Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 27.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Полудявам от тованови  
Автор :-(( (непознат)
Публикувано17.12.04 19:56



Пиша защото изпитвам неописуема болка , имам чувството че ще умра нещо ме разкъсва отвътре не мога да издържа на тази болка мисля че тук е единственото място на което ще се почуствам по-добре защото вие не ме познавате И не ме мразите , не сте лицемерни И подли а аз се нуждая само от малко искренност И разбиране наистина имам нужда ,,,
Защо хората са толкова злобни И лицемерни защо изпитват само омраза? Няма ли вече ценности няма ли малко култура И съвест или само аз съм заобиколена само от такива? Нямам прятели И това не е най-лошото постепенно хората си проличават не съжалявам че не се познавам вече с тях защото съм разбрала какви са , съжалявам И не мога да преживея това че не ме оставят намира, толкова смешно ще ви се види,,,бях почти успяла да не ми пука дане ме интересува какво говорят за мен,,,днес разбрах как последната от моите “прятелки” се изказва за мен с невероятна злоба , измислици И какво ли още не ..това не трябваше ли да бъде в училище ---не в реалния живот на зрелите хора??? Единственото което искам е да не чувам И да не ме интересува какво говорят или мислят хората ..самотна сам но го предпочитам пред такива хора до себе си единствения проблем е че не мога да преодолея това да не ми пука , ..непрекъснато злобните приказки за мен за мъжът ми измислиците които са достойни за филм фантастика??? Кажете ми каква нагласа трябва да имам за да го преживея за да не ми пука за да не обръщам внимание И да не се страхувам от злобата на хората??? Имам хубав и нормален живот , не зная дали е завист защото някой е неуспял в живота или защото е сам? не зная но това не е ли подло не е ли отвратително ? не зная наистина имам нужда от няколко думи чуствам се толкова сама И уязвима от хорската злоба И от всичко ………как да го преодолея аз се разболявам от това изяжда ме




- - - -
Редакцията е превод от латиница на кирилица.
Безсънна.

Редактирано от Бeзcъннa на 17.12.04 20:33.



Тема ?нови [re: :-((]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано17.12.04 20:20



Народен представител ?

Животът е пътя между двете дупки!


Тема Re: poludiavam ot tova и липсата на другонови [re: :-((]  
Автор Hanibal_Lektar (идиот)
Публикувано17.12.04 20:21



Пиша защото изпитвам неописуема болка , имам чуството че ще умра нещо ме разкъсва отвътре не мога да издържа на тази болка мисля че тук е е динственото място на което ще се почуствам по-добре защото вие не ме познавате И не ме мразите , не сте лицемерни И подли а аз се нуждая само от малко искренност И разбиране наистина имам нужда ,,,
Защо хората са толкова злобни И лицемерни защо изпитват само омраза? Няма ли вече ценности няма ли малко култура И съвест или само аз съм зобиколена само от такива? Нямам приятели И това не е най-лошото постепенно хората си проличават не съжалявам че не се познавам вече с тях защото сам разбрала какви са , съжалявам И не мога да преживея това че не ме оставят намира, толкова смешно ще ви се види,,,бях почти успяла да не ми пука дане ме интересува какво говорят за мен,,,днес разбрах как последната от моите “приятелки” се изказва за мен с невероятна злоба , измислици И какво ли още не ..това не трябваше ли да бъде в училище ---не в релния живот на зрелите хора??? Единственото което искам е да не чувам И да не ме интересува какво говорят или мислят хората ..самотна сам но го предпочитам пред такива хора до себе си единствения проблем е че не мога да преодолея това да не ми пука , ..непрекъснато злобните приказки за мен за мъжът ми измислиците които са достойни за филм фантастика??? Кажете ми каква нагласа трябва да имам за да го преживея за да не ми пука за да не обръщам внимание И да не се страхувам от злобата на хората??? Имам хубав и нормален жиивот , не зная дали е завист защото някой е неуспял в живота или защото е сам? не зная но това не е ли подло не е ли отвратително ? не зная наистина имам нужда от няколко думи чуствам се толкова сама И уязвима от хорската злоба И от всичко ………как да го преодолея аз се разболявам от това изяжда ме


Това по повод, че мразя латиницата. Неудобна и затормозяваща за четене.

По темата : Не си мисли, че си открила Америка. Има едностранни процеси, но отношението на околните към самата теб не са сред тях. Не хвърлям вина. Само думи. Ти ги мисли, приемай или отхвърляй. Все ми е тая. Та, вско действие е следствие на нещо си, но то не търси непременно продиводействие. Не е и нужно. Достатъчно противодействие е и самото ти съществуване в Този, да, същия свят, който твърдиш, че не понасяш. От хората не можеш да избягаш. От самотата в теб, също. Да ти казвам, че си интроверт без да те познавам е равностойно на това да заявя със що-годе ясно съзнание, че си хомосексуална. Това са простотии! Ако искаш промяна - Експериментирай. Със хората. Провокирай. Доближавай се до тях. Искай ги, отричай ги. Показвай им го... Усмихвай им се. Или се скрий в черупката си. Пари и секс - 21ви век... 21 грама...

