Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 20.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови  
Автор Anima (БуднаСъвест)
Публикувано06.05.04 22:48



Нищо друго няма да спаси нашите медици вече!

Това е единственото разумно решение, което трябва да предприеме правителството и президента!

Още преди три години писах в клуба за медиците ни в Либия какво ги очаква, какво са преживели, когато всички вярваха в приказки от 1001 нощ, че в затворите на Либия никой не издевателства, когато всички изказваха безумните мнения, че българите в либия били виновни, когато се сипесе завист, че били там да печелят пари ... когато блестяха в цялата светлина малоумните овчедушни приказки на почти всички изказващи се в нета по повод АФЕРАТА В ЛИБИЯ, за нашите медици. Три години по-късно някои проумяха, че не съм говорила празни приказки и че съм казвала истината.

Сега, също не говоря празни приказки, защото виждам, че много хора все още вярват в приказките от 1001 нощ, че Кадафи ще помилва НЕВИННИТЕ БЪЛГАРИ!!! Блажени са верюищите в тази държава!!! Къде е Левски да види и да се обърне в гроба. Същото овчедушие и вяра в чудесата демонстрират не само политиците ни, но и целият ни ЗАСПАЛ НАРОД!

Няма да пестя думите си, защото всички са расли в инкубатор и никой не си представя, че правосъдие в арабския свят, няма не може да има и никога не е имало ... там важи закона на джунглата .. там може да се изфабрикува всичко ... там може да си измият ръцете политиците с невинни жертви от БЕЗСИЛНА СТРАНА, за да измият собствения си позор и безсилие пред народа, за да запазят управлението на Кадафи ... за да направят може би великата арабска държава, която да изяде цялата европейска общост и унищожи щатите .... защото фанатизма там е водещ, а не "Правосъдието" им. Защото политиката, не е политика, а диктатура...

И КАК СИ ПРЕДСТАВЯТЕ, ЧЕ КАДАФИ, КОЙТО СЪС ЗЪБИ И НОКТИ БРАНИ ПОСТА СИ, ЩЕ ПОМИЛВА БЪЛГАРИТЕ И ЩЕ ЗАГУБИ АВТОРИТЕТА СИ ПРЕД СОБСТВЕНИЯ НАРОД, ВМЕСТО ДОВОЛНО ДА ПОТРИЕ РЪЦЕ И ДА ЗАТРИЕ НАЩИТЕ НЕВИННИ ЖЕРТВИ НА НЕГОВИЯ ДЕМАГОГСКИ РЕЖИМ !

Този, който прави няколко атентата в света, преди години. Който в държавата си обучава терористи, който държи в страх и подчинение като почти всяка седмица показва по телевизията екзекуции на техните стадиони, като строява всички деца от основните училища да гледат и да ги втрещява за години напред!!!

Как си представяте, че един народ, който обучава децата си от малки, да колят животни, да извиват глави на гълаби, да се смеят на кръвта и да се чувстват войни, ще бъдат милостиви към нашите невинни българки!?!

Как си представяте, че Кадафи ще има великодушието да освободи българите, като по този начин ще плюе на целият си фасон.

Как си представяте, че техният ръководител, който е върл противник на Щатите, ще се усмихне милозливо и ще освободи хора, които са първи техни първи приятели!?!

Вие на клон ли живеете, в света на Шехерезадите ли? И приказките от 1001 нощ!

Какви писма и глупости съвършени.

Хората трябва да излязат по всички градове с плакати и искане за ОБЯВАВАНЕ НА ВОЙНА СРЕЩУ ЛИБИЯ !

Как може да вярвате в честни процеси, в дипломатически ходове и простотитии!!!! Боже Господи, осъди всяко едно овчедушно същество на този свят, защото причинява много повече вреда, отколкото 10 Алкайди на света и техните сподвижници!!!

Като слушах спокойните равнодушни гласове днес по телевизията ми идваше да стрелям наред, докато не останат само ИСТИНСКИ БЪЛГАРИ ! КОИТО ТАЧАТ СЪБРАТЯТА СИ И СА ГОТОВИ ДА УМРАТ ЗА ТЯХ !


ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !
НИЩО ДРУГО НЯМА ДА СПАСИ НЕВИННИТЕ НИ СЪНАРОДНИЦИ ТАМ !


ДАНО ДОКАЖЕТЕ, ЧЕ СТЕ НАРОД, А НЕ ОВЦЕ И МЪРША, КАКТО НЯКОГА ПОЕТИТЕ СА НИ ОПИСВАЛИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ВЯРВАМ, ЧЕ В ТАЗИ ДЪРЖАВА СЕ РАЖДАТ МЪЖЕ И ИСТИНСКИ ПАТРИОТИ !!!!

ВСЯКО ДРУГО ПОВЕДЕНИЕ В СЛУЧАЯ Е СУЕТА, БЕЗСИЛИЕ И ОВЧЕДУШИЕ, КОЕТО Е ПО-ГОЛЯМО ОТ ВСЯКО ЕДНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ НА ТАЗИ ЗЕМЯ .


ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО ПЛАШИ ЕДИН АРАБИН Е ЗАПЛАХАТА ЗА ЖИВОТА МУ !
САМО ТАКА ЩЕ ГИ СПАСИМ ! НИКАКВА ДРУГА ПОЛИТИКА В КАДИФЕНИ РЪКАВИЦИ НЯМА ДА ДАДЕ РЕЗУЛТАТ !

НАРОДЕ, НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБУДИТЕ И ДА ПОКАЖЕТЕ, ЧЕ СТЕ ПОТОМЦИ НА ЛЕВСКИ И ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ПОЗВОЛИТЕ ЧУЖДА РЪКА ДА ПОСЯГА НА БЪЛГАРСКИ ЖИВОТ ! КОЕТО Е ЕДИНСТВЕНОТО ДОСТОЙНО ПОВЕДЕНИЕ.

ИЗЛЕЗТЕ НА ВЪН И ИСКАЙТЕ ДА СЕ ОБЯВИ ВОЙНА НА ЛИБИЯ !

друг изход няма, няма и да има - това е единствения език, който говорят арабите и на който можеш да се разбереш с тях, останалото са безсмислици!


АЗ КАЗАХ, ДАНО ИМА КОЙ ДА МЕ ПРОЧЕТЕ И ПОДКРЕПИ НАВЪН ПО УЛИЦИТЕ, ПО ПЛОЩАДИТЕ, ПРЕД ПОСОЛСТВА И КОНСУЛСТВА - НАВСЯКЪДЕ - ТРЯБВА ДА ИЗЛЕЗЕМ И ЗАЛЕЕМ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ С НАШЕТО НЕДОВОЛСТВО И ЖАЖДА ЗА СПРАВЕДЛИВОСТ ЧРЕЗ ВОЙНА !




Няма по-голям срам за един народ и една държава от овчедушното търпение!!!


Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор Anima (БуднаСъвест)
Публикувано06.05.04 22:53



НЕ ВИ ЛИ Е ДОСТАТЪЧНО,
ЧЕ ОТ ПОЛИТИЧЕСКИ И ДИПЛОМАТИЧНИ ХОДОВЕ,
ДОВЕДОХА БЪЛГАРИТЕ ДО РАЗТРЕЛ !


Още ли вярвате в приказки от 1001 нощ ?

Чакам предложения за инициатива, кога ще се излезе по улиците.
Очаквам да се пуснат във всички клубове призиви, за излизане по улиците в цяла България и за отправяне на възможно най-безумното искане "ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ" щом няма справедливост за Българите! Та само те ли бяха работещи в тази болница за толкова години там?!? Толкова е ясно на всички, че целият процес е възможно най-гнусната инсинуация, за запазване на нечие управление там !?!!

Няма по-голям срам за един народ и една държава от овчедушното търпение!!!


Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор Anima (БуднаСъвест)
Публикувано06.05.04 23:06



Темата да бъде закована, моля модератора.

Няма по-голям срам за един народ и една държава от овчедушното търпение!!!


Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор Mapи (por una cabeza)
Публикувано06.05.04 23:38



Абе ти се бъзикаш, с тея гъзолизци дето тука се правят на политици, а иначе не са нищо друго освен едни П* заспали ще направят нещо освен некви си дипломатически ходове??Дето на никой не му пука за тях...тва е...ако бяха американски докторите, досега джамахирията да е изчезнала от географската карта,ама ние нали сме МНОГО умни и 6 години правим няма да кажа кво на либийците - сега медиците плащат за "куража" на политическите ни МЪЖЕ (ХЕ ХЕ какви МЪЖЕЕЕЕЕЕЕЕ)


Siempre tuya desde la raiz...

Редактирано от Mapи на 06.05.04 23:56.



Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор aлиca_1 ()
Публикувано07.05.04 05:26



Това за войната срещу Либия звучи смешно. Ти как си го представяш? Нали едни такива репортажи с призиви за война биха утежнили още повече положението на и без това изстрадалите ни медици. Наивно е също. Но знаеш ли лично на мене какво ми се иска и ми изглежда много правдоподобно и невинно...
Нашите спец полицаи например лекичко изфабрикуват едно обвинение срещу пребиваващи в БГ либийци, че разпространяват наркотици, подстрекават към ислямизъм, може дори да се окаже че са терористи. Хващат ги, задържат ги така невинни и медиите ни вдигат един шум, колкото се може да се чуе до Либия и на запад. Мисля, че това по- резултатно би било.

"Sometimes, when I look deep in your eyes, I swear I can see your soul"


Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор БeзcъннaМодератор (лавина)
Публикувано07.05.04 10:33



Мамка му бе! Кажи аз какво да направя? Айде кажи! Как ни виждаш във война? Нали ще окапем отвсякъде срещу тези?! Бясна съм. И какво? Да печатам позиви ли? Какво? Да обсадя посолството? Да отвлека куп либийци? Кажи!



Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор *cлънчицe (изгрев)
Публикувано07.05.04 10:57



На първо време те моля да заковеш темата ми горе.

If You Wake Up And Don't See The Sun, So You Are Dead Or You Are The Sun!


Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Mapи]  
Автор Anima (БуднаСъвест)
Публикувано07.05.04 10:59



Ако за нещо ми е тъжно, болно и мъчно, то е за това, че никой не си мърда пръста да разпита, аджеба, какви са нравите, обичаите ... какъв народ, са изобщо Либийците, какъв е режима там? Защо никой не пита, а всеки изказва "компетентно" мнение.

Не разбра тоз народ, че просто така - нищо не става - тази схема НЕ РАБОТИ!

Аз не знам какво още трябва да избълвам. Била съм там. Имала съм познат вкаран в затвора, за това, че си беше забравил документите в къщи и лежа 3 месеца, спаси го само това, че ходехме всеки ден цялата българска гилдия, барабар с децата да го виждаме, изкривихме се да носим храна за почти целия затвор.

Аз нямам нищо против народа - те са ХОРА - човечни са. Като видяха как стоим здраво зад човека, започнаха самите пазачи, да го пазят, отделиха го, да няма насиля над него. Той добре, че беше каратист - иначе щяха да го спукат .. не казвам от какво - то е ясно. За 3 месеца стана 45 кила в затвора. Една нощ не си позволи да мигне. И беше благодарен, на това, че ходехме с децата там. Арабите държат много на тях.

Аз като майка, се вълнувам за това, че има заразени деца там. Нещо повече имам приятелка там - арабка и се питам дали е добре и цялата й къща ли са добре - нямам връзка с нея, откакто се преместиха в нова къща. Страдам за тях, но знам, че нашите медици не са виновни, а заниженото ниво на хигиена.

Знам много неща и когато роптая и казвам "война" не е просто защото съм крайна, а защото до тук я докарахме, ако искаме да ги спасим.

