Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 27.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ЗА сексуалното привличаненови  
Автор нeпoзнaтa ()
Публикувано04.07.04 08:21



Неудържимо съм привлечена от мой колега. ЗА съжаление и двамата имаме семейства, деца и сме щастливи в къщи, но на работа е малък ад. Чувствам се работоспособна само, когато и той е на работа. А останем ли насаме, напрежението е огромно и просто незанам какво да правя и докога ще издържа така.



Тема Спореднови [re: нeпoзнaтa]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано04.07.04 14:36



мен най добре е да вземеш отпуск и заедно със семейството да забегнете нанякъде и да се глезите без оглед на средствата. Едно разбито семейство на колко се оценява? А умножено по 2?

Казваш ЗА съжаление и двамата имаме семейства, деца и сме щастливи в къщи. Просто от чисто любипитство питам ако някое оттези неща ги нямаше щеше ли да има драма? Еи така да разбера какви са причините за притеснението ти.

целуни дъжда

Редактирано от Mandalay на 04.07.04 14:42.



Тема нищо не казвашнови [re: нeпoзнaтa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано04.07.04 15:01



за мнението на твоя колега по въпроса...

Значи изиграй си на ум сценката как му признаваш за това си твое влечение и той потресен ти заявява как те цени много като човек и колежка, но изобщо не му действаш сексуално... освен, че си има жена и деца.
И си представи след това как ще те избягва, как ще се чувстваш мега неловко в негово присъствие и т.н. И как може да се наложи някой от вас да си смени работата след това...

Гаранция, че ако имаш добро въображение, след тази серийка всякакво сексуално привличане ще ти е изчезнало яко дим :)




Тема STo ne napravite TROIKAнови [re: нeпoзнaтa]  
Автор Tozi (loner)
Публикувано04.07.04 16:24



Nesto ne te rabiram - ti mai si obvarzana po dokumenti samo. Kato se stigne do tam, che da se otchaivash stoto ne mojesh da se zdarjish dali da se izchukash sas kolegata, mai che si mnogo vljubena. Kaji mi samo, dali ste mojesh da spish sas maja si na sastata vecher ili niama da mojesh? I mislish li che ste mojesh da se prikriesh???
Ili nestata ste sa sastite kato predi? Sto ne napravite napravo troika, moje da e po got za maja ti?

Az kato vijdam, to tozi tvoi brak mai che e prikljuchil, sega ste e kolegata, utre ste e saseda, ne vijdam mnogo smisal da prodaljavate tozi brak.

A ako sam na miastoto na maja ti, i ako razbera - edva li bih prodaljil da se chuvstvam semeenen po dokumenti sas tebe.

Tova go pisha ot lichen opit - na mene mi izneveriha - opitahme da go prevazmogneme, ama ne stana - ne mojash da nakaram jena mi da se vljubi nanovo vav mene!!! A i moje bi ne iskah - stoto se chuvstvah predaden.



Тема Re: ЗА сексуалното привличаненови [re: нeпoзнaтa]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано04.07.04 16:52



... случва се по-често отколкото ни се иска. Засега не си направила нищо лошо. Лошото ще бъде ако започнеш да лъжеш мъжа си.
Нормално е да се чувстваш силно привлечена от някой от време на време през живота, хората по природа не са доживотно моногамни. Ако един те е привлякъл, то и друг може. В привличането няма нищо неестествено или нередно, просто е нормално. Въпросът е дали да се поддадеш или не. Ако се поддадеш и не споделиш със съпруга си, това ще е лъжа. Ако споделиш с него за да си честна и пред себе си, ще има наранен човек, децата, семейството, ти... И кошмарът край няма да има.
Мисля, че брачното обвързване, бракът като такъв, е неестествено нещо, противоприродно. Никой не може да гарантира, че през целия си живот ще бъде моногамен (че няма да бъде привлечен от друг). В даден период от време можеш да останеш моногамен, но не за цял живот, не "докато смъртта ви раздели". Бракът по оригинал е религиозно обвързване, а религията не позволява на човек хем да живее според природата си, хем да остане лоялен. Нашата де

Ясно ми е, че само с плямпане не ти помагам, но всъщност нямам какво особено да кажа. И аз съм била в подобно положение - обвързана с един, а привлечена от друг. Тогава не се поддадох, обаче изобщо не съм сигурна, че не трябваше (за ужас на Tozi господин)

Love is not a mood, but a dynamic way of being.


