на другите които сам харесвала до сега , тои е някак различен и има невероятно излачване и сексапил ( хахаха )



Тема Re: по кого си падат мацките ?нови [re: wild_spirit]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано03.02.05 09:42



тoзи чoвек детo гo хареcваш така
пo-млад ли е oт теб?

не cлушай мненията на oкoлните
и c пo-млад мъж мoжеш да бъдеш щаcтлива


cтига да не пoчнеш да гoвoриш катo негo

Aе у левo, бе




Тема Re: по кого си падат мацките ? [re: Лaypa]  
Автор Well (Летящ Чин :о))
Публикувано03.02.05 12:43



Добре де, само не залитай в крайност. Истината е някъде там, около средата ;)



Тема Re: Good guess! [re: BИ]  
Автор Well (Летящ Чин :о))
Публикувано03.02.05 12:44



Ех, тая скромност ... та кога ше сане това, личното ? ;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.