Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 20.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Bonjour, Tristesseнови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано25.09.04 10:59



In memory of



От някои книги стават велики филми





Тема The Villageнови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано25.09.04 14:55



Не разбирам оплакванията, че филма нямал край ?!
Това си е най-обикновена история за тренд : (внимание, спойлер)
на една група им писва от града, престъпността и хората. Хващат си шапките и отиват да живеят на село.

Адски много хора живеят в "комуни"; част от регистрираните дори са в мрежата. Имат си техни си ценности - примерно, не ядат нищо с кокали.
Четат си библията - не всеки харесва идеята за библиотека и в това няма нищо лошо.
Други отглеждат деца по някакъв модел - да кажем, обличат ги като възрастни.

Обратно на филма - най-внушителното в цялата продукция е звука. Въпреки че героинята ни е сляпа (а може би точно заради това), трябва да намерим поуката в приказката през продуцентското решение за звук и музика; така че ако го дърпате през мрежата, make sure, имате съответния кодек и тонколоните не са куча марка.
Прииииииииииииииииииииииииятен уикенд





Тема Re: Shattered Glassнови [re: 4eHe]  
Автор Kpъr ()
Публикувано25.09.04 15:32



Не зная, извън България не съм бил - сигурно представите са ми от българия , и от... филми

по темата последно гледах Paycheck



Тема Re: ]o da ne move? look from hackers view pointнови [re: Mandalay]  
Автор npocmak (фул spin doctor)
Публикувано26.09.04 19:09



на мен ли го казваш!
тва съвсем не е изолиран случай =))

кога ще караме? сезона ще си иде! имам ню олд бйак

казано в три реда
прил. на зкн. за намялаване губенето на време в I-net


Тема Collateralнови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано30.09.04 13:40



Започва си като съвсем нормален филм..от поредицата, дето ще трябва да изгледа човек, маркирана с 9/11.

Т ва хамерика, т ва хамериканци и чувството им за правота ! Амин.

Филм за един негър, който застреля Том Круз
Just kidding
Обаче,
историята вече е гледана.
Повече от един път.
Съдбата, разбирате ли, среща в една нощ двама мъже и една жена.
Двамата мъже са работещи и си харесват бизнеса.
Жената - не особено. Даже доста малко.
И проблемът й съвсем не е мъжкия свят.

Том4о е със супер make up и костюм, като че го е пипал дизайнер
Жената е черна; като другия мъж.
Не им ли писна толкова години в Холивуд да експлоатират двугамната сцена, за да пратят същото послание на аудиторията си : хамерика е расистка държава. Можеш да си пътуваш умрял шест спирки в метрото на ЕлЕй и на никой не му пука.
Всъщост,
трудно е да се каже какъв вид транспорт не може да те убие тази нощ.





Тема Two Brothersнови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано06.10.04 18:20



Време за кино, момичета и момчета.
Жан Жак е отново по афишите, по-добър от всякога
Вземайте малките и заминавайте да гледате страшните тигри.. щото без деца този филм не се гледа ! Внук ми почти ми седеше на лакътя, така че реализма от историята бе почти съвършен









ПП : Осми ред, любимият ми ред, е твърде близо за долби стерео !!





Тема Bowling for Columbineнови [re: 4eHe]  
Автор Kpъr ()
Публикувано06.10.04 19:34



и аз гледах Bowling for Columbine, едни от най-добре прекараните 2 часа пред монитор напоследък - наистина това трябва да се види!!

и по въпроса за Уил (агент) Смит и роботите му взех/а интервю в един друг филм но се мярка за да си каже как е участвал в I Robot в самия му край - Jersey Girl (2004)



Тема Re: The Villageнови [re: 4eHe]  
Автор nisch (koi sam az?)
Публикувано07.10.04 12:14



Trugna se ot edno mjasto v edna suvsem definirana posoka, no otklonenijata njamaxa krai. Vse pak sme na tema kino-filmi.