Имам приятели там. Съжалявам за цялата гнусна политическа афера, която се разиграва пред очите на цял свят и всички мълчат. Нали сме в НАТО ? А сега да видим НАТО ще обяви ли война на Либия. Има поне две основания - подкрепят Алкайда, обучават терористи за тях и се разиграва отново Уотъргейт спектакъл. Защо запада не се реваншира например за Антонов и аферата с папата? Един човек полудя, заради тъпи политически ходове и конспирации на студената война. Някой с нещо да се отплати на България? Какви политици имаме, като не могат да използват всеки коз, за подстрекаване към действие в положителна посока за нас? Аз съм огорчена, възмутена и напълно шокирана.
От изказванията на другите започвам да се чудя еднаква кръв ли тече във вените ми с тяхната???? Това не е деликатност, не е политика, не е нормално и трезво преценяване на ситуацията.

Бе, народа расъл в инкубатор, заченат в епроветка, както виждам. Като чуе война и настръхва.

Това не е така. Война има и с мирни средства, без да се стига до нападение, само заплаха за война. Това е военна стратегия. Баси народа и това ли трябва да обяснявам, че да проумеете какво да искате по площадите.

Някога, когато либийците правиха атентатите - не този на 11 септември, те правят винаги атентати - свалят самолети, гърмят дискотеки ... та тогава, като свалиха самолет на Италия, Щатите си вдигнаха Дъ-то и 6 ти американски флот и го инсталираха пред морските граници на Либия, метнаха една бомбичка в едно градче, да ги предупредят, после струпаха войска откъм Египет на границата. Ми ето това трябва да направят наще - маневри пред границата и ясно засвидетелстване на държавна позиция!

Като казвам трябва да обявим война, не значи веднага да се нахлуе!
Ама сте едни военни стратези !



Пък като гледам и как са се запалили мъжете да пишат ... ми става ясно защо турските ятагани са ни клали толкова години и защо са таковали най-хубавите моми ... добре, че са се самоубивали заради поруганата чест, та кръвта ни е останала чиста и не са раждали.

Май българските жени сме по-големи мъже в тази държава, от който и да било мъж, та дори и президента. Вчера като чух Първанов лошо ми стана. Една дума твърдо казана нямаше ! Една ! Стана ми не само гадно и лошо, направо ми причерня. Добри политици излизат само от хора с ХАРАКТЕР!
Това е! В него характер не видях, видях мън мън мън ... и нищо повече. Това позиция на държавен глава ли е, който вярва, че сънародниците му са невинни ли? Баси! Това е позиция на президент, който произнася смъртна присъда за тях автоматично. Защото е видно от татък средиземноморието, как лесно някой може да използва българите и без проблем за страната и режима им за изтривалка на собствените им грешки и пропуски в здравеопазването !!!!! Кой ще си признае сам грешките, та да му падне режима, м?

Няма по-голям срам за един народ и една държава от овчедушното търпение!!!


Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!! [re: Бeзcъннa]  
Автор Anima (БуднаСъвест)
Публикувано07.05.04 11:04



Закови двете теми, мойта и на Слънчицето, това за сега, пък после ще се организираме заедно да ходим на митинг.

Десйствай!

Няма по-голям срам за един народ и една държава от овчедушното търпение!!!


Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!! [re: aлиca_1]  
Автор Anima (БуднаСъвест)
Публикувано07.05.04 11:05



Това за войната изобщо не звучи смешно, скъпа!!! ВЪОБЩЕ НЕ Е СМЕШНО !
Повярвай ми.

Смешно ли ще ти бъде, когато обесят невинни и си чакала политиците и дипломатите да оправят положението. При един режим като на Кадафи, взет с революция, изринато всичко, изпозастреляно ... с див метод на установяване на властта b]единствено дипломацията и правосъдието звучат смешно

Разбираш ли? или трябва да изпиша още няколко страници какво представлява Либия, какво представлява режима на Кадафи, какво представлява там законодателна система, какво представлява политиката външната на Либия и какво е влиянието на външните фактори за вътрешната политика. Би му мамата ще отида в МИО да следвам арабска външна политика - за това си трябва спешно нова специалност. Пълно невежество в нашите политици относно всичко, касаещо арабския свят.

Няма по-голям срам за един народ и една държава от овчедушното търпение!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.