Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 27.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Медиците в Либия- да направим нещо  
Автор *cлънчицe (изгрев)
Публикувано06.05.04 22:29



нека направим нещо - пишете и накарайте приятелите си да пишат мейлове до ЕС, до Белия дом - да ги засипем с мейлове, на Запад и особено в САЩ отдавна има такава практика - масиран обществен натиск чрез Интернет - и работи.

нека не оставаме само с кампанията "1 милион писма", нека я продължим.

в БГ около 15% от населението има достъп до Интернет. ако само 1% изпрати мейл, това са 75 000 мейла! нещо, което, обзалагам се ще има ефект. не казвам, че Буш или който и да е там от Съвета на Европа ще отвърти два шамара на Кадафи, но все ще направи нещо, да оставим настрана, че това няма как да не влезе в големите международни информационни агенции, което ще доведе до подкрепа и допълнителен натиск. може и директно да се търсят съмишленици в Мрежата - пак повтарям, това вече се прави, антиглобалистите как мислите, че се организират?



адреси на Съвета на Европа и Белия дом:

infopoint@coe.int

visites@coe.int

president@whitehouse.gov

vice.president@whitehouse.gov




За писане по ще се намери някой, но дали е достатъчно? Не трябва ли и да се съберем някъде?



хайде да стартираме мейл канонада. тя не пречи на един организиран изблик на гняв пред либийското посолство. това изисква по-сериозна организация - хайде помогнете ми да постнем идеята в други клубове (че ако съм само аз, ще излезе, че съм някакъв психопатен екстремист, не че вече не го постнах това за мейлите в 2 други клуба) - и за мейловете, и за събирането.

ТИ ще направиш ли нещо? мейлове и постване по клубовете?

щото българите сме лесни да говорим, ама като трябва да се съберем, за дасвършим нещо...




Сега ги почвам поред, където не си ти ще постна аз.


Всички дето обичат България да отиват пред камиларския стан на адрес
София
Академик Сахаров, резиденция 1

с цел немирен протест


така поединично и неорганизирано няма да има ефект.

хайде да постнем това във всички клубове, като посочим дата и час. да не е утре, защото трябва да го прочетат повече хора, а например в понеделник? то и шибаните араби в посолството ще почиват сега.


If You Wake Up And Don't See The Sun, So You Are Dead Or You Are The Sun!


Тема Re: Медиците в Либия- да направим нещонови [re: *cлънчицe]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано06.05.04 22:45



Слънчице, наистина си Слънчице

оттук се роди идеята, в разговор мой с една дама. и двете започнахме да постваме. е, първо засилих 20-тина мейла до адресите :)

разбирам, че ще мейлнеш и ти, и ще опиташ да убедиш познатите си за същото?

радвам се, че Приятели имат мод като теб

IMAGINE...


Тема Re: Медиците в Либия- да направим нещонови [re: *cлънчицe]  
Автор Anima (БуднаСъвест)
Публикувано06.05.04 23:04



От постване и мейлове файда НЯМА, няма и да има!

Нужна е организация.

Точно време !
Точно място !

Време за правене на плакати и поне два дни, докато се организират хората.
Събота или неделя - да се получи едно огромно народно недоволство от единия до другия край на България, да отразят медиите всичко това.

Иначе нищо няма да стане! Повярвайте!

Няма по-голям срам за един народ и една държава от овчедушното търпение!!!


Тема Re: Медиците в Либия- да направим нещонови [re: *cлънчицe]  
Автор Mapи (por una cabeza)
Публикувано06.05.04 23:16



Тези e-mails са за публичен достъп, файда да се пише до тях няма.
Иначе съм ЗА немирния протест пред посолството на скапаната им държавица.

Siempre tuya desde la raiz...


Тема Re: Медиците в Либия- да направим нещонови [re: Anima]  
Автор Mapи (por una cabeza)
Публикувано06.05.04 23:31



Тея самолети дето днес летяха за парада защо не ги наровариха с разни нещица и не ги напускаха в Триполи?Те арабелите са шубета честно при това само чакат малък външен натиск за да съборят Кадафи щото го мразят - понеже не са били 40 години като нас с комунизъм там

и защото знам какво беше като им меткаха бомбите американците 86 година - кадафи се насра и избяга в пустинята и остави народа да ги бомби
и знайки всичкото това, как може да има малоумници дето да вярват в чудеса, че баш пък Кадафи ще ги помилва !!!!!! това направо ме хвърля в тъча

Siempre tuya desde la raiz...


Тема без коментарнови [re: *cлънчицe]  
Автор Mapи (por una cabeza)
Публикувано07.05.04 00:01



БТВ организира в 19:30 ч.-на моста до НДК ПРОТЕСТ срещу присъдата на медиците ни. Нека запалим по една свещ и да се присъединиме!

" Осъдиха на смърт българските медици в Либия. Би Ти Ви призовава - да се съберем в 19 часа тази вечер на моста при НДК в София. Нека всички запалим свещ в подкрепа на нашите сънародници и да изразим вярата си в невинността на българите.

06 Май 2004

По-рано днес на Би Ти Ви беше отказано от църквата "Свети Георги" да призове хората в двора на храма, където да запалим свещ, а православен свещеник да се помоли за спасението на сънародниците ни.

Въпреки че обяснихме, че нашият мотив е не да протестираме, а да призовем за справедлив процес, от църквата категорично ни отказаха присъствие дори в двора, защото се страхуват от религиозно противопоставяне.

Домакинката на църквата дари от свое име 100 свещи, а отците обещаха да споменават медиците ни в общите им молитви. "



Siempre tuya desde la raiz...


Тема Re: Медиците в Либия- да направим нещонови [re: Джeйн]  
Автор *cлънчицe (изгрев)
Публикувано07.05.04 00:09



Няма проблеми, винаги на разположение :))
Да, ще пиша. И други ще призова да пишат.

А аз се радвам, че има хора като теб и като андра, дано станем повече :))




If You Wake Up And Don't See The Sun, So You Are Dead Or You Are The Sun!

Редактирано от *cлънчицe на 07.05.04 00:13.



Тема Re: без коментарнови [re: Mapи]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано07.05.04 00:12



Ми само това липсва - да започнат и верска война освен всички други обвинения. Като нищо значи. С арабите трябва да се внимава защото са луди на тема религия.

Love is not a mood, but a dynamic way of being.

Редактирано от BИ на 07.05.04 00:13.



Тема като си толкова отворена,нови [re: Anima]  
Автор *cлънчицe (изгрев)
Публикувано07.05.04 00:37



ми хайде предложи ти нещо де.
Предложи ден, час. Предложи място- откъде да се тръгне, как да се направи. Иначе е лесно да се дава акъл, това всички го можем .
Дай идеи за плакатите... хайде, предложи нещо, като не одобряваш това.
Ии да ти кажа, не мисля, че точно преложението на Джейн можеш да даваш като пример за овчедушно търпение.

If You Wake Up And Don't See The Sun, So You Are Dead Or You Are The Sun!


Тема Re: като си толкова отворена,нови [re: *cлънчицe]  
Автор aлиca_1 ()
Публикувано07.05.04 05:31



На мен понеделник ми се струва добре като идея, ако може дори някой да го предложи телевизиите да го обявят, а като час 18 или 18.30, докато народа не се е прибрал от работа, че после не можеш ги мръдне от къщи.

"Sometimes, when I look deep in your eyes, I swear I can see your soul"



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.