Za mindhunters:

Oshte prez juni iskax da go gledam. Za sujalenie filmut prestoja samo 2 sedmizi po ekranite i izchezna- bet grum, bez bym, bez trjas. Ot reklamite chovek mojeshe da pridobie yseshtaneto, che e dosta interesen, durji v naprejenie. Mina vremeto i zabravix za jelanieto si da go gledam. 4eHe, ti me podseti. Pozachetox se v mnenija. Kritikata my dade 5 tochki ot 10 vuzmojni. Prostolydieto kato men smjatashe, che tova e tvurde malko. Goljama chast ot mnenijata se vurtjaxa okolo tova, kolko interesno zapochva, no v kraina smetka zamisulut se promiva, razrejda i finalut e nedostoen. Shte go gledam i togava poveche po temata.

Za The Village:

Gledax go predi 2 sedmizi njakude. Otnovo reklamite bjaxa potresavashti i zaintrigyvashti. Edin den se chyx s prijatel po tel i my spomenax za namerenijata si da otida sushtata vecher na kino. Sled kato kazax na koi tochno film, toi zamulcha za moment. "Kakvo znaesh za nego"- me popita. "Ami obichainoto, koeto se podrazbira ot reklamata"- otgovarjam az. "Hmmm, njama da ti kazvam togava nishto, obache e mnogo stranen. Sled kraja v zalata careshe tishina. Idi i posle shte komentirame".
Otidox, izgledax go. Tishinata beshe i v nashata kinozala. Tjagostna. Povecheto ostanaxa po mestata si za izvestno vreme. Izljazox i s otvorena ysta vdishax xladnija vuzdyx. Imax nujda da se prochistja njakaksi. Zamislix se nad dosta neshta. Ne mi se vidja kato "най-обикновена история за тренд". Nikak daje! Ne moga da opredelja dali mi e xaresal istinski. No moga da kaja, che e neobiknoven. M. Night Shyamalan ni provokira otnovo.

Ne moje da sushtestvyva obshtestvo, izgradeno vurxy luji, ne moje da sushtestvyva obshtestvo, koeto biva vechno manipylirano. Njama po-silno neshto ot ljubovta, ljubopitstvoto i stremeja kum izychavane na neizvestnoto.

4eHe: Napravixa li ti vpechatlenie dymite na Joaquin Phoenix kum Bryce Dallas Howard, kogato sedjaxa na verandata?



Тема Re: Bonjour, Tristesseнови [re: 4eHe]  
Автор nisch (koi sam az?)
Публикувано07.10.04 12:23



Franзoise Sagan kazva v edno interwju, che i e pisnalo da ja razpitvat edinstveno i samo za Bonjour, Tristesse. Avtorka e na okolo 40-50 romana, ako ne se luja, no imeto i se svurzva samo i edinstveno s gore spomenatija roman. Mejdy drygoto kritikata smjata, che tja pishe dosta povurxnostno, no koi slysha kritikata? Kato se zamislja, che e bila 18 godishna, kogato suzdava Bonjour, Tristesse i to samo za 2 meceza... Kakvo poveche da se dobavi...



Тема Outfoxedнови [re: Kpъr]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано16.10.04 10:59



Тия дни, преди трети ноември, е просто невъзможно като чуе човек САЩ и да не се търкаля от смях.
Последното от Буши, настоящият им президент

The terrorists are finding new ways to attack and destroy our country. And so do we

Републиканците си имат телевизия. Казва се Лисица =о)) Собственост на Мърдок, заклет консерватор. Ако не бе болезнено, щеше да е банално, но същия притежава 3/4 от световните медии.
Мърдок не вярва в обективността на журналистиката, обратно. Всяко мнение може да бъде оспорено.Няма вярно или невярно мнение, има мнение точка.

Журналистиката има нещо общо с изследване и споменаване на ресурса, доставил инфото. Лисиците казват some people say, когато поднасят собствените си коментари продиктувани от сутрешния е мейл, който им нарежда за какво да се говори през деня, наместо факти и новини

В този канал твърдят че са Fair and Balanced

В този канал, половината екран е зает от графика. 4еНе обожава графика и боготвори въздействащ дизайн. Само едно нещо е по-опасно от evil designer. Зъл мениджър. Е такива типове работят в Лисицата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.