Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Само един шанс имахменови [re: Anima]  
Автор Moни (новак)
Публикувано09.05.04 15:28



ама го проспахме както винаги. Ако сега си гневна, то трябва да излееш гнева си на бившия кабинет и най-вече към хубавото Наде.
А що се отнася до пропуснатия ни шанс, то това знаеш ли какво беше според мен? Няколко куфарчета с парички за френските легионери и нямаше начин нашите българи да не се измъкнат. Предполагам, че знаеш как стават тези работи?
Не ми говори сега за война, това са пълни глупости. Може да прекратят дипломатическите отношения с Либия, но да се говори за други заплахи е смешно, Anima.
Всички хора се вълнуват от присъдата, но не бива да се изпада в крайности особено като тази, която ти предлагаш.
Между другото, дори да допусна, че се права, никога не бих застанала зад твоята идея. Прекалено си емоционална и в стремежа си да излезеш права, дори си способна да нагрубяваш другите. По-скоро те избива на лудост и това е изцяло в твоя вреда.
Извинявай, ако съм те засегнала с нещо, но и аз исках да си кажа мнението.



Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано10.05.04 09:22



против всякакви войни съм аз
войната винаги е била нещо кофти
това не е моята война



Тема Re: Само един шанс имахменови [re: Moни]  
Автор Anima (бясна)
Публикувано10.05.04 13:05



Не си ме засегнал въобще. Благодаря, че имаш мнение по въпроса.
Изказването ми за война е просто мнение, че нищо друго не е останало и всяка друга кауза е загубена. Явно никой не разбра какво искам да кажа и подчертая. Това, че ясно виждам как нищо друго не остава освен този път, като факт. Искаме или не искаме. Аз да не би да искам война. Обаче като политици и адвокати не можаха да се справят, какво остана ?

Независимо къде са причините и какви са, нещо друго да е останало.
Значи щом не може и форма на натиск да им окажем, било то под военна заплаха, то нищо друго не остана, освен да мълчим и да гледаме как ги убиват - това се очертава.

Няма по-голям срам за един народ и една държава от ....овчедушното търпение!!!


Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: PYTHON]  
Автор Anima (бясна)
Публикувано10.05.04 13:10



Ама защо сте такива БУКВАЛИСТИ ВСИЧКИ ?

Да не мислиш, че аз много искам война.
Провокирам, за да чуя някой да ми каже евентуално:

от юридическа гледна точка може да се направи още ..........това ...
от политическа гледна точка не е направено още .......... това ...

или от не знам си каква военна точка евентуално би могло да се направи още ... това

Обаче виждаш ли какво получих за моята провокация ... и желание да обясня положението какво е в истинския му вид.

Освен анализ разбор и не знам си какво на моята личност, псувни и нападки ... е разгеле, тук таме някой дал нещо като мислене по въпроса. И все пак ...
какво да мисля за нивото на дискусията ми кажи?

И ти само ще ми кажеш, че не си за войната ... и нямаш ли друго мнение по въпроса или очакване ... или какво виждаш, че би могло да се направи.
Защото аз съм твърде много скептик и не мисля, че вече може нещо да се направи с дипломатически и юридически методи.


И в добавка:
Дори да посети Първанов Кадафи, не смятам, че като се усмихнат двамата един на друг - ще се стигне до помилване, точно обратното. Някой трябва да покаже с твърд глас и неодобрителен поглед, че не одобрява всичко, това което се случва с нашите медици. Представям си обаче, точно усмивка и равен монотенен напевен глас да изказва някакво мнение ... без да може да натежи като авторитет и като държавен глава на една страна, която също може да приложи санкции - защо например не си изтеглим целия контингент от медици и работници от Либия. Ето един силов метод и крайна мярка, обаче намират и за такова действие оправдание. Защо? Простичко - понеже ще загубят хиляди динари от Либийската държва като печалба някои части и държавни фирми. И какво се получава - икономическия интерес на едната страна и политическия на другата ще осъдят на смърт нашите сънародници.

Да вината не е само на Либия!

Редактирано от Anima на 10.05.04 13:14.



Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано10.05.04 13:38



ти ще подпалиш трета световна начи

аз ли кво мнение имам а
имам си мнение аз ама си трая са
иначе 5 години слушам как ше им се размине начи
ебати и разминаването - мое и да си утрепт а може и да не си ги утрепат
пълен ташак си правят либииците с нас
100 % ташак
и на празника хоп
опалааааааааааа
майката са си ебали долна тия цигани гадни
абе за смях сме станали да знаеш
на циганин не му ли вземеш страха става мнооо нагъл да знаеш
ако зависеше от мен начи ....
за 24 часа щяхме да имаме делово предложение към оня педал загубен алтав кадафи
и ше го поеме шибаното предложение
ъхъ



Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано10.05.04 13:44







Тема Re: Само един шанс имахменови [re: Moни]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано10.05.04 13:44



що говориш глупости а
а тая измет тук циганска арабска която се занимава с далавери само бе
тия шибани ебльовци тука
до кога ше ги търпим да се надуват тия лайнари
шото след по малко то 10 години тук всеки бачкатор ше е чужденец и то циганин
още са ли да ни се качват на главата тия мръсни емигранти
такива като теб докато не ги прасне некой циганин у десетката не им идва акъла да знаеш



Тема Re: Само един шанс имахменови [re: Anima]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано10.05.04 13:54



след като си отглеждаме само педали и всякакви модели обратни не можеш да очаква друго освен и обратна политика и кво ли не
всичко е обратно начи



Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: PYTHON]  
Автор Anima (бясна)
Публикувано10.05.04 16:47



на циганин не му ли вземеш страха става мнооо нагъл да знаеш


E, право в целта се изказа. Точно това е хватката - иначе всичко отива по дяволите.

Ми трета няма да запаля, обаче трета световна ще стане, ако сега някои Нотвци и ЕС не използват момента да ликвидират една от главите на змея...
щото после ... ще духат и те супата. Нали знаеш Нострадамус какви ги е предвидил за третата световна и знаеш от къде идва.

Бе... не ми се говори просто по въпроса - жми града е и политиката и всичко

Няма по-голям срам за един народ и една държава от ....овчедушното търпение!!!


Тема Re: Само един шанс имахменови [re: PYTHON]  
Автор Moни (новак)
Публикувано10.05.04 20:28



Ти да не ме четещ някъде между, под или над редовете Айде да вземеш пак да ме прочетеш, а!
Изказах мнение за скъсване на дипломатически отношения с Либия /ако се изпълни присъдата/, от което се подразбира, че всички либийци в БГ би трябвало да са OUT. Не е никак хуманно, но каквото повикало, това се е обадило, нали? Много съм ядосана на тема "делото в Либия" :((
И да си върнат заемите тези гадове!
Баси несправедливосттта :((( Преебават ни както си искат, толкова ли "леки" изглеждаме"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.