Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 15.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Тема 4 existenceнови [re: ПЪTниk]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано06.01.05 20:45



Зададената в началото тема бе за друг, но нали си тук да ти обърна внимание. Не, ПЪТник. Езикът сложно ще го забравя.
Част от идентичността ми е и като градивен камък на интегритета, няма как да си го операрим или махна. На интегритета си, държа.

Затова да добавя как не си прочел въпроса : Вярваш ли в профилирането на убийци ?
Аз, не. Като гледаш филма, ако го купят или преведат някой ден в страната, дето обитаваш - ще поговорим защо.

По-нататък темата се разви в неочакван сценарий : каталог за пиратско точене на авита през р2р. Знам 4еНе разбра какво написах. Има шест хиляди езика в употреба. Мога да мисля на езиците на всеки 6 и всеки 7 индивид на планетата, ползвам и два допълнителни (роден и ежедневен).
Ако на поне един от четирите ми езика се уважаваме, щяхме да се разбираме. Или шегуваме. Или дискутираме.
Познай защо не можем

И да гледаш кино !


I can't complain, but sometimes I still do.


Тема "Top 100 Overlooked Films of the 1990s"нови [re: 4eHe]  
Автор Ambro ()
Публикувано11.01.05 15:26



или 100-те подценени филма на 90-те -

интересен линк и присъствия като братя Коен, Jim Jarmusch, Scorsese, Elliott



Тема Da Vinci Code Decodedнови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано14.01.05 11:55



И докато чакаме филма на Том Ханкс по книгата на Дан Браун, една теологична дискусия. Филмът не взема ничия страна.


I can't complain, but sometimes I still do.


Тема Alfieнови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано19.01.05 22:39



Този е римейк на оригиналния, където в главната роля се появява Майкъл Кейн. Ако забравим за момент кой е Кейн и помним, че Алфи е сред първите му филми - историята е чужда на ширините балкански.

Харесва Алфито жените и вярва, че има дава по нещо. По Най-най-стария начин, докато един ден заваляват питанки : болест, морален сърбеж на съвестта.. раздяла с приятел.

Филмчето е ок за уикенд, в който вали. Сюзън Сарандън в нова роля ! А пък как й ходи


I can't complain, but sometimes I still do.


Тема Re: Da Vinci Code Decodedнови [re: 4eHe]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано20.01.05 15:41



ние на балканите не знаеме кой е том хенкс
не знаем кода на винчи
нито па сме чули за книгата
бе мноооо си тъпа бе сладур



Тема п.п. MILLER'S CROSSINGнови [re: Ambro]  
Автор Ambro ()
Публикувано20.01.05 15:54



Най-хубавото, което може да бъде представено чрез кино. По Станиславски. И по едно друго говедо, което е прежалило уюта си. Монтажистът. Заслужава си да го видите.
Станиславски не е руснак, който кара хората да играят по руски. Той е измислил как да си добър актьор - като се превърнеш в другия, когото играеш. Иначе не си никакъв актьор. Или актриса. Всички, Станиславски, Вахтангов с някои уговорки и Лий Страсбърг казват едно и също. Ти трябва да станеш Ал Капоне, щом си истински актьор. Не ме интересува, че не си Ал Капоне. Аз няма да снимам Пешо, а ще снимам Ал Капоне. За какво ми е Пешо? Като правим филм за Пешо, ще ми трябва Пешо. Трябва да се целуваш наистина, защото не става иначе. Снимаме. Трябва наистина да си гол. Тези хора си плащат цената на парите. Те нямат семейства. Имат семейства, които са за ташак на другите хора. Как точно се е напила Елизабет Тейлър и колко силно е ударила Ричард Бъртън пияна. Довиждане. И като ме гледаш лазурносиньо какво ще стане? Нищо. Ще си потърся друга, това ще стане накрая. Те живеят затворено. Нямат изход. Всичко има цена. Парична.
Също както и Станиславски. Като всяко нещо:))



Тема Не,нови [re: Ambro]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано20.01.05 16:05



Cтаниcлавcки - пеcтеливи движения.
Мнoo мъчнo на cцената - да играеш вътрешнo.
Не cи учила Cтаниcлавcки-Метoд.
Виждам.

Да cтанеш другия ти гo казва cека cелcка актриcа oт 500 гoдини.

format c:




Тема Re: п.п. MILLER'S CROSSINGнови [re: Ambro]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано20.01.05 16:27



станиславски ако па не е неква водка е па те на



Тема Re: п.п. MILLER'S CROSSINGнови [re: PYTHON]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано20.01.05 16:29



нема я oбъркваш cа

format c:




Тема Re: п.п. MILLER'S CROSSINGнови [re: Gatsby©]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано20.01.05 16:36



е кво
една такава зеленикава има и некви други





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.