Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: кое е важното в живота?нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Aляcka (frozen dreams)
Публикувано19.10.04 19:13



За жалост нещата не могат да се сведат до три точки.

В момента приоритет номер едно е образованието (завършването му) и работата. Номер две са приятелят ми и семейството ми, и по-точно тяхното "обгрижване". Номер три е личната ми зона и тук включвам творчеството - аз съм неуспял "писател", прекалено мързелив и непостоянен, а се чувствам длъжна да довърша последния си проект.

Здравето въобще не е сред приоритетите ми, тъй като съм здрава и не съм посещавала лекар поне от година(изключвам кръводарителските акции).

Приоритет е стремежът ми да стана по-толерантна и по-малко да съдя хората, които мислят и действат различно от разбиранията ми. За съжаление имам лошия навик да гледам повечето хора отвисоко и с арогантност, а също така отношението ми често е меко казано агресивно.

Въпросчета, дилемки и посоки на мислене: типично за ограничена жена.

Този мъж: съпруг или не?
Да раждаш деца в България: геройство или лудост?
Акълът: пречка за щастие или трамплин към успеха?
Работохолизмът: за и против.
Практичен въпрос: защо, по дяволите, около мен няма нито един мъж, който да разбира и да ме научи на ВиК, електроинсталации и как да сглобявам компютри?
Бог: ако го има, защо?
И подобни.

Ъъъъ... не оригиналнича, просто споделям.



Тема Re: кое е важното в живота?нови [re: Aляcka]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано19.10.04 19:22



виж значи можело...

ето точно за това питах!

благодаря, благодаря и пак благодаря!

всички биха могли да се понаучат от този отговор как се отговаря конкретно на конкретен въпрос, а не се пишат излишни празни приказки

успех с образоването ти желая, както и с приятеля (ако решиш да се спреш на него в крайна сметка)



Тема Re: здраветонови [re: Ambrozia]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано19.10.04 19:25



аа ясно... ама това значи не че са ти трябвали пари, а че му е трябвало скъпо лечение... това е малко по различно, ако се замислиш :)

ок, не се сърди, важното е, че всичко е свършило добре, доколкото разбирам...



Тема Re: кое е важното в живота?нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Aляcka (frozen dreams)
Публикувано19.10.04 20:11



Разбира се, че може. не исках да отговарям конкретно като първо защото съм нова тук и въпросът ти най-вероятно е насочен към конкретна аудитория, а не към прелитащи като мен; и като второ за да не досаждам.

Благодаря за пожеланията, успех в начинанията (даже се римува).



Тема Re: кое е важното в живота?нови [re: Aляcka]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано19.10.04 20:19



насочен е към всички и най вече към прелетните птици

до скоро!



Тема Re: Извод, моля?нови [re: Cивия вятъp]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано19.10.04 20:21



Ще напишеш ли имаш ли и какъв е изводът ти?



Тема Re: Извод, моля?нови [re: ssonia]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано19.10.04 20:32



за моите приоритети ли?

ми не мисля, че важно, но щом те интересува ще напиша, въпреки че са твърде абстрактни за моя вкус.

1. основна мисия - да нося светлината в мрака /каквото и практически да значи това?/
2. второстепенна задача - учене /житейско/; по слециално да се науча да разбирам и ценя стремежите и мечтите на хората, както и да мога да живея в човешките структури.
3. да си изясня подробностите около първите две, които са ми доста мъгляви все още



изводът ми като цяло от темата е, че ако искам завбъдеще да получавам конкретни отговори, ще трябва да постявям по някакъв различен начин питанията си...



Тема Re: Извод, моля?нови [re: Cивия вятъp]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано19.10.04 20:47



Благодаря!

Хубави неща.

Вече виждам практическото значение /за другите/ на номер едно: който и да попадне в мрак, ще знае, че може да те извика /стига да не взимаш скъпо/ Оттук и номер две - понеже ще разбираш хората, няма да има нужда да те викат - ти веднага ще донесеш светлината.

Това на майтап, разбира се. Хареса ми!



Тема Re: Извод, моля?нови [re: ssonia]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано19.10.04 22:56



ако е за теб - с отстъпка



Тема Re: Извод, моля?нови [re: Cивия вятъp]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано20.10.04 08:39



О! Кеф!

В такъв случай - 300 % бакшиш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.