Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 22.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Synuvate li cvetno?...нови  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано28.07.04 18:46



Pitam,zashtoto sym chuvala,che koito synuva cvetno e lud?!A az vinagi sym synuvala taka i to s razni podrobnosti.Mai ne poznavam nikogo,koito da synuva cherno-bqlo.

Pishete kak e pri vas !

Pomnite li si synishtata??


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема И аз като всеки луднови [re: Mylenia]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.07.04 20:27



да взема пък да си призная, че сънувам цветно...
Тц, тц... сама се




Ако не можеш да убедиш някого - объркай го... и опитай пак.

Тема Не само цветнонови [re: Mylenia]  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано29.07.04 11:05



също така и с продължение няколко нощи след това

а и на английски сънувам често

май съм от доста лудите

No matter how good you are,don't ever let them see you coming.You gotta keep yourself small.


Тема Re: Не само цветнонови [re: the_dude_78™]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано29.07.04 11:36



A na men mi se e sluchvalo da synuvam edin syn poveche ot vednyj...Osven tova,povecheto mi synishta sa mnogo tqsno svyrzani s sybitiq ot realniq mi jivot.Naprimer,ako prez denq e stanalo neshto ,koeto mi e napravilo vpechatlenie,veroqtno e da go synuvam oshte syshtata nosht,kato pri tova,v synq mi sluchkata poluchava nqkakyv krai...

Sluchvalo mi se e nqkoi syn edva li ne da me promeni v nqkakva posoka-poneje moite synishta sa dosta "silni",t.e. mi okazvat silno emocionalno vyzdeistvie.Dori ponqkoga,sled takyv syn,dylgo vreme ne moga da se ottyrsq ot nego i go prejivqvam taka,kato che li mi se e sluchil naistina...

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: Не само цветнонови [re: Mylenia]  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано29.07.04 12:44



хмм аз съм сънувал и резултати от мачове 2ва пъти и излезоха верни,

ма аз реших, че са глупости това и не заложиш съгласно съня

No matter how good you are,don't ever let them see you coming.You gotta keep yourself small.


Тема Prediнови [re: the_dude_78™]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано29.07.04 13:08



nqkolko godini synuvah,che v edin chas po literatura,uchitelkata mi pisa 2 dvoiki-edna za bez domashno i edna za losho povedenie!I mnogo se izplashih,t.k. togava bqh 7-mi klas i ne trqbvashe da dopuskam takiva neshta.Sybudih se mnogo potisnata i unizena.Po-kysno prez denq mi doide na um,che tova e bilo samo syn,no trevogata ne me napusna cqla sedmica;)-i prez cqloto tova vreme,v chasovete po literatura,gledah uchitelkata mnogo stranno-s golqma doza symnenie,che mi e pisala tezi dvoiki...


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."

Редактирано от Mylenia на 29.07.04 13:27.



Тема Re: Prediнови [re: Mylenia]  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано29.07.04 13:36



хмм това съм го сънувал много пъти
и редовно си отдъхвах с облекчение, като се оказваше ,че съм ваканция

No matter how good you are,don't ever let them see you coming.You gotta keep yourself small.


Тема Re: Synuvate li cvetno?...нови [re: Mylenia]  
Автор Anima (....)
Публикувано29.07.04 17:54



Какви са тези глупости?

Цветните сънища са даденост по рождение. Като да можеш да рисуваш или да не можеш.

Сънувам цветно и никога не съм сънувала черно-бяло.
Дали лудите не сънуват черно-бели сънищата или е свойство на органичната материя на ириса?



Тема Re: Synuvate li cvetno?... [re: Mylenia]  
Автор чepивaмп (жадна)
Публикувано29.07.04 21:33



има само 2 възможности:

или този, който твърди това е луд
или всички останали, които сънуваме цветно сме луди

ако трябва да залагам на едно от двете без да се колебая ще заложа целия (цветно сънуван) джакпот на първата възможност



Тема Skypa;)нови [re: чepивaмп]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано29.07.04 21:54



Az ne go tvyrdq-samo kazah,che sym go chuvala i poneje bqh dosta i zumena,zaopchnah da pitam priqtelite si,kaksynuvat-no otgovorite im bqha mnogo nezadovolitelni -t.k. pochti vsichki tvyrdqt,che izobshto ne si spomnqt kakvo sa synuvali,kamo li-dali e bilo cvetno!

Ta zatova-koito go podminava amneziqta sled syn-naka kaje kak e pri nego!


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.