Тема Re: ЗА сексуалното привличаненови [re: нeпoзнaтa]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано04.07.04 18:21



абе я изпусни напрежението...:)
ще ти олекне:))))))))))))))))))))))



Тема Re: izwinqwaj ,amaнови [re: BИ]  
Автор Lenor (боклук)
Публикувано04.07.04 19:18



tolkowa li e trudno ponqkoga prosto da ne naprawish nisto . Tolkowa li e trudno da ne se naebesh s nqkogo makar i s nego da imate budeste .Mnogo sa se opleli horata naposleduk. Misliat samo za guza si demek 4esti4no a ne za wsi4ko kato cqlo .
Momi4eto go e zakusalo po- gore i ne moje da wzeme reshenie .na praga e da naprawi niakoja glupost ot koito posledicite obiknowenno ne sa dobri za nikogo .
wsi4ki sa ludnali !!! Jiwotni sys jiwotni takiwa . ludi ste !!!!
HORA ne prawete takiwa raboti zastoto sa grozni ,- mnogo grozni ;(
i za posleno poneje i az sum popadal w podoben barko4 . Prosto sa mi kazali horata : Ne si puhaj gagata , tam kadeto ti e rabotata!!



Тема Re: Спореднови [re: Mandalay]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано04.07.04 21:34



по доброто решение е да вземат и другото семейство, за да укрепят връзките си:)



Тема Re: izwinqwaj ,amaнови [re: Lenor]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано04.07.04 21:40



Чакай. Забравяш нещо основно тук. Че при жените по-рядко се среща да искат секс без да имат емоции. Тоест, при момичето по-горе най-вероятно има и емоции, не е само сексуалното привличане, макар че тя споменава само за него (да ме поправи ако бъркам).

Това, което е грозно, е да се лъже. Но привличането е красиво.
Дали си засегнат, зависи от чия страна гледаш на цялата история.
Някой беше казал нещо от рода на - Най-добрият начин да преодолееш изкушението, е като му се поддадеш. С това исках да те питам - ти би ли се чувствал щастлив и спокоен, ако знаеше, че жената, която обичаш, е привлечена от друг, но върви срещу себе си и потиска чувствата си заради теб?
Това може и да е добродетел според теб, но аз не бих била особено щастлива, ако знам, че човекът, когото обичам, потиска чувствата си и насила остава с мен.
Разбира се, когато става дума за семейство, нещата са по-сложни. И точно затова казвам, че бракът е кофти работа :-)
Спокойно де, не се ядосвай... Животът е пълен с човешки истории.
За мен важното е да съм с чиста съвест - но това зависи от приоритетите ми, така че е субективно.

Оскар Уайлд: I can resist everything except temptation

Love is not a mood, but a dynamic way of being.


Тема Re: izwinqwaj ,amaнови [re: BИ]  
Автор Tozi (loner)
Публикувано04.07.04 23:33



Dobre, da kajeme che si prava. Che ljubovta ne e vechna - razbiram. No pak kak spored tebe horata biha prodaljili da jiveiat zaedno, sled kato edna vrazka izleze najave??? Kogato naprimer jenata se razocharova ot izvunbrachnia i partnjor, i reshi che iska da se varne pri maja si, no veche ne go obicha po sastia nachin i maja i po stechenie na obstoiatelstvata razbere za cialata istoria???

Spored tebe, tova ste zapazi li semeistvoto??? Ne, niama. Prosto ima mnogo naraneni hora ot tova - dete, saprug, a i sapruga, zastoto i tia ste strada sled niakolko godini.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.