НЕУДОБНО МИ Е - СЛЕДОВАТЕЛНО ЖИВЕЯ ;)


Тема Re:нови [re: Hanibal_Lektar]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано17.12.04 20:40



Привет:-)
Иначе ,какви са най-новите козметични тенденции из частните салони на Варна-та?

Животът е пътя между двете дупки!


Тема Re: Полудявам от тованови [re: :-((]  
Автор БeзcъннaМодератор (компас)
Публикувано17.12.04 20:44



Кажи ми защо в

за търсене на помощ и съвет авторът е лишил отговарящите от присъствието си?

Не е добре да се зове за помощ без никакъв по-нататъшен коментар към хората, пожелали да откликнат.

Само проверявам дали си четеш темата.



- - - -
Ну что такое рицар без любви?
И что такое рицар без удачи?

Тема Re: Полудявам от тованови [re: :-((]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано18.12.04 14:52



бих могъл да ти кажа страшно много неща, но това, че си още в училище, ме спира.

засега ти стига да знаеш, че щом те боли, това е добре - всеки го боли понякога, емоционалните натури повече и по често.

питаш защо другите са такива - защото и тях ги боли или ги е боляло преди време.



не се безпокой, ще мине :) а до тогава най доброто лекарство е да си поплачеш. ако ти е трудно без повод, иди на някоя романтична драма по кината :) ако не ти се ходи сама, сигурен съм, че някоя клубарка от клуба ще се навие да ти прави компания - жените в този клуб са много състрадателни и отзивчиви



Тема Re: [re: GOMORRAH]  
Автор Hanibal_Lektar (идиот)
Публикувано18.12.04 16:42



А тенденциите в тенденциозните въпроси?!

P.S. Представа си нямам

НЕУДОБНО МИ Е - СЛЕДОВАТЕЛНО ЖИВЕЯ ;)


Тема Re: Полудявам от тованови [re: Бeзcъннa]  
Автор :-(( (непознат)
Публикувано18.12.04 18:49



zashtoto ima samo edin oitgovor do tuk inache sledia si temata



Тема Re: Полудявам от тованови [re: Cивия вятъp]  
Автор :-(( (непознат)
Публикувано18.12.04 18:51



,imah v predvid che tezi neshta ne biaha li v uchilishte ?ne sam v uchilishte mnogo po-goliama sam taka che bih iskala da mi kajesh vsichki tezi mnogo neshta opredeleno imam nujda



Тема Re: Полудявам от това [re: :-((]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано18.12.04 19:34



добре, тогава ще ти кажа, че хората се държат така, защото са егоисти. което значи, че имат един "аз", едно малко човече вътре в себе си, което мери целия свят със своя метър. едно човече, което винаги всичко сравнява и рисува картинки и после сравнява всичко с картинките и така до безкрайност.

ще ти кажа също, че теб те боли, защото и ти си човек, имаш аз, мериш света, сравняваш го със своите представи какъв би трябвало да бъде. боли те, защото все още си способна да чувстваш болка, което е хубаво, защото значи, че си човек и че както можеш да страдаш, така можеш и да обичаш, да се радваш, да бъдеш щастлива.

не четох темата ти като твърдения и факти, опитвах се да почувствам какво си вложила като емоция. и още в първите думи разбрах, че не те боли чак ТОЛКОВА много. точно както физическата болка, душевната си има праг, отвъд който просто спираш да усещаш каквото и да е. а ти си далече от този праг.

след като не те боли толкова, можеш да се замислиш, защо е възникнала тази болка, защо се чувстваш обидена, предадена, изоставена. какво си очаквала и защо не си го получила. защо приятелите ти са обърнали жестоката си страна към теб, вместо любящата.

дори да не намериш смислени отговори на тези въпроси, пак е добре да се опиташ да простиш, защото така болката ще намалее.


чувствам, че имаш голяма нужда от едно конкретно нещо. и то е да правиш добро. може би не си си дала сметка за тази нужда, може би това не е някаква потребност, може би това е като да имаш нужда да дишаш, но да не знаеш как и да не разбираш защо се задушаваш, когато е достатъчно просто да си поемеш въздух.

опитай се всеки път, когато някой те направи нещастна, да направиш някого щастлив по какъвто и да е начин, дори да е с нещо безкрайно дребно.

така го чувствам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.