Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: izwinqwaj ,amaнови [re: cool_alyn]  
Автор Lenor (боклук)
Публикувано07.07.04 20:18



zdrawej

za towa :
И не го разбрах това за прогреса и еволюцията ??
Какво става - една жена е привлечена от един мъж, омъжва се, след това правят деца, привлича се от друг, развежда се и тн ???
А ако следващия също иска, и следващия ???

samo da dobawia kogato iska i sledwastia i posle i sledwaastia i sledwastia i taka dokuto ne pukne 4owek . Ima si hora do kuto ne puknat wse si ima sledwasti i sledwasti i obsto wzeto takawa im e filosofiata tuk m/u drugoto ne stawa za maje ili za jenii ;)



Тема Re: Аман от това...нови [re: нeпoзнaтa]  
Автор buratino (Real gligan)
Публикувано07.07.04 20:53



...сексуално привличане, опада ми косата от него!



Тема Re: ЗА сексуалното привличаненови [re: нeпoзнaтa]  
Автор *karla (лунен камък)
Публикувано07.07.04 22:44



Ако направиш тази грешка...да объркаш лични отношения с работа.... ще съжаляваш..... Но след като го направиш ще разбереш защо....
Има едно неписано правило ' където си вадя хляба не си вадя онази работа'..... и съм се убедила в това.... и ще се чувстваш виновна и ще се ядосваш най- вече на себе си.....
Няма да ти се работи после с този човек..и изобщо във фирмата.... а струва ли си...заради едно сексуално привличане..... да провалиш нещо което си постигнала....

Но ти си решаваш..... съвети ще получиш различни...защото всеки човек има различна ценностна система и различно мислене.... особено това касаещо секса...

Добър вариант е да се откъснеш за известно време от мястото където работиш с колегата си..... И вкарай в действие малко здрав разум защото емоциите са лош съветник, особено за жените... жените не е хубаво много да мислят когато нямат зад гърба си семейство... но в твоя случай вкарай в действие мозъка.... няма да е излишно..... За мъжете секса е просто секс, но жените рядко правят секс без да влагат чувства.... чувства не се влагат само когато секса ти е професия....

Радиото си е твое , димящата купчина жици и тя ще си е твоя - така казваше Алф в едноименния сериал....

Откакто чух какво мисля не вярвам на това което чувам


Тема Re: ЗА сексуалното привличаненови [re: *karla]  
Автор Lenor (боклук)
Публикувано07.07.04 23:04



zrasti
зна4и за мъжете секса си е секс пък за жените ала бала емоции и 4увства свързани заедно. Според теб и Ви .... Аз ли съм объркан нещо или съм на половина жена , или досто от мъжете които познавам са такива според вашите теории.
Може би не е вайно дали си мъж или жена а как възприемаш вси4ко може би е по то4ния отговор .
нещо се оплетох и чесно да си кажа вече ма и нищо не разбирам .Аз смятам че няма женско и мъжко мислене а просто нещо като интереси или по- то4но заинтересовуност от единия към другия и обратно .Не знам дали разбра нещо от това щото признавам си е малко объркано;
до скоро



Тема това правилонови [re: *karla]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано07.07.04 23:25



го чух за пръв път на интервюто ми за първата работа, от бъдещия си шеф :)

Тогава малко се засегнах, че изобщо се отваря такава тема... та аз бях омъжена, с дете и т.н.... бе кво си мисли тоя, баси :))
А човека съвсем по бащински ми даваше съвет и честно казано никога не съм съжалявала, че съм го тълкувала като закон божи :)
Нагледах се на латино случки с колеги - страсти, уволнения, сълзи и неспазени срокове... и като за капак хората, дето си гледат работата, а не си дзяпат... очите де... бачкаха извънредно, за да покриват горките влюбени, дето не могат да мислят за нищо друго.

Евала, че се сети :))
Ама ако гръмне радиото на колегата, димящите жици ще смърдят и на твоето бюро.


Редактирано от Hell на 07.07.04 23:26.



Тема Re: ЗА сексуалното привличаненови [re: Lenor]  
Автор *karla (лунен камък)
Публикувано07.07.04 23:48



не се обърквай..винаги има изключения.... но в повечето случаи муъжете които имат семейства се поддават на сексуално привличане и всичко приключва до там / искам малко разнообразие, но нямам намерение да си развалям семейството / - така са устроени мъжете / но пак казвам винаги има изключения / ... просто секс ...и до там... все едно нищо не е станало... приемат секса както вечеря в ресторант....

при жените не е така ....повечето жени влагат чувства в секса .... и после чувстват вина за това което са направили и за тях не е само секс .... жените са устроени така/ но има изключения/ ..... освен това на жените винаги им личи изневярата...... те по-трудно се прикриват.... да не говорим че все още е прието мъжете да изневеряват , но не и жените....

и след една такава авантюра/ защото си е точно такива/ ако мъжът не е вложил чувства ще се държи нормално, но жената ще търси близост и няма да мисли много дали това се вижда или не.... и ако той не отговаря на чувствата й .. става една.......... в крайна сметка това неминуемо се отразява на работата.

май не го обясних както трябва, но съм имала такива моменти и знам какви са били последствията....

Откакто чух какво мисля не вярвам на това което чувам


Тема Re: това правилонови [re: Hell]  
Автор *karla (лунен камък)
Публикувано08.07.04 00:09



до това правило стигнах още преди 10-на и повече години .... с личен опит... последната такава глупост направих преди 3 години..... и от тогава ми е като обица на ухото.... въпреки че има непрекъснато мъже дето се опитват да ме убеждават в противното....
Работа и интимни отношения не се смесват.... в един момент едното проваля другото.... и в 99% от случайте жените са потърпевшите... независимо дали са семейни или не....



Откакто чух какво мисля не вярвам на това което чувам


Тема всяко изключение е иявно правило!!нови [re: *karla]  
Автор Lenor (боклук)
Публикувано08.07.04 00:28



не не е така
вси4ко ще е съвсем разли4но ако не делиш мъжете и жените на разделни еденици!!!
а ги обедениш под един общ знаменател , по някога йените са прави понякога зависи от гледна 4овесхка отправна то4ка ;)
разликата е само в това 4е едните имат цици а другите имат такоз дето жените гоимат ама на вътре ;)))
прости ми за простия език аз сум малко разли4ен и се опитвам просто да внеса малко поправки във вси4ко мисля , 4е няма мъже и жени вси4ко е малко измислено както няма бели и ерни хора разбирасх ли ?
мяалко е отклоних от оснопвната тема
няма проблем малко съм пил позволено ми е ;) и си4ко е в реда на нещатата ок



Тема Re: всяко изключение е иявно правило!!нови [re: Lenor]  
Автор *karla (лунен камък)
Публикувано08.07.04 00:41



Няма да те убеждавам.... Чел ли си " Мъжете са от Марс а жените от Венера '..
Ако не си и имаш желание....ще ти дам линк откъде да я изтеглиш.... не заради друго а там много точно е обяснено защо мъжете и жените не могат да бъдат едно и също ..... въпреки че винаги има изключения...


Откакто чух какво мисля не вярвам на това което чувам


Тема питам се....нови [re: нeпoзнaтa]  
Автор Гpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано08.07.04 02:26



монтирахте ли си го,а?

няма да ми се връзваш

там където има воля,там има и път



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.