Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ПОТЪВАНЕнови  
Автор Anima (Love.Expert)
Публикувано27.04.04 16:44



В РАБОТА ... работа ... работа...

В работата - работа,
в къщи - работа!

Чудя се истина ли е това!?
Или съм полудяла нещо!?
Все работа ... как пък не ме потърсиха,
за разходка до хаваите, ами за работа,
Питам как?

А на вас събрала ли ви се е толкова много работа,
колкото на мен, че ми идва да извикам
от ужасния ужас, с който се нагърбих вече?!



Тема и в по-дълбоките водинови [re: Anima]  
Автор Anima (Love.Expert)
Публикувано27.04.04 16:47



май няма живот в тази държава,
то и да има живот ли е ... без работа.

Чудя се, дали пък ако има живот,
то непременно ще е любов и ако
е любов, то дали вече любовта не
минава вече само през бизнес
предложенията на нечии персони ?

Това нов метод за любовно
обяснение ли ще да е
или да си го приемам
просто като работа !?



Тема Re: ПОТЪВАНЕнови [re: Anima]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано27.04.04 16:47



който бачка зло не мисли.
или който пиеше зло не мислеше

трябва и да се бачка
и на хавайте се бачка да знаеш

кво бяха написали ония идиоти загубени а?

ТРУДА ШЕ ВИ НАПРАВИ СВОБОДНИ!!!!

е оставаше и на немски да го напиша



Тема Re: и в по-дълбоките водинови [re: Anima]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано27.04.04 16:53



в колко части мислиш да си изложиш мисълта да не те прекъсвам де



Тема Re: и в по-дълбоките водинови [re: Anima]  
Автор Kpъr (влез)
Публикувано27.04.04 17:09



учи ли се лесно естонски ?



хайде, заради липсата на чужбински достъп ще "спам"на с цялата статия, а междудругото и лекции по КГБзъм се оказват търсени :

В Естония парламентът обяви достъпа до Интернет за основно човешко право, а по брой мобилни телефони и Интернет-връзки страната е пред Франция и Италия. Само преди 13 години едва 700 хиляди души имаха стационарен телефонен пост.

Авангардните технологии са навлезли толкова надълбоко в бита на гражданите на Естония, че наскоро правителството и Европейският съюз финансираха изграждането на услуга, наречена doc@home (доктор вкъщи). Според ръководителя на Docobo, компанията която създава устройствата за домашен преглед и предаване на информацията до лекуващия лекар, "Естония трябва да инвестира в такива иновационни идеи, защото няма кой знае какво да продава, освен мозъците на хората си".

В момента в Естония безплатен и безжичен достъп до Интернет се предлага навсякъде - от бензиностанциите и библиотеките, чак до Ирландската кръчма в Тарту.

Цифровите подписи на естонците са част от техните цифрови карти, които служат и като документ за самоличност. (б.р. в България стойността на цифровия подпис, който не служи като документ за самоличност е 84 лв. за първоначално издаване и 50 лв/годишно за подновяване, като отделно се заплаща и стойността на т.нар. смарт карта - 36 лв. В Естония е 5 лева. Еднократно.)

С цифровите карти може да се попълват заявленията за данък общ доход, да се осъществява комуникация с банките, да се гласува "онлайн" и дори да се купуват по-евтини билети за автобус.

Един на всеки четирима естонци вече има цифрова карта. С изтичането на срока на старите им паспорти, всички естонци постепенно ще преминат към цифровите документи.

Уроците от съветския КГБ са довели дотам, че ако някой държавен служител се опита да направи търсене на данни за естонски гражданин, последният веднага може да види кой се е интересувал от данни за него и да попита защо.

В момента в Естония един компютър се пада на 20 ученика - по-добро съотношение, отколкото в Западна Европа (б.р. - в България това съотношение е 1500:1, но за сметка на това по съотошението на учениците към софтуерни лицензи на "Майкрософт" сме почти като в Естония - 20:1). След няколко години обаче се очаква в училищата да има повече компютри, отколкото ученици.


Ако имаш подходящата нагласа, интересните проблеми сами ще те намерят

Тема Re: ПОТЪВАНЕ [re: Anima]  
Автор Moapeйн. ()
Публикувано27.04.04 18:43



мче едно твърдо не мож ли веднъж викна?!




Тема Re: и в по-дълбоките водинови [re: Anima]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано27.04.04 19:51



ако това ще те успокои, живот няма и в ред страни, които искаме да "ги стигнем..." (ала Тодор Колев).

бачкат като `аляви. мнозина на две места (най-вече в УСА). след бач - гоу хоум, тв и бира за рилекс, sех преди сън и tommorow опять again.

събота - викенд, недела - одмор от викенда, понеделник - опять again.

на гости - два пъти в месеца. и т.н., и т.н.

баси

IMAGINE...


Тема Re: и в по-дълбоките водинови [re: Anima]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано28.04.04 09:07



Дали е точно живот не знам. Ама се живее. И аз съм нападнат от работа в ужасни размери и ужасни претенции. Прибирам се и ми иде да пукна на място и да се отърва. Но не е толкова лесно А любовта? Всеки я тълкува както си иска. На мен ми харесва определението на Висоцки че мястото на любимата е "во дворец где играют свиреви"

Hа 2 метра пред мен ходи табелка "Внимание гад! Хапе!"


Тема Re: ПОТЪВАНЕнови [re: Anima]  
Автор Jassen (пристрастен)
Публикувано28.04.04 09:13



При мен е почти същото. Само че съм олекотен с това от работата ми да не зависи финансовото равновесие вкъщи.
Да си стискаме палци, тече ми най-противната седмица за тази година.


***
Линк:



Тема Re: ПОТЪВАНЕнови [re: Anima]  
Автор БeзcъннaМодератор (лавина)
Публикувано28.04.04 09:39



О, скъпата. Поне върви ли, буташ ли, ма поне май върви? Аз такъв гаффффф си направих вчера, че полудях! Оправих всичко де, но защо всеки ден трябва да изпадам в стресиращи положения не мога да разбера!!! Но и за кафе време намираме, а? Това е истината - да те спъват, но да нагласиш всичко!!! Ще се оправиш, знам. Целувки!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.