Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: а най яснонови [re: the_dude_78™]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано29.07.04 15:15



абе пич, никак не си в час :)) нали ти обясних, че не се нарича 'надменност' това?

да не мислиш, че аз говоря с всеки? когато ми говорят глупости или неща, с които не съм съгласен обикновено само слушам и се усмихвам. примерно с теб очевидно трудно бихме могли да проведем смислен диалог относно някакъв по-абстрактен въпрос, но това в никакъв случай не значи, че се държа надменно или че те смятам за нещо по малко от мен - просто считам, че е трудно да се комуникира и нищо повече. :))

а годес си я спомням, тя май се държеше надменно, защото мислеше, че е много начетена, красива и богата или нещо подобно

Редактирано от Cивия вятъp на 29.07.04 15:18.



Тема Re: а най яснонови [re: Cивия вятъp]  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано29.07.04 15:30



точно за това ти говоря,

само че и ти не си по-различен от мен, веднага реши, че не можеш да проведеш абстрактен разговр с мен, без да ме познаваш

и ти съдиш хората като мен, предварително, без да ги познаваш

а годес я познавам лично, тя не се смята за много умна и не знам каква си още

тя просто се кефи да наблюдава реакциите на хората и ги провокира,

а аз ти казах, че се държа надменно с всички, които не познавам, не с някои, с всички!

No matter how good you are,don't ever let them see you coming.You gotta keep yourself small.


Тема простонови [re: the_dude_78™]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано29.07.04 15:39



ти не умееш да изразяваш мислите си.

не те познавам, да, но зад обърканите думи се докосвам до същността ти или поне до външните й пластове - досега импулсивната преценка за хората в клубовете не ме е подвела нито веднъж с кого би било интересно и полезно да задълбоча отношенията си.

това е като с четенето на книги - не можеш да изчетеш всички книги на света и трябва да подбереш тези, най подходящи за теб по някакъв критерий. и се случва така, че за страшно много книги никога няма да разбереш, за други ще слушаш само като автори и заглавия, за трети ще четеш само рецензии или коментари, четвърти ще захвръляш след първата страница, а пети ще четеш до средата и после ще оставиш или ще ги изгубиш някъде...

нещата стават още по сложни с това, че хората са книги, които продължават да се дописват, докато ги четеш


знам, че не е умна, а за каква се смята не мога да преценя, хората рядко имат ясна визия за себе си.


ще пробвам да разширя речника ти малко - саможив, затворен, необщителен, дръпнат, странен, ексцентричен, мълчалив, нелюбезен, надут.... поведението, което описваш, би могло да доведе до всяко от тези определения за твоята скромна личност, от която не съм бил по различен :)

мен познаваш ли ме? защо тогава не се държиш "надменно" с мен?



Тема Re: простонови [re: Cивия вятъp]  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано29.07.04 15:54



Саможив да!
малко неща освен гаджето и парите ме интересуват.
необщителен- в смисъла, който ти го разбираш- може би, аз не се смятам за такъв- аз съм просто пресметлив, не общувам с хора , ако нямам ползва от тоя разговор (интелектуална , материална, емоционална и каквато и да е). Мога да правя по-важни неща от това да си говоря глупости. Дори нормално и не пиша много освен в професионалните клубове, но сега малко отмарям

надут да- казах ти вече. дори ми харесва, щото се надувам точно толкова, колкот о са ми псотиженията, но то е достатъчно (засега). Демек има с какво да се надувам.

По-добре надут от колкото вятърничав

No matter how good you are,don't ever let them see you coming.You gotta keep yourself small.


Тема Re: простонови [re: the_dude_78™]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано29.07.04 16:08



всичко би било много хубаво, ако наистина беше така, но от двете теми съм склонен силно да се съмнявам

интересно дали се опитваш да убедиш нас или по скоро себе си в нещата, които пишеш.

едно за мен е абсолютно сигурно - от начина по който се изразяваш мога категорично да кажа, че си доста по повърхностен от минимума задълбоченост, който е нужен примерно на мен, за да ме заинтересува някой надут човек. поради тази причина вероятно с теб не се занимават хора, от контакта с които би могъл да имаш емоционална или интелектуална полза, а предимно досадници, неудачници и използвачи и прочее.

единственото, което ми се вижда по така интересно в теб и което е причината изобщо да отговарям на егоцентричната ти тема, е наличието на известен вътрешен конфликт и може би наченки на леко психично разстройство, а аз имам силен афинитет към подобни хора

Редактирано от Cивия вятъp на 29.07.04 16:09.



Тема Re: простонови [re: Cивия вятъp]  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано29.07.04 16:28



пич, с мен се занимават много хора

ти си поредното доказателство, нали съм ти уж повърхностен?
като гледам голямо внимание ми отделяш.

егоцентрична тема като мойта те занимава живо, защо ли?
Ти си обичаш да си си сив и вятърничав, демек с нищо не различаващ се от другите, щото или не си постигнал нищо с което да се отличаваш. дори с надменното си поведени получавам повече внимание от теб.

е как очакваш тогава да можеш да си егоцентричен,
ти си жалък опит да се правиш на интелектуалец, Сега се сещам още една причина защо си се кръстил Вятър.- щото само вятър има в главата ти. и словоблудстваш (поне тая дума мисля, че ще успееш да я разбереш)

имал афинитет към хората с психично разстройство- ами имаш афинитет към себеподобни, нормално е. Само се чудя, като имаш афинитет към мен да не си и "анално податлив"?

Ах разбирам я годес, страхотно е усещането да ядосваш някой.

No matter how good you are,don't ever let them see you coming.You gotta keep yourself small.


Тема Re: простонови [re: the_dude_78™]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано29.07.04 16:34



о, не си ме ядосал, нито засегнал

забавно ми е за момента, затова ти отговарям



Тема Едно мнение само....нови [re: the_dude_78™]  
Автор Tyxличka (четворка)
Публикувано29.07.04 21:14



четох ти и другата тема, пак същия проблем - нищо ново не казваш, вярно е, че хората, не знам кой го беше казал, са като кораби- едни са пълни с ценни всякакви товари, а други само с баласт или са празни, и ние трябва да избираме кой кораб да спре на нашето пристанище. Та на твоят пристан само пари и едно заблудено гадже има, както сам си казваш за интересите си
Ами това те интересува,това си имаш, какво се вайкаш за другите, дето искат да общуват с теб, и да се пробват, бързо ще им мине.
Азмного харесах какво ти е насписал/а Сивият вятър, та няма да словоблудствам повече, но определено имаш проблем с общуването, а не хората около теб са досадни.
Май казах достатъчно.



Тема предлагам ти един експеримент:нови [re: the_dude_78™]  
Автор чepивaмп (жадна)
Публикувано29.07.04 21:27



аз ще ти досаждам, а ти ще се държиш надменно

или ако предпочиташ може да сменим ролите -

ти да ми досаждаш, аз да се държа надменно





Тема Re: предлагам ти един експеримент:нови [re: чepивaмп]  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано30.07.04 09:58



какъв ще е смисъла от този експеримент?
като единия ще покаже явното си пренебрежение към другия, другия какъв интерес има да продължи да му досажда,след като явно е нежелан?

поздравления, първия човек, дето не се върза и да почне да ми обяснява как имам проблеми с общуването

No matter how good you are,don't ever let them see you coming.You gotta keep yourself small.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.