Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема България, 15 години по-къснонови  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано04.11.04 19:40



Промени ли се нещо в живота Ви



Тема Re: Българиянови [re: 4eHe]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано04.11.04 21:16



БЪЛГАРИЯ или страната ,в която живея................

Начинът е променен.Погледът също.Усещанията към Хоризонта и Полярната,която ще продължава да изгрява от българската географска ширина!

А особено много се кефя на хората,които живеят в луксозни замъци и серат български лайна;харесвам и аристокрацията ,която прохождаше с джумерките и бурканите със свинско;Оценявам и хайлайфа -истински мъже..,и жени също......
Понякога много харесвам да слушам иначе толкова перфектното произношение и визия на българите в странство,които от много напъване да заприличат на местните ,бързат когато си идат дома да си намажат хемороидите с лютеница и българско сирене..........

А България ще помни винаги и БЯЛАТА си тишина,и изгорените си ТРЕВИ И вековните си съсиреци почерняла КРЪВ!
Независимо колко кръстове ще строшат върху гърба й,без значение колко компаса ще губят Севера,независимо колко свещи ще бдят срещу вятъра!

Защото България помни КОНСКАТА си ОПАШКА!

Изток,Запад,Север,Варна


Тема Почти поетичнонови [re: GOMORRAH]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано04.11.04 23:25



Обаче това е таблоид, а не живота ти


**
Свещ е символ на смъртта в християнството (респективно, живота).
В останалите религии, фалос



Тема Re: България, 15 години по-къснонови [re: 4eHe]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано05.11.04 00:57



остарях с 15 г., а имам чувството че съм остаряла със 115г. два пъти сменям фундамента на който стоя ....първия път беше през 1993г. вторият през 2003г. сблъсках се с неща, с който не съм и мислела че ще се сблъскам.... научих неща повече отколкото мисля че ми е нужно . колкото повече научавах , толкова станах по-тъжна и уморена... дори от самата себе си се уморих... преди 10 г. мислех че има надежда за една нова България - по човечна, а видях как се загубва човещината в човеците, а се увеличаваше тяхното безразличие , безверие и алчност .... с всяка година виждах какви поражения нанасят парите на човешкото съзнание и все повече ги намразвах... въпреки че работя с пари - на банкноти и на документи.... няма по-голямо зло от парите.... заради тях загубих приятели... за тях парите бяха над всичко...


свикнах да живея в несигурност... отначало промени ми бяха интересни..сега са умроителни и отегчителни.... научих се на търпение.... до това води робовладелческия капитализъм / като такъв определям прехода в България /

колко сложна тема .....

но не съм се обезверила въпреки всичко . дори си мисля че осъзнах неща, който можеше да не осъзная никога или след 20 г....когато би могло да е късно ....

как минават годините...

а какво ли ще напиша след още 15 г.


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: България, 15 години по-къснонови [re: 4eHe]  
Автор БeзcъннaМодератор (вещичка)
Публикувано05.11.04 11:20



Аз не мога да кажа дали общите промени са ми повлияли, тъй като имаше абсолютен съвпад по време с мои драстични, но лични такива.



Тема смело и малко тъжнонови [re: *pearl]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано05.11.04 11:45



наглед, въпросът е лек
Но дали е всъщност ?
Иска се смелост да заявиш : за периода исках и постигнах
случи ми се
мечтах, но загубих
Защото, за първи път, средата се променяше без контрол
а бяхме ли екипирани за такава ситуация ?
кои бяха ? кои схващаха какво става ?

При мен,
онова в което вярвах изгоря с основи
Трябваше да се гради наново
Та,
бях заета
Днес сядам и се сещам - брех ! 15 години минали

Благодаря за отговора



Тема от какво ли сме правенинови [re: Бeзcъннa]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано05.11.04 11:47



Дали е било случайно



Тема Re: от какво ли сме правени [re: 4eHe]  
Автор БeзcъннaМодератор (вещичка)
Публикувано05.11.04 14:06



Не знам.



Тема малко математика за безсънни [re: Бeзcъннa]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано05.11.04 14:14



Дали сборът от промените в нас прави промяната в страната ?
(това от теория на игрите. Върховна книга)

Отговорът е - не
или Не знам

Защото света не стоеше на едно място
За последните 15 години имаше три войни
Още ги има



Тема 15 години по-късно [re: 4eHe]  
Автор Ecнaф (член)
Публикувано05.11.04 19:50



Тотално.
От тодорживковски бон-виван скоропостижно се осемейчих и размножих, в резултат на агресивна психо-атака от макар и незавършила тогава психоложка, родена тогава когато се сблъсках с аборта (представи си кво ста-а днес); още дек.'89 ме дръпнаха едни островитяни за ... чакай да сметна - 13.3 пъти по-висока заплата и от мечтите за изкуство и наука останаха само тухли, бани и др. пари. Спрях да живея "в бъдеще" за тези 15 години, макар че напоследък пак ме фащат такива мераци, покрай наследството.
Споделено, предпочитам при Живков или Брежнев - но на 20, отколкото демократ - но дърт. Ако Левски беше с ботуши и т.н.

Редактирано от Ecнaф на 05.11.04 20:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.