Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Бруснови [re: Kpъr]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано24.03.05 21:19



И на мен изминалият месец ми бе тематичен : чуждоезикови.
Макар винаги да е странно кое се брои чуждоезиков филм в среда, дето се ползват осем езика.

Abre los ojos си го точа в момента
В списъкът за тази вечер чакат изтеглени :
Spanglish
A Love Song for Bobby Long
Les Choristes
A Very Long Engagement

това ако не е сложен избор, с бира го полей !

Изненадата (двуезикова) от миналата вечер бе Swimming Pool на Franсois Ozon

.
И във филмовия ред на мисли, също като авторката долу не вярвам в женско писане. Както не вярвам да има стил на писане с дясна ръка. Или с лява.
.

Обаче не мога да обясня ЗАЩО дамските кримки ми харесват повече от мъжките ?! Този вид мозъчна гимнастика, дето си правя веднъж месечно- за да мога да пиша 3 000 : 8 000 думи на сядане - няма произход във френски колониални вили с плувен басейн; въпреки всичкото къркане, секс и насилие - действие липсваше. Може би това е постмодернизъм, знам ли.


I can't complain, but sometimes I still do.

Тема De Lovelyнови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано25.03.05 13:56



Геврек,
как ти харесва Cole Porter

Два часа неприкрито удоволствие. По някое време се хващаш, че Otard в дясната ръка стои непипнат..малко прегрял. Роби Уилямс, Елвис Кастело, Даяна Крол, Натали Кол изпълняват оригиналните текстове.
Вълшебен мюзикъл !
приятно гледане


I can't complain, but sometimes I still do.


Тема Re: Бруснови [re: 4eHe]  
Автор Kpъr (I'll be back ;-)
Публикувано28.03.05 01:15



филмите все още нямам време и възможност да ги гледам, нищо че ги имам тези...

За писането че няма зависимо от пола съм съгласен, и че може да се използва термина като подценяване и омаловажаване - това е така. Може също да се използва и като повод за създаване на нещо различно, нищо че такъв не е необходим, всяко нещо може да се погледне и + и - , нали...

а филм който вместо действие иска да внушава чрез мълчание - явно не го разбирам... моето мълчание не ми говори същото което чуждото мълчание. Затова нищо че е малко стар филм вече този на Озон все още си остава напълно неразбран от мен...



Тема Downfallнови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано19.04.05 16:39



Хората излизаха от салона толкова тихо, като че нищо не се бе случило в последните два часа и половина.
Става дума за новия филм за Хитлер. Брилянтен. Неповторим. Реален. Депресиращ !

Аз стъпих в Берлин доста по-късно, в тоя век, за да свидетелствам за едничката необходима причина да имаме, вярваме и пазим ЕС :никога повече война в Европа.

Филмът е аргумента.

Рядко гледам такъв букет от актьори, които в рамките на занятието, да разкрият уникална идентичност. След 24 часа, още ми е трудно да спра да мисля.

препоръчително
Преди да се иде на прожекцията да се прелисти Възход и упадък на третия райх, щото иначе от имената и случките става супа.
Надявам се да го адаптират за публиката в близките пет години; ако ли не - това му е заглавието на английски.



Yoda needs to give some better advice, or Yoda needs to shut the f**k up TLW0205


Тема Re: Тема 4 existenceнови [re: 4eHe]  
Автор Feniks ( different)
Публикувано20.04.05 14:25



А "Профаилър"?

[image]http://melo.dir.bg/order.php?what=anim&cat=%E4%F0%F3%E3%E8&num=8580433[/image]


Тема Being Juliaнови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано21.04.05 15:32



Съмарсет Моъм срещу Цвайг в една класическа история за какво става, когато жените се отегчат (в руската класика, историята е Анна Каренина).
Този път изборът ми пада на Моъм (Цвайг фен за цял живот). Заради хумора.

Филмът дава отговори директно от лавицата как е да си актьор в живота;
само следете Анет бенинг без грим сцените



Тема Re: Тема 4 existenceнови [re: Feniks]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано21.04.05 15:33



Това беше тв сериал, нали ? Един от..



Тема Eulogyнови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано21.05.05 17:15



Имате ли си любима филм история за погребение ?
Още не ?
Ето едно предложение.



Тема Re: Lutherнови [re: ПЪTниk]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано21.05.05 17:58



Ходя на кино без очаквания, така го правя (както пише в първото мнение най-горе)..пиша едва сега, щото не съм видяла въпроса ти. Ще прощаваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.