Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема защонови  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано20.07.04 08:38



повечето мъже, а и по-възрастни жени не употребяват дезодоранти против изпотяване?
преди време се мъчех да намеря най-подходящия начин да кажа на свой приятел, че има нужда от подобно нещо поне през лятото. мислих, мислих и реших, че е най-добре да го кажа направо, защото намеците не достигнаха да съзнанието му...той не се обиди, не коментира, но и не се впечатли...вдигнах ръце.
на работа съм заобиколена от доста хора и половината от тях...обаче не върви да коментирам, нали...но тези хора не живеят сами - толкова ли няма кой да им каже
и не намирам, че това е проява на излишна суета, а необходимост. това за естествените миризми ...брррррр, като се сетя как са живели по времето на Луи 14, да речем...
не че очаквам нещо да направите, ама много исках да си изразя възмущението.

did i ask too much
more than a lot
you gave me nothing
now it's all i got


Тема Re: защонови [re: pravist]  
Автор Caнд (оранжево небето)
Публикувано20.07.04 10:04



изпринтти и ковни, на през 3 метра на стените в коридорите и стаите, табелки от рода на тези, които навремето се четяха по тротоарите:
"чистотата на града е мерило за културата на неговите граждани" или нещо подобно



Тема защонови [re: pravist]  
Автор Гpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано20.07.04 11:05



правилно си постъпила,
но надявам се,че сте били
само двамата?
п.п
при някои трябва сапун,а
не дезодорант

там където има воля,там има и път


Тема Re: защонови [re: Caнд]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано20.07.04 12:03



ще ме уволнят :))))
но идеята е свежа

did i ask too much
more than a lot
you gave me nothing
now it's all i got


Тема ми щото...нови [re: pravist]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано20.07.04 13:25



са им запушени носовете и нищо не усещат

Сериозно - има хора, които 10 минути след като са се изкъпали, се разсмърдяват на едноседмична пот. Физиология... не са виновни за това, че отделят през кожата повече, отколкото по другия начин :)
Ама пък ако знаеш какво страхотно съчетание е пот+дезодорант... не си е работа :)

Не миризми и баня, а лекар и някакъв подходящ режим на хранене им трябва. Това е заболяване.




Тема Re: ми щото...нови [re: Hell]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано20.07.04 16:24



това с хормоните ми е познато. но визирах хора, които не боледуват.

did i ask too much
more than a lot
you gave me nothing
now it's all i got


Тема Баси..нови [re: pravist]  
Автор vladisss (.)(.)
Публикувано21.07.04 12:12



Никога не съм се гнусил от пот.. даже в някои случаи миризмата на пот ми действа възбуждащо (когато става дума за къпани и здрави хора)..

..ама докато четох този постинг ми се доповръща..




Тема Анови [re: pravist]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано21.07.04 12:29



знаеш ли че Наполеон е пише писма на Жозефина 2 седмици преди да се прибере да спре да се къпе. Понеже е обожавал миризмата на потното и тяло. А тя трябва да се потяла при положение че имала тяло на бъчва.
Ама забележи това Наполеон и при това французин (нищо че всъщност е корсиканец). Нали знаеш Франция - култура, еротика, френски работи. А и за капак Наполеон а не някой по-маловажен. Тъпа работа - човек не може да се възмути качествено. Ако беше братчеда който кара редосеялката щяхме да го направим на ..... бедна ти е фантазията.

Не е справедлив живота - аз съм сам в офиса и дори няма кого да напсувам, камо ли да помириша.

Ама пък има и идейни

за козметика

Arbeit macht frei

Редактирано от Mandalay на 21.07.04 12:32.



Тема Re: А [re: Mandalay]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано22.07.04 08:35



сам в офиса - ех, купон, здравей, здравей

did i ask too much
more than a lot
you gave me nothing
now it's all i got


Тема Re: защонови [re: pravist]  
Автор izi (минаващ)
Публикувано22.07.04 09:10



Тук не става въпрос за възраст ,а за ЛИЧНА хигиена и възпитание от ранна детска възраст!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.