Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 19.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шоколадова торта, мацетанови  
Автор Gatsby© (MнoгoГaмен)
Публикувано12.02.04 14:23



не прави само килограмчета. Прай и хай.

10 учители от една греманска гимназия са закарани в болница. Симптомите: Умешване на съзнанието, гадене, треперещи крайници. Яли шоколадова торта. В болницата са немерени остатъчни продукти на от всички цененото и разпространено стайно растение Cannabis. Тортата намерили оставена пред
учителската стая. Били са така небрежни, защото от години вървял там един проект. Учениците правят сладкиши, закуски, торти - а учителите ги копуват от тях. Така събраните пари - отивали за децата в Чернобил. Проекта се движи от няколко години.

Ообаче. Не само учителите са смотани. През януари имше в една друга гимназия друг случай. Двама ученика получили полувин кило шоколад вместо поръчания хашиш. Оплакали се на директора на гимназията. Все пак им е струвало 900 евро. Баси хитреците

нямаш шанс - исползвай го



Тема Re: Шоколадова торта, мацетанови [re: Gatsby©]  
Автор БeзcъннaМодератор (няколко)
Публикувано12.02.04 15:53



Ти знаеш ли тук каква реклама си имаме? Зеленичко листо марихуанка под път и над път. Не само реклами печатани, ами и на всяка що-годе свободна стена пръскани по шаблон. Да има! Било "Не на марихуаната! Пийте водка!". Някаква Мери Джейн. Това жаргон за тревата ли е? Абе, да им имам рекламите, тая ме дразни.

Иначе... Ми загубени учители бих казала. И децата знаят случайни такива неща да не ядат, а те се зарадвали... А проектът ми хареса, много даже, идейно е. Да вложат труд. Личен.



- - - -
Сарказмът е братовчед на гнева.

Редактирано от Бeзcъннa на 12.02.04 15:54.



Тема Ми данови [re: Бeзcъннa]  
Автор Gatsby© (MнoгoГaмен)
Публикувано12.02.04 16:12



с мангизи всеки може - като ги има.
Тук му се вика откупване - или копуване на чиста съвест.
Особено около Коледа. Събират се стотици милиони и милярд даже.
Добре е - ама даваш пари. Лесно е.

А меките наркотици не са така опасни като легалните.
Алкохол, цигари или даже шаколад. Ако преядеш шоколад - си в болница.
Ендофини или как се казваха - праят те щастлива, затва мацките и децата грискат така възторжено шоколадчета.

Един учител от Хамбург има и страница за легализация на тези меки наркотици.
Забрана на алкохол е по важна за младежите. Сега се съди на втора инстанциия...и е занесъл шише водка в съда.

И на своята страница прай са томбола - за 3 картона с по 8 шишета алкохол



нямаш шанс - исползвай го

Тема Re: Ми данови [re: Gatsby©]  
Автор БeзcъннaМодератор (няколко)
Публикувано12.02.04 16:20



А. Това не е ли противоречие? Нали е срещу алкохола, пък за награда алкохол?! Или томболата е за големи?

Оказа се, че като върви филм на немски, разбирам прилично достатъчно почти всичко, на слушане. Но да чета ми е зле.

Сега разбирам обаче защо ми падала захарта! Както тъй небрежно си щастливея, съм забравила шоколадите, а организмът си искааааал!

Много се притеснявам от всичко такова. Алкохолът как да е, мисля, че като се ходи насам-натам с мама и татко, по приятели, заведения, се виждат добре различни последствия и у всяко нормално разумно дете се зараждат съображения, но това с тревата никак не ми е приятно. До всяко училище се знае къде има дилъри, не само трева де, да кажа. Седя при сестра ми на кафе и ми сочи един по един пак такива типове грозни. Обградени сме си направо. Заплашена се чувствам!



- - - -
Сарказмът е братовчед на гнева.


Тема Re: Шоколадова торта, мацетанови [re: Gatsby©]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано12.02.04 16:23



Един приятел- готвач ни "сготви" палачинки с шоколад, мнооо вкусно, едно момиче влезна в болница, полу4и хипертония! Трабва да се внимава........деца!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Ми данови [re: Бeзcъннa]  
Автор Gatsby© (MнoгoГaмен)
Публикувано12.02.04 17:02



Не, тва е реакцията му след като съдята не могъл да му "следва" педагогическата мисъл. Не вярвам да изпрати на младежи алкохол. Тва е един вид сатира.

Ми тва е дискусията по цял свят от 30 години. Медицински - няма спор. Доказано е отдавна, че тези меки наркотици са мнооо по-малко опасни от алкохол и цигари. Аргумента на тези против е, че били първото стъпало за към твърдите наркотици. И дилерите тва използвали. И тва оборват всички изследвания и в Америка и в Европа. Обаче - тва са статистики, не точна наука. И се дискутира така.....

Нема такива - разправяй ти на щерката кво си искаш. Като порасне малко - се решава всичко в кликата, компанията в която се движи. Там е важното. Да я признаят. Дали е съгласна с теб или не. Не играе роля. И да разбира че е вредно. В кликата - групова динамика, натиск. Там й е живота, тва й е важно.

И още нещо - не теориите - примера е важен. Мойто хлапе е интелигентно, мноо напред за възрастта си. Като си говориме всичко разбира, съгласен е ако имам аргументите - после прави точно обретното.

Тва ти го казва един кумин-пушач. Дребосъчето не иска да пуши. Знае колко е вредно. В последно време ми прай и сметки даже. Колко скъпо било - и за него същите мангизи, гявол. За спорта да не говорим. Знае, че не съм пушил докато съм бил активен, смърт е. Не от мен от други хора.

Ообаче - сигурен съм че ще пропуши след няколко години. Не мое да ме копира при всички други неща - а при пушенето, не. Колкото и да е на ясно.
А, ако е важно в кликата - няма начин, независимо дали аз пуша или не

нямаш шанс - исползвай го



Тема Така е деца -нови [re: Ginger.]  
Автор Gatsby© (MнoгoГaмен)
Публикувано12.02.04 17:06



- като си имате такива "готвачи".
Не палачинки дечица - кексчета се готвят.
Мъничи хапки

нямаш шанс - исползвай го



Тема Re: Така е деца -нови [re: Gatsby©]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано12.02.04 17:17



Аз лично не си падам много точно по "зелената" част, но за следващото "готвене" ще им препоръчам твойта рецепта!
Изпитвал ли си я всъщност.....бебчооо?!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Шоколадова торта, мацетанови [re: Gatsby©]  
Автор hopeful (iskrena)
Публикувано12.02.04 18:50



Малее, Гец, т`ва ти ли го пишеш? Ама ти си можел да пишеш и интересни неща......Направо не повярвах на очите си и съм много щастлива от това откритие
Радвам се за промяната ти. Вижда се, че се стараеш

zdravei, kak si?


Тема Тревата е природа - [re: Ginger.]  
Автор Gatsby© (MнoгoГaмен)
Публикувано12.02.04 18:58



- табака е отрова.

нямаш шанс - исползвай го




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.