Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема О ! скъпи сънародници открива сезона  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано24.10.04 12:32





Голфът е единствената игра, дето не можеш да спечелиш
Щото играеш срещу себе си
и други разни такива

Открийте четирите грешки
(заради които няма да го допуснат до игрището)

Подсказване

1. Как е облечен, с какво е обут
2. Какво държи в ръка, когато топчето е в начална позиция, върху дървената подложка
3. Ако играе от мястото, където започват жените - пиха ли бира журналята (стара колкото Сейнт Андрю традиция)
4. Аз все си мислех, че в Ихтиман има само драйвинг рейндж.. ако няма флагче, къде се цели премиера ? Към Европа


А иначе темата е за голфът





Тема Re: О ! скъпи сънародници открива сезонанови [re: 4eHe]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано24.10.04 15:13



хайде сега.... той Премиера е там за да открива игрището , т.е. да 'пререже лентата'.... обаче ние българите сме си прост народ и от играта на аристократите не отбираме .. Премиерът може да се цели в Европа... но докато я уцели , а особено съдебната ни система докато я уцели / Европата / .... току виж се преметила ...и пак сме стреляли накриво ....


то да беше голфа само...я колко пенсионери от Европа събират куфарите и се изнасят насам .... ще потвърдим определението, че България е пенсионерска държава... инвестира се у нас... инвестират се пенсионери ....


Не го харесвам този ЕС ..... не го искам също.... имам си причини.... но те са си мои само...


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: О ! скъпи сънародници открива сезонанови [re: *pearl]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано24.10.04 16:05



Колко ли му е странно, след толкова години, да се събужда сутрин след сутрин с представата за някакъв дълг.. или каквото - там - му - казват в техните среди ?

Голфът наистина иска време и постоянство.
концентрация, също.
Не можеш да отлепиш топчето, ако главата ти е пълна или решаваш проблем.
Фокус
Само върху бялото
Прогони всяка мисъл
Не случайно най-добрите имат психолог И треньор

Отказвам да се съглася че голфа има нещо общо с аристокрацията днес, това е клише за halfwits, no 10x
Ако снобите, дето играят тази прекрасна и интелигентна игра, искат да се обграждат с бигберти, ауди и бърбари - тяхна си работа. Това не помага, когато се целиш във флагчето.

За замаха не се иска сила, а спокойствие.
С времето градиш собствен стил.
Желязото олеква в ръката и прави, каквото искаш
Правиш компромиси

Добрите игрища са подписани с имената на велики дизайнер
турнирите по голф са по-сложни от организирането на МОМА в Берлин

Много подходящо филм заглавие по темата Legend of Bagger Vance







Тема Hole in oneнови [re: GOMORRAH]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано24.10.04 20:43



Зад подтекста, ако съм си превела правилно от варненски, липсата на голф игрище точно там е трагедия.
Ми и в Кабул, Афганистан мятат топки.
Клъп хауз прилича на кокошарник от Смотаняци, обаче гриин фи си е гриин фии. Разпускат хората, за да забравят заобикалящото.

А иначе
голф игрищата са работни места

Не може всички да сме красиви и умни
трябва да са намира бачкане и за сенокосачи, паркинг момчета, счетоводителки и стоковеди.
А,
и такива дето мажат сандвичите и отварят биричката

**
топките рядко се губят
затова са бели
Мяткания от по 175 м встрани са от играчи, дето играят като пациент на Пирогов след поледица





Тема Re: Pole like stoneнови [re: 4eHe]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано24.10.04 21:59



Look mam,

Тук на село,си нямаме голфпище.Ама не в това е трагедията г-жо!
Трагедия ще бъде ,ако хората тук спрат да пърдят сутрин рано на морски водорасли и навместо да вечерят с боб с кисело зеле ,да започнат да цапат хайверче по крехки опашки от лангуста и да вият от кеф с налигавени ,шампанизирани устенца...........
Виждаш ли мила ми г-жо,голф игрището слабо ме вълнува!
Вълнува ме това ,че едно подир друго парчета плодороден чернозем,дето им викаме нивя,ще ги оразмерим на голф игрища.Ще ги изравним, окосим и осерем с зелничка настилка.
Вълнува ме това ,че си изгубихме топките,които въобще не бяха бели ,ами бяха космати и чепати по балкански.И не само туй,ами лекичко ще се обърнем ,понаведем и ще отворим засрамено ,малка "европейска" дупка. Не задруго ,ами да ни гледат по- отблизо ,през шпионката да не би да се оакаме....


**
А тука,по Варната,първо гърмим бирата,да изтече девствено-пенлива струята,после мацаме дебело,дебело филиите.


Ходим боси ,ама стъпваме корназ!

Изток,Запад,Север,Варна



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.