Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор devaluator (непознат)
Публикувано08.05.04 02:11



Навремето в клуб "Либия", моето момиче, си говорехме за Стивън Кинг... защото отказаха да направят специален клуб за него. И защото клубчето беше празно. Преди две години никой, ама никой не се сещаше за тия шестимата. Аз съм свидетел.

Всичко, което има цена, подлежи на обезценяване. (devaluator)


Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: devaluator]  
Автор Anima (БуднаСъвест)
Публикувано08.05.04 02:19



Ти си смешен с тези твърдения, за които пак "ДОКОЛКОТО ЗАНЕШ" някой много вътрешен ти бил казал. Ти не разбираш ли, че по-навътре няма кой да видиш и да срещнеш в този нет? Да секретарка съм, обаче хал хабер си нямаш какво друго работя ! Голям капацитет се извъди и по двата въпроса - няма що.

Сега една проста секретарка, без образование ще ти го каже в прав текст.
Двата оставащи реактора са такива, двата закриващи не само Джъмбо няма да издържат, ами и ти ако се изкака отгоре им... е това в преносен смисъл, разбира се. И не знам къде по света се намираш, но аз съм тук в БГ и съм била и там в Либия - знам реално как стоят нещата, за които говоря и никога не се надувам и не се правя на знаеща. Знам си мястото в живота и не ми пречи да говоря за нещата, за които наистина съм информирана.



Забравих да ти кажа: реакторите могат да се пазят и с ПРО. Ти и това не го знаеше, нали?

Бедна ти е фантазията, скъпо момченце какво знам аз и какво ти, относно Козлодуй, но е държавна тайна и няма да чуеш грам повече от мен!

Няма по-голям срам за един народ и една държава от овчедушното търпение!!!


Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор devaluator (непознат)
Публикувано08.05.04 02:27



Ами не, аз не съм получил информацията си от интернет, а от известни имена в строителството А "доколкото знам" казвам винаги, дори когато съм 100% сигурен.
И доколкото знам, на секретарките работата им е да пишат, не да разсъждават. Нито да обявяват война. Иначе - нищо лично. Това не е срамна професия. Но... всяка жаба да си знае гьола, а всяка секретарка - стола, ако мога така да се изразя
Лека нощ

Всичко, което има цена, подлежи на обезценяване. (devaluator)


Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: devaluator]  
Автор Anima (БуднаСъвест)
Публикувано08.05.04 02:35



Аз пък ти се чудя, защо мислиш, че моята информация е от интернет. Когато присъстваш на толкова Конференции и кръгли маси, на колкото аз съм била и когато изслушаш, толкова мнения и специалисти, колкото аз съм изслушала, тогава ела да си поговорим пак и да ти кажа къде ми е гьола и каква жаба съм.
Само внимавай, че съм много крастава ... и не си мисли, че като ме целунеш ще стана принцеса.

И още нещо, моя шеф не е толкова прост, че да си избере скертетарка, която само да седи за да я изчуква или за да му прави кафета, нито пък да пише без да мисли. Също така имай предвид, че се познавам много добре с шефа отговарящ за сигурността на АЕЦ и то от много години. Така, че за какво ми говориш BTW ? И къде отиваш .. знаеш ли?

Тонът ти започва обаче да придобива уважителни измерения към мен, за което вече много се радвам. Благодаря. Лека нощ и на теб.



Няма по-голям срам за един народ и една държава от овчедушното търпение!!!

Редактирано от Anima на 08.05.04 02:51.



Тема За енергетиката - да поясня още нещонови [re: devaluator]  
Автор Anima (БуднаСъвест)
Публикувано08.05.04 03:42



Европейците много добре знаят, че ключът за бараката се нарича "оптимизирани загуби и жестоки икономии". Нещо, което тукашните стратези сте проспали.

Ключът от палатката се нарича Развитие на енергетиката с минимални загуби и включа два плана за енергийна ефективност - да те светна, че нашите експерти нищо не са проспали.


За теб знам, че нощта ще е лека, защото си се цвръкнал в чужд гьол, за мен няма да е, защото съм съпричастна към съдбите български.

Няма по-голям срам за един народ и една държава от овчедушното търпение!!!


Тема Ало, стратежкатанови [re: Anima]  
Автор Fro (zen)
Публикувано08.05.04 22:28



Бамбандировките над Триполи не са се състояли от една "метната" бомба... ако не правиш разлика де...



Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор Fro (zen)
Публикувано08.05.04 22:33



И освен това много ми е интересно кога в България ще затворят лекар или който и да било за това, че ... например заразиха сума народ с хепатит в Стара Загора, и това не е само там, но тогава нашумя.

Нашата хигиена и здравеопазване може да са малко по-добре от тяхното, но при всички случаи много далеч от идеалното.



Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор Fro (zen)
Публикувано08.05.04 22:39



Аааа,хахахаха, значи ти си от тези дето ни управляват, и дето няма да сложиш пушка на рамо, а ще пратиш синовете на бай Грую. Хаххааа, маце, уля се мари таъпанарко...



Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!!нови [re: Anima]  
Автор Fro (zen)
Публикувано08.05.04 22:44



А и освен това и ти си затваряй тъпчи-хуйника. Или не, построй първо една ТЕЦ и вместо пара да ползват онва дето ти излиза от там...



Тема Re: ВОЙНА ЗА ЛИБИЯ !!!! [re: Anima]  
Автор Fro (zen)
Публикувано08.05.04 22:55



Глюпости, вътрешна на Русия, че те и в Арктика да ги топнат - пак никой няма да пострада, ама нали така е по-лесно да се заблуждава народа, че Костов примерно замрази не ами срина отношенията ни с Русия